تاریخ 1396/08/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آلبوم «درهم» رضا يزداني توسط آواي سکوت چنگ 24 آبان منتشر خواهد شد

تاريخ انتشار آلبوم دهم «رضا يزداني» به نام «درهم» مشخص شد. اين اثر روز چهارشنبه 24 آبان به تهيه‌کنندگي «علي اوجي» و از سوي شرکت «تصويرگستر پاسارگاد» و مجوز اين آلبوم توسط شرکت آواي سکوت چنگ که بيشترين کنسرت را در استان سمنان برگزار نموده است، در بازار توزيع مي‌شود. اين مجموعه به گفته رضا يزداني و علي اوجي متفاوت‌ترين اثري است که آنها در طول اين سال‌ها منتشر کرده‌اند و در آن آثار نه شاعر و ترانه‌سرا قرار دارد.

مهدي ايوبي، حنيف معززي، ميثم بهاران، زهره محقق، احسان رعيت، علي کمارجي‌نژاد و ماهان نوري‌زاده از جمله ترانه‌سراهاي اين آلبوم هستند. رضا يزداني در اين آلبوم براي اولين‌بار پس از سال‌ها به سراغ اشعاري از مولانا و احمد شاملو هم رفته است.

خواننده «درهم» در اين آلبوم با بهروز پايگان، محمد خرمي‌نژاد، ميلاد عدل و ماهان نوري‌زاده در بخش تنظيم همکاري کرده‌ است. همچنين آهنگسازي شش قطعه را خودش انجام داده و بهروز پايگان و ماهان نوري‌زاده ساير آهنگسازان درهم هستند.

چندي پيش دو تيزر از آلبوم درهم در رسانه‌ها منتشر شد و قطعه «دام دگر نهاده‌ام» از اين مجموعه هفته گذشته در اختيار مخاطبان قرار گرفت. براساس اعلام دست‌اندرکاران درهم، براي چند قطعه اين مجموعه هم موزيک‌ويدئوهايي تهيه شده که به زودي منتشر مي‌شوند. از سوي ديگر اولين کنسرت آلبوم درهم قرار است روز دوم آذرماه به ميزباني برج ميلاد تهران برگزار شود. در اين کنسرت براي اولين‌بار چند قطعه از اين مجموعه به همراه آثار خاطره‌انگيز رضا يزداني اجرا خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان