تاریخ 1396/08/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
افتتاح نمايشگاه بزرگ کتاب و صنايع‌دستي در شهرستان گرمسار

گرمسار ـ خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

به مناسبت هفته کتاب و کتاب خواني نمايشگاه کتاب و صنايع دستي با حضور حجت‌الاسلام آرامي امام جمعه گرمسار، نجفي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گرمسار، مسئولين مرتبط، نويسندگان و صاحبان صنايع دستي در محل سالن بهار شهرستان گرمسار افتتاح گرديد.

تقي نجفي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گرمسار با بيان اينکه، جشنواره کتاب خواني مي‌تواند تأثير مثبتي در توسعه کتاب و کتاب خواني بين اقشار مختلف جامعه را داشته باشد، تصريح کرد: اهميت کتاب و نمايشگاه کتاب براي همه ما روشن است و قطعاً برگزاري باشکوه اين نمايشگاه با همت همه مقدور است و تلاش ما اين است که اين نمايشگاه در سطح بالاي کيفي برگزار شود.

وي هدف از برگزاري اين نمايشگاه را ترويج فرهنگ کتاب و کتاب خواني در شهرستان عنوان نمود و گفت: نمايشگاه کتاب و صنايع دستي به مدت يک هفته براي علاقه‌مندان به اين حوزه در محل نگارخانه بهار گرمسار برپا شده است.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گرمسار در ادامه افزود: کتاب‌هاي عرضه شده در اين نمايشگاه در موضوعات پزشکي، ديني، علمي ،هنري و بخش کودک و نوجوان مي‌باشد که در حاشيه آن نيز بخشي با عنوان صنايع دستي به نمايش گذاشته شده است.

نجفي تاکيد کرد: اين نمايشگاه تمام کتاب‌هاي خود را با تخفيف 10 تا 20 درصدبراي فروش نيز عرضه کرده است.

پازوکي مسئول نمايشگاه بزرگ کتاب گرمسار از عرضه بيش از 2 هزار و 400 عنوان کتاب در اين نمايشگاه خبر داد و افزود: بيش از 110 عنوان نيز از اين کتاب‌ها توسط نويسندگان شهرستاني به نمايش گذاشته شده است.

وي افزود: اين نمايشگاه از 20 تا 26 اين نمايشگاه ادامه خواهد داشت و به طوري که علاقه‌مندان مي‌توانند صبح‌ها از ساعت 8 تا 13 و بعد ظهر از ساعت 16 تا 20 براي بازديد حضور داشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان