تاریخ 1396/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار گرمسار؛
مردم نگران ميوه پايان سال نباشند
بازار گرمسار تحت کنترل است

گرمسار ـ خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

جلسه کارگروه تنظيم بازار شهرستان گرمسار با حضور طاهري فرماندار شهرستان و اعضاي مرتبط در سالن جلسات جهاد کشاورزي برگزار شد.

طاهري فرماندار شهرستان هدف از تشکيل اين جلسه را برنامه‌ريزي براي تامين کالاهاي اساسي مورد نياز مردم و نظارت بر روند توزيع کالاها دانست و افزود: توزيع کالاهاي اساسي بايد به نحوي ادامه داشته باشد که مردم به راحتي و با اطمينان از کيفيت و قيمت مناسب مايحتاج خود را تامين کنند.

فرماندار گرمسار در جلسه کار گروه تنظيم بازار عنوان کرد: مردم نگران تامين ميوه و ارزاق پايان سال خود نباشند. کالاهاي اساسي براي پايان سال در شهرستان تامين شده است و وضعيت بازار شهرستان تحت کنترل مي‌باشد.

وي افزود: مردم شهرستان گرمسار نبايد دغدغه‌اي براي تأمين ميوه و ديگر اقلام مورد نياز شب عيد داشته باشند، زيرا برنامه‌ريزي‌هاي لازم در زمينه ي گشت‌هاي نظارتي ويژه ايام پايان سال در بازار گرمسار صورت گرفته است و بازار تحت کنترل است.

نماينده عالي دولت به نظارت جدي بر واحدهاي صنفي در راستاي کنترل و تنظيم بازار براي جلوگيري از تخلفات احتمالي اشاره و خاطرنشان کرد: تنظيم بازار به عرضه و تقاضا بستگي دارد و بعضي مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهايي مواجه مي‌شود که با رويکردي که در بازار مشاهده مي‌کنيم بايد تلاش کنيم، تا نظارت از دستمان خارج نشود و کليه دستگاه‌ها به دنبال اين باشند که دچار کمبود اقلام مورد نياز مردم نشويم.

در اين جلسه هر يک از اعضاء ستاد تنظيم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشي را به رياست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصميمات جديدي نيز اتخاذ شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان