تاریخ 1396/08/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اجراي طرح ملي بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه‌اي

سرويس خبر

مديرکل آموزش فني و حرفه‌اي استان سمنان، از اجراي طرح ملي بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه‌اي، همزمان با سراسر کشور در استان سمنان، از روز شنبه 20 آبان ماه به مدت يک هفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان سمنان، فاطمه منصوري در اين خصوص بيان داشت: اطلاع‌رساني، هدايت و فراگير نمودن هرچه بيشتر آموزش‌هاي مهارتي در جامعه و همچنين ترويج و نهادينه كردن فرهنگ مهارت آموزي در كشور از ابزار كليدي و زيرساختي تحقق سياست‌ها و برنامه‌هاي اشتغال و اقتصاد مقاومتي به شمار مي‌رود.

مديرکل آموزش فني و حرفه‌اي استان سمنان افزود: با توجه به وجود توانمندي‌ها، امكانات و ظرفيت‌هاي سخت افزاري و نرم افزاري قابل توجه در مراكز آموزش فني و حرفه‌اي و ضرورت معرفي آنها به جامعه، برنامه «بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه‌اي» همه ساله به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي‌شود كه در سال‌جاري نيز اين برنامه از تاريخ 20 الي 25 آبان ماه در دستور كار سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور قرار گرفته است.

وي در ادامه اظهار داشت: بازديد همگاني از کليه مراکز آموزش فني و حرفه اي ثابت دولتي؛ مجهز به تجهيزات كارگاهي وآموزشي و مربيان توانمند و با تجربه كه ارائه‌دهنده آموزش‌هاي مهارتي در كشور است، فرصتي مغتنم در راستاي ارتقاي ارتباط با مخاطبان سازمان اعم‌از دانش‌آموزان، كارجويان، دانشجويان، فارغ‌التحصيلان دانشگاهي، اتحاديه‌هاي اصناف و صنايع و... را فراهم م‌سازد.

لازم به ذکر است ؛ در اولين روز از هفته بازديد همگاني کليه مراکز آموزش فني و حرفه‌‌اي دانش‌آموزان دبيرستان راه زينب از کارگاه طلا و جواهر‌سازي مرکز آموزش فني و حرفه‌اي خواهران سمنان بازديد کردند.

همچنين همزمان با در دومين روز از هفته بازديد همگاني از مراکز آموزش فني و حرفه‌اي سراسر کشور خانم نانگير مشاور رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان و مدير کل آموزش فني و حرفه‌اي از مرکز آموزش فني و حرفه‌اي خواهران سمنان بازديد کردند.

همچنين خانم نانگير از مرکز آموزش فني و حرفه‌اي خواهران سمنان هم بازديد به عمل آورد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان