تاریخ 1396/10/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ديدار مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي سمنان با امام جمعه گرمسار

سرويس خبر

مدير عامل شرکت برق منطقه‌اي سمنان به اتفاق تعدادي از معاونين و مديران شرکت با امام جمعه گرمسار ديدار و گفتگو نمود.

در اين ديدار حجه الاسلام‌و‌المسلمين آرامي امام جمعه گرمسار، با اظهار تشکر از تلاش مجموعه مديريت و کارکنان شرکت برق منطقه‌اي سمنان در ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در بخش انرژي الکتريکي در سطح استان گفت: پس از پيروزي انقلاب اسلامي، اقدامات بسيار مهم و ارزشمندي در بخش صنعت برق در ميهن اسلامي و بويژه در سطح استان سمنان صورت گرفته به گونه‌اي که، معضل خاموشي در هيچ فصلي از سال وجود ندارد.

امام جمعه گرمسار، خدمت‌رساني به مردم را از جمله عبادات خداوند متعال برشمرد و افزود: روشنايي بخشي به منازل مردم و فراهم آوردن امکانات لازم در اين زمينه، توفيقي است که نصيب کارکنان شريف صنعت برق گرديده است.

وي رعايت صرفه جويي در همه نعمت‌هاي الهي را مهم و ضروري دانست و بيان داشت: عليرغم وجود آموزه‌هاي اسلامي در اهميت صرفه‌جويي متاسفانه کمتر به اين موضوع توجه و عمل مي‌شود که بايد در اين خصوص فرهنگ‌سازي بهتري انجام گيرد.

در اين ديدار مهندس سيد‌علي‌اکبر صباغ، مدير عامل و رئيس هيات مديره شرکت برق منطقه‌اي سمنان با اشاره به ساختار صنعت برق و وظيفه شرکت برق منطقه‌اي سمنان در امر خدمت‌رساني به مشترکين گفت: صنعت برق زير ساخت‌هاي مناسبي را براي تاسيسات برق در سطح استان سمنان به‌ويژه در منطقه گرمسار به‌وجود آورده است و که با احداث پست 400 کيلوولت ايوانکي، هيچ سرمايه‌گذاري مشکل دريافت انشعاب در سطوح مختلف ولتاژي را نخواهد داشت.

مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي سمنان با اشاره به اهميت صرفه‌جويي در مصرف برق از سوي مشترکين و مردم فهيم استان، گفت: آنچه که مهمتر از احداث تاسيسات صنعت برق در استان است، توجه به مصرف صحيح و بهينه مردم خوب استان در انرژي الکتريکي مي‌باشد که مي‌تواند جايگرين هزينه‌هاي هنگفت احداث تاسيسات برق گردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان