تاریخ 1396/09/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اجتماع بزرگ شکوه مقاومت بسيجيان سمنان برگزار شد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

تجمع بزرگ بسيجيان سمناني با عنوان اجتماع بزرگ شکوه مقاومت همزمان با 5 آذر سال‌روز تأسيس بسيج در مصلي سمنان برگزار شد.

تجمع بسيجيان شهرستان سمنان به مناسبت سالروز تأسيس سازمان بسيج با استقبال با شکوه بسيجيان شهرستان سمنان در محل مصلي بزرگ سمنان برگزار شد.

سردار سيد‌محمدتقي شاهچراغي فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان در تجمع شکوه مقاومت بسيجيان سمناني من تبريک به مناسبت هفته بسيج گفت: آن چيزي که دل حضرت امام خامنه‌اي(مدظله العالي) و آقا امام زمان را شاد مي‌کند، پاي کار بودن و عمل مخلصانه شما بسيجيان است که همه عرصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي را دربر گرفته است.

سردار شاهچراغي ضمن اشاره به پيروزي هاي اخير جبهه و محور مقاومت گفت: آن چيزي که باعث پيروزي مقاومت در سوريه و عراق برابر داعش شد روحيه بسيجي بود و در داخل کشور نيز اين روحيه و تفکر بسيجي بود که پس از زلزله غرب کشور به فرياد و به کمک مردم زلزله زده شد و شاهد آن بوديم که چگونه مردم بسيجي کشور به کمک زلزله‌زدگان شتافتند.

وي در ادامه گفت: تلاش کنيد بسيجي بمانيد و انقلاب اسلامي و جهان اسلام امروز نياز به حضور بسيجيان دارد. شما بسيجيان بايد آماده شويد، براي ظهور آقا امام زمان (عج)و در اين راه نياز است که پايگاه ها و حوزه هاي مقاومت بسيج را پرشور و پرتحرک و پويا به پيش ببريد.

سردار شاهچراغي من اشاره به همراهي بسيج از اول انقلاب اسلامي گفت: جريان‌هاي سياسي ماندگار نيستند و بسيج نيز به هيچ گروه سياسي تعلق ندارد، بلکه تنها پيرو خط ولايت و پشتيبان حضرت آقا و انشالله رزمندگان امام زمان خواهند بود. آن چيزي که ماندگار است باورهاي ايماني و ديني قوي است که بسيج و بسيجي سرشار از اين روحيه و باور است.

شاهچراغي در ادامه گفت: مسجد و حضور در مساجد يک ضرورت است و اين نه تنها به خاطر مسائل اعتقادي و ديني بلکه به خاطر مسائل سياسي، فرهنگي و اجتماعي است.

وي توجه به کانون خانواده را يک اصل براي کليه مردم به خصوص بسيجيان دانست و گفت: امروز شبکه‌هاي اجتماعي و فضاي مجازي به دنبال تضعيف مهم‌ترين کانون در بين مردم کشور ماست.

سردار شاهچراغي ضمن اشاره به پيروزي هاي اخير جبهه مقاومت گفت: امروز جبهه حق در حال قوت گرفتن است و شما بسيجيان اگر روحيه بسيجي خود را نگه داريد و تقويت کنيد و محکم پاي آرمان‌هاي خود بمانيم به اميد خدا بايد منتظر فتح‌هاي بزرگتر باشيم که فتح و پيروزي بر کفر و اسراييل جنايتکار است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان