تاریخ 1396/08/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نگاهي بر هفته پنجم و پاياني نيم فصل دور رفت بازي‌هاي واليبال ليگ استان؛
سيمان شاهرود قهرمان نيم فصل ليگ واليبال استان

سرويس ورزشي:

شهرداري سمنان 3 – شهرداري دامغان 2

يکي از نزديک‌ترين بازي‌هاي هفته پاياني نيم فصل نخست بين دو تيم شهرداري سمنان و دامغان برگزار شد. اين ديدار با استقبال خوب هواداران سمناني همراه بود که از همان ابتدا امتياز گيري دو تيم از يک بازي نزديک خبر مي‌داد، سمناني‌ها ست اول را پيروز شدند تا هواداران سمناني به نتيجه اين بازي اميدوار باشند ولي دامغاني‌ها با يک بازي زيبا توانستند در دو ست بعدي در يک جدال نزديک پيروز بشوند تا قدرت خود را به تيم مقابل نشان بدهند، درحالي که در ست چهارم نماينده دامغان اختلاف زيادي در امتياز‌ها ايجاد کرد، سمناني‌ها با حمايت هواداران خود اختلاف 8 امتيازي را جبران کردند و توانستند ست چهارم را ببرند تا بازي به ست پنجم برود، در ست پنجم نيز دامغاني‌ها بهتر شروع کردند اما باز هم شهرداريچي‌هاي سمنان توانستند نتيجه را تغيير بدهند و پيروز بشوند، شهرداري سمنان با اين برد جاي همنام دامغاني خود را در رده دوم جدول گرفت.

جوانان سامان اسپيرال شاهرود 1- آريا سنگسر3

*جوانان ساماني در هفته پاياني نيم فصل اول به دنبال اولين پيروزي خود بودند، اما نتوانستند مقابل شاگردان محمود صفايي نتيجه خوبي بگيرند و همچنان در رده ششم جدول 6 تيمي حضور دارند. تيم جوان و با انگيزه سامان اسپيرال در اولين سال حضور خود در ليگ استان به دنبال كسب تجربه است تا سال آينده با حضور و قدرت بيشتري شركت كند البته به مالك اين تيم هم بابت حمايت از جوانان بايد تبريك گفت. در طرف مقابل آريايي‌ها به دنبال برد در اين ديدار بودند تا به ادامه مسابقات اميدوار باشند که توانستند با نمايش يک بازي زيبا در اين ديدار پيروز باشند، حال بايد ديد در ادامه مسابقات اين دو تيم چه عملکردي دارند.

سيمان شاهرود 3 – فرمانداري ميامي صفر

*نماينده شاهرود که تمام بازي‌هاي خود را تا پايان نيم فصل اول پيروز شده است، تيم بسيار خوبي نشان داده است و در بازي مقابل نماينده ميامي براي آنها بازي چندان سختي پيش‌بيني نميشد، شاهرودي‌ها از همان ابتداي بازي قدرت خود را به تيم مقابل نشان دادند و حتي به حريف خود اجازه ندادند بيشتر از 15 امتياز در هر ست کسب کنند سيماني‌ها با اين برد 14 امتيازي و قهرمان نيم فصل دور رفت بازي‌ها شدند، اما در طرف مقابل فرمانداري ميامي به دنبال کسب امتياز در اين ديدار بود تا اميدوار به آينده مسابقات باشد، اما آنها نتوانستند در مقابل حريف قدرتمند خود کاري کنند.

مجيد همتي


نسخه چاپي ارسال به دوستان