تاریخ 1396/08/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در همايش معرفي فرصت‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري ايران؛
فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري استان سمنان معرفي مي‌شود

سرويس خبر

مدير کل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان گفت: همايش معرفي فرصت‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري ايران، زمينه‌ساز معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري اين استان است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان سمنان،«حسين خواجه بيدختي» در ديدار با مدير عامل صندوق احيا و بهره‌برداري از بناها و اماکن تاريخي و فرهنگي کشور، افزود: اين همايش، فرصت مناسبي را براي معرفي و جذب سرمايه‌گذار در حوزه ميراث‌فرهنگي و گردشگري استان سمنان فراهم مي کند.

وي گفت: از قابليت‌هاي اين همايش بايد براي جذب سرمايه‌گذاران براي سرمايه‌گذاري در بناهاي تاريخي استفاده کرد.

مدير کل دفتر جذب و حمايت از سرمايه‌گذاري استان سمنان نيز با بيان اينکه اين همايش با پيگيري وزارت اقتصاد و دارايي، در سطح ملي برگزار مي‌شود، گفت: در اين همايش، فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه‌هاي مختلف، با رويکرد ملي و توسط دستگاه‌هاي مختلف ارائه مي‌شود.منوچهر صادقي افزود: در اين همايش بيش از 100 سرمايه‌گذار خارجي و 300 سرمايه‌پذير داخلي حضور دارند و هدف از برگزاري آن معرفي فرصت‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري ايران و جذب سرمايه مستقيم خارجي است.

سرپرست صندوق احيا و بهره‌برداري از بناها و اماکن تاريخي و فرهنگي کشور نيز با بيان اينکه اين صندوق با توان بالا در اين همايش شرکت مي‌کند، گفت: فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه بناهاي تاريخي کشور براي جلب سرمايه‌گذار، در اين همايش معرفي مي‌شود.

پرهام جانفشان افزود: صندوق احيا، توانايي برگزاري پنل تخصصي در حوزه سرمايه‌گذاري در بناهاي تاريخي و گردشگري را در اين همايش دارد.

همايش معرفي فرصت هاي اقتصادي و سرمايه گذاري ايران توسط استانداري سمنان و با همکاري فدراسيون جهاني مناطق آزاد و ويژه اقتصادي جهان از چهارم تا هفتم آذر ماه در تهران برگزار مي‌شود.

اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان نيز از جمله حاميان استاني برگزاري اين همايش ملي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان