تاریخ 1396/08/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده انتظامي شهرستان سمنان خبر داد ؛
افشاي راز سرقت از دوست با نمايش طلاجات مسروقه در تلگرام!

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان سمنان از کشف يک سرقت منزل و طلاجات با نمايش جواهرات مسروقه در يک گروه تلگرامي در سمنان خبر داد. سرهنگ پاکدامن در تشريح اين خبر گفت: در پي يک فقره سرقت طلاجات از منزل فردي در سمنان و تشکيل پرونده‌اي در اين خصوص در پيگيري‌هاي پرونده توسط عوامل تجسس کلانتري 11 شهدا با سرنخ‌هاي به دست آمده تصوير طلاهاي مسروقه در يکي از کانال‌هاي تلگرامي که توسط مالخر به نمايش گذاشته شده بود، مورد شناسايي قرار گرفت. وي ادامه داد: در تحقيقات بعدي مشخص شد فردي که اين طلاجات را از سارق خريداري کرده قصد فروش آن را در فضاي مجازي داشته که با رصد پليس دست اين فرد رو شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان سمنان از دستگيري مالخر خبر داد و افزود: صاحب عکس‌هاي به نمايش درآمده در يک عمليات دستگير و در بازجويي اوليه به خريداري طلاجات از يک فرد که بعدا مشخص شد دوست مال‌باخته است، اعتراف کرد.

سرهنگ پاکدامن گفت: در ادامه با کسب دستور از مقام قضايي، سارق که از دوستان مالباخته بود نيز شناسايي و دستگير شد.

فرمانده انتظامي شهرستان سمنان از عودت اموال مسروقه به مالباخته خبر داد و به شهروندان توصيه کرد: ضمن دقت لازم در انتخاب دوستان خود، از اموال با ارزش خود عکس تهيه کنند تا در موارد مشابه مورد استفاده قرار گيرد. همچنين مشخصات دقيق آن دسته از اموال با ارزش که داراي شماره سريال است را ثبت و در محل مناسب نگهداري کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان