تاریخ 1396/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل را ه‌آهن شمالشرق(1):
12 ايستگاه راه‌آهن شمال شرق(1)مجهز به علائم الکتريکي هستند

سرويس خبر:

مديرکل راه‌آهن شمال شرق(1) ضمن اشاره به ارتقاء سيستم علائم الکتريکي اين اداره کل در راستاي افزايش بهره‌وري گفت: 12 ايستگاه اين اداره کل مجهز به اين علائم الکتريکي هستند.

به گزارش روابط عمومي راه آهن شمالشرق(1)، فرشاد زادخور اظهار داشت: با توجه به نصب و راه‌اندازي سيستم علائم الکتريکي در بلاک‌هاي مياني و به‌منظور پايداري بيشتر سيستم، تغييراتي در قسمتي از اينترلاکينگ تجهيز شده توسط يک شرکت خارجي در دستور کار قرار گرفت، به همين منظور بخشي از ماژول‌هاي اينترلاکينگ آن شرکت تعويض و اينترلاکينگ طراحي‌شده جديد، جايگزين اين بخش شد. وي گفت: اين سيستم پس از نصب به مدت يک ماه در ايستگاه سرخ‌ده مورد تست قرار گرفت و سپس نصب نرم‌افزاري و سخت‌افزاري آن در ساير ايستگاه‌هاي تحت پوشش علائم الکتريکي يک شرکت خارجي انجام شد و هم‌اکنون آماده بهره‌برداري است.

مديرکل را آهن شمال شرق(1) مزاياي اين پروژه را رفع نواقص و از بين رفتن برخي مشکلات بلاک‌هاي مياني در محورهاي مجهز به سيستم علائم الکتريکي، يکپارچه شدن سيستم مسيرگيري و اپراتوري در اين محور با سيستم خاص، سهولت در امر نگهداري و تعميرات علائمي آن با توجه به يکپارچه‌سازي سيستم، سهولت در تهيه قطعات يدکي موردنياز شاملاس او سي‌ها، وي سي‌سي‌ها و کارت‌هاي آي ام و درنهايت تلاش براي جاري‌سازي سياست‌هاي مرتبط با اقتصاد مقاومتي برشمرد. زادخور خاطرنشان کرد: 12 ايستگاه از 27 ايستگاه تحت پوشش اين اداره کل مجهز به سيستم علائم الکتريکي اينتر لاکينگ شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان