تاریخ 1396/09/14 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نشست فرماندار سمنان با دانشجويان و رئيس شوراي واحد صنفي

سرويس خبر

به مناسبت گراميداشت روز دانشجو، سيد عباس دانايي فرماندار و رئيس کميسيون دانشجويي شهرستان به همراه مديران مربوطه ضمن نشست با دانشجويان و رئيس شوراي واحد صنفي از خوابگاه‌هاي دانشجويي دانشگاه سمنان بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سمنان، در اين نشست صميمي سيد‌عباس دانايي فرماندار و رئيس کميسيون دانشجويي شهرستان ضمن تبريک پيشاپيش 16 آذر روز دانشجو با اشاره به ضرورت تحقق اهداف دانشگاه در زمينه توليد علم و نيروي انساني توانمند علمي بيان داشت: بي‌شک توسعه کمّي و کيفي خوابگاه‌هاي دانشجويي از جايگاه ويژه‌اي نزد مسوولان برخوردار است.

وي وجود يک محيط خوابگاه سرشار از شور و نشاط را منشاء تاثيرات مثبت فراوان بر روحيه و عملکرد دانشجويان عنوان و بر لزوم مشارکت دادن دانشجويان در مديريت امور خوابگاه و استفاده از نظرات آنان در مورد مسائل مربوط به خوابگاه‌ها تاکيد و تحقق اين امر را عامل مهمي در ايجاد رضايت و نشاط دانشجويان در فضاي خوابگاه‌ها دانست و افزود: سالن‌هاي ورزشي خوابگاه، کتابخانه و سالن مطالعه، امور مذهبي- فرهنگي، مسجد و مراسمات مذهبي و برنامه‌هاي تفريحي اموري هستند که مي‌توان مديريت آن‌ها را به خود دانشجويان سپرد.

فرماندار و رئيس کميسيون دانشجويي شهرستان با بيان اينکه مسوولان با حضور در بين دانشجويان، تلاش مي‌کنند زمينه را براي آرامش و آسايش دانشجويان در خوابگاه فراهم کنند، تشکل‌هاي دانشجويي در دانشگاه و فعاليت داشجويان در قالب اين تشکل‌ها و در محور‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و ورزشي را در اعتبار بخشيدن به شخصيت دانشجويان خوابگاها را حائز اهميت دانست.

دانايي از تحصيل 12 هزار دانشجو در اين مرکز از ظرفيت 3 هزار نفري خوابگاه دانشگاه سمنان جهت تامين اسکان دانشجويي خبر داد و بر لزوم فراهم نمودن برگزاري تورهاي سمنان گردي براي دانشجويان تاکيد نمود.

در ادامه رئيس شوراي صنفي دانشجويي دانشگاه سمنان ضمن تقدير و تشکر از حضور فرماندار و ساير مسئولين در خوابگاه دانشجويي دانشگاه سمنان در خصوص اتاق‌هاي خوابگاه، برخي از نکات مهم در زندگي خوابگاهي و بررسي امکانات خوابگاه‌ها به بيان مسائل مربوطه، مشکلات، نيازها و دغدغه‌هاي خود در شوراي صنفي پرداخت و از حل بسياري از مشکلات طي چند سال گذشته تا کنون در امر رفاهي دانشجويان خبر داد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان