تاریخ 1396/08/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مشکلات واحدهاي صنعتي گرمسار در آينده نزديک رفع مي‌شود

ادامه از صفحه 1

خباز از تزريق نقدينگي از محل صندوق توسعه ملي به اين واحد خبر داد و گفت: بالغ بر 3 ميليون يورو براي اين واحد توليدي پرداخت مي‌شود که پرداخت آن به صورت ريالي در دستور کار است.

وي ابراز داشت: اين واحد توليدي هم‌اکنون با ظرفيت اشتغال براي 80 نفر در حال فعاليت است که با رفع مشکلات مالي اين واحد اين ظرفيت افزايش مي‌يابد.

استاندار سمنان اعلام کرد: ارتقا ظرفيت اشتغال به 250 نفر، جلوگيري از خروج ارز از کشور و کاش واردات پيچ به ايران از مزاياي توسعه اين واحد توليدي است.

فرماندار گرمسار با تاکيد بر اينکه 55 درصد صنعت استان سمنان در گرمسار نهادينه شده است، گفت: طرح‌هاي اشتغال‌زايي در بخش صنعت اجرايي مي‌شود.

فرماندار در حاشيه بازديد استاندار از يک واحد صنعتي در گرمسار اظهار داشت: شهرستان گرمسار به سبب نزديکي به تهران ظرفيت‌هاي مطلوبي را در حوزه ايجاد اشتغال و توسعه پايدار دارد و بايد اين ظرفيت‌ها را به‌کارگيري کنيم.

وي با بيان اينکه 55 درصد از صنعت استان سمنان در اين شهرستان نهادينه شده است اذعان کرد:گرمسار در کريدور شمال به جنوب کشور قرار دارد و از نظر اقتصادي،صنعتي و کشاورزي از واحد‌هاي توليدي فعالي برخوردار است.

فرماندار گرمسار با تاکيد براينکه اين شهرستان الگويي مطلوب براي توسعه کشاورزي در سطح کشور است، يادآور شد: سال گذشته 50 درصد از تسهيلات رونق توليد استان سمنان به واحد‌هاي توليدي اين شهرستان پرداخت شد.

وي با بيان اينکه شاخص بيکاري در اين شهرستان به 6 درصد کاهش يافته است، افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در صدد کاهش اين رقم تا پايان سال 96 هستيم.

طاهري با تاکيد بر لزوم توسعه صنعت در اين شهرستان خاطر نشان کرد: پرداخت تسهيلات رونق توليد گامي موثر در رونق اشتغال و ايجاد توسعه پايدار در اين شهرستان به شمار مي‌رود.

وي گفت: بيکاري مهم‌ترين دغدغه دولت و ايجاد اشتغال مطالبه آحاد مردم از دولت است و بايد تمام ظرفيت‌هاي موجود را براي تحقق اين امر به کارگيري کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان