تاریخ 1396/09/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تيم ‌هاکي مهديشهر نماينده ايران قهرمان مسابقات جام جهاني کوچک در روسيه

سرويس ورزشي:

بيست و سومين دوره مسابقات جام بين‌المللي مسکو از جمعه 10 آذر ماه با حضور تيم باشگاهي سمنان به نيابت از‌ هاکي ايران آغاز شد.

بيست و سومين دوره جام جهاني کوچک بصورت دوره‌اي در دو گروه 4 تيمي در مسکو برگزار شد، تيم هيات‌هاکي استان سمنان در گروه A با تيم‌هاي باشگاه ديناموالکترواستال، باشگاه استروتل برست بلاروس و تيم ملي قزاقستان هم گروه بود و در گروه B تيم‌هاي باشگاه دينامو استروتل ايکاترينبورگ، تيم منتخب مسکو، تيم ملي کرواسي، باشگاه مينسک بلاروس با هم بودند.

در بازي‌هاي دور گروهي ابتدا تيم استروتل برست بلاروس رو 4-2 شکست داديم و بعدازظهر همان روز بازي را به تيم ميزبان تيم الکترواستال قهرمان باشگاه‌هاي روسيه در شرايطي که تا دقايق پاياني 4-3 جلو بود با ناداوري 5-4واگذار کرد.

در روز دوم بازي صبح مقابل تيم ملي قزاقستان که نماينده دوم آسيا براي جام جهاني است قرار گفت و با نتيجه 5-3 پيروز شد و به عنوان تيم دوم گروه A به مصاف تيم باشگاه مينسک بلاروس قهرمان ليگ برتر باشگاه‌هاي آن کشور رفت که با نتيجه 5-2 پيروز شد و رقيب فينال تيم الکترواستال شد.

در گروه B هم پس از شش بازي تيم ملي کرواسي و تيم ملي مينسک صعود کردند که در نهايت اين دو تيم پس از باخت در دور ضربدري رقيب هم در رده‌بندي براي مقام سوم شدند که تيم باشگاه مينسک به مقام سوم رسيد.

در فينال هم پس دو نيمه نفس‌گير و سخت با ميزبان مسابقات که با نتيجه 2-2 مساوي تمام شده بود. اين تيم مهديشهر بود که در ضربات شوت اوت (پنالتي) با نتيجه 4-2 برنده بيست و سومين دوره اين مسابقات که در رنکينگ فدراسيون جهاني است شد.

سرويس ورزشي روزنامه پيام استان سمنان کسب اين موفقيت را به بازيکنان، کادرفني به ويژه اسفنديار صفايي سرمربي عزيز و دوست‌داشتني، مردم خوب استان و اهالي خونگرم و صميمي مهديشهر تبريک عرض مي‌نمايد.

بازيکنان و کادر فني و همراه:

بازينکنان: عباس ارويي، امير ارويي، حميدنورانيان، امير اسکندري، عليرضا پورعباسيان، تقي ميرزاييان، بهداد بيرانوند، مسعود بهلولي، محسن بهلولي، مرتضي بينايي، حسن رضاييان، عليرضا چزاني، مصطفي فاميلي.

سرمربي: اسفنديار صفايي

سرپرست: اکبر فتح‌خواه

داور: عباس ذوالفقاري

نماينده وزارت: محسن ايزد‌بخش


نسخه چاپي ارسال به دوستان