تاریخ 1396/09/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ارزيابي فعاليت‌هاي طرح تکريم مردم در مديريت توزيع برق شهرستان شاهرود

سرويس خبر

فعاليت‌هاي مربوط به طرح تکريم مردم و جلب رضايت ارباب رجوع و اقدامات عرصه خدمت‌رساني در مديريت توزيع برق شهرستان شاهرود مورد بازديد قرار گرفته و ارزيابي شد.

شايان ذکر است؛ اين برنامه يک‌روزه که با حضور مديرعامل و کميته طرح تکريم شرکت توزيع برق استان به انجام رسيد، عملکرد واحدهاي خدمات مشترکين، قطع و وصل انشعاب، طراحي و نظارت، بهره‌برداري، مرکز فوريت‌هاي برق و برنامه‌ريزي و مهندسي بازبيني گرديده و راهکارهاي لازم در زمينه تسهيل و تسريع در امور جاري ارائه شد.

مديرعامل شرکت توزيع برق استان در اين برنامه، از تلاش و زحمات کارکنان مديريت توزيع برق شهرستان شاهرود در خدمت شايسته به مردم تقدير و گفت: جابه جائي و انتقال واحدخدمات مشترکين براي سهولت دسترسي مراجعين، يک اقدام ارزشمند و در راستاي طرح تکريم صورت گرفته است.

مهندس سيد‌محمد موسوي‌زاده با اشاره به اينکه "تعامل مناسب با مردم" و "پاسخگوئي به موقع" به عنوان دو شاخص مهم کاري در صنعت توزيع برق است، افزود: اقداماتي که براي سرعت دهي به امور متقاضيان و مشترکين برق صورت مي‌پذيرد، همواره مي‌بايست، استمرار داشته باشد و خدمت شايسته در سرلوحه برنامه‌هاي اين شرکت قرار دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان