تاریخ 1396/09/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روشن شدن شعله‌هاي اولين المپياد ورزشي دانش‌آموزي در سمنان
اولين المپياد ورزشي دانش آموزي با عنوان جام نشاط در سمنان در حال برگزاري است

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري سمنان،سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان از برگزاري اولين المپياد ورزشي دانش‌آموزي در سمنان خبر داد.

جواد نجارياني گفت: اين المپياد با عنوان جام نشاط از شنبه چهارم آذر ماه آغاز شد و تا جمعه دهم آذر ماه ادامه دارد.وي افزود: اين المپياد در رشته‌هاي دارت، تنيس روي ميز، فوتبال روي ميز، هفت سنگ، دو وميداني و طناب‌زني در مقاطع ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه در حال برگزاري است.

نجارياني عنوان کرد: مسابقه دارت شنبه چهارم آذر ماه در مقطع اول و دوم متوسطه در مجموعه ورزشي چمران برگزار شد که سيده‌سارا نجاتي از آموزشگاه ريحانه النبي، رعنا شيردل و فاطمه عابديان از هنرستان ترنج به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را کسب کردند.

همچنين مسابقات تنيس روي ميز مقطع ابتدايي يکشنبه پنجم آذر ماه در سالن پينگ‌و‌پنگ شهيد خليل‌الله بهرامي برگزار شد. مهر آذين قلعه باني از دبستان مهرگان، مهيا فخرالديني از دبستان ولايت، حديث دهرويه از دبستان بوستان و عطيه خاتمي از دبستان ولايت به ترتيب مقام‌هاي اول تا چهارم اين مسابقات را از آن خود کردند.

سرپرست سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان اعلام کرد: مسابقات تنيس روي ميز در مقطع دوره اول و دوم متوسطه در سالن پينگ پنگ شهيد خليل‌الله بهرامي،مسابقات دارت در مقطع ابتدايي در مجموعه ورزشي چمران خانه دارت شهرستان سمنان، مسابقات دو وميداني در مقطع ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه در پيست دو وميداني استاديوم 15 هزار نفري ولايت، مسابقات طناب‌زني در مقطع ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه در مجموعه فرهنگي ورزشي بانوي شهر و مسابقات فوتبال روي ميز و هفت سنگ در مقطع ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه در مجموعه فرهنگي ورزشي بانوي شهر برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان