تاریخ 1396/08/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در آئيني با حضور مسئولان استان سمنان و شهرستان دامغان؛
مدير جديد جهاد کشاورزي دامغان معرفي شد

سرويس خبر

مدير جديد جهاد کشاورزي شهرستان دامغان در آئيني با حضور رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان و معاونان وي و نيز امام جمعه موقت، فرماندار و جمع زيادي از مديران شهرستان دامغان معرفي شد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان، در اين آئين از عباس عليان‌نژاد تجليل و سيد‌محسن طباطبائيان به عنوان مدير جديد جهاد کشاورزي شهرستان دامغان معرفي شد.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان در اين آئين با اشاره به اينکه هم اکنون بيش از 43 هزار و 500 بهره‌بردار در حوزه کشاورزي استان سمنان فعال‌اند، گفت: در سال گذشته تسهيلات خوبي از طريق سامانه بهين ياب به کشاورزان متقاضي استان استان اعطا شد.

سيد‌حسن ميرعماد با اشاره به ادامه روند اعطاي تسهيلات از طريق بهين‌ياب به کشاورزان استان سمنان با بيان اينکه امسال بيش از يک هزار و 480 ميليارد ريال تسهيلات براي توسعه بخش کشاورزي و طرح‌هاي ارائه شده در سامانه بهين ياب استان سمنان اختصاص يافته است اظهار داشت: تا کنون بيش از 680 پرونده اعطاي تسهيلات در حوزه کشاورزي استان سمنان بررسي شده و تنها در نيمه نخست امسال بيش از يک هزار ميليارد ريال تسهيلات به متقاضيان بخش کشاورزي استان سمنان اعطا شد.

به گفته وي، اين ميزان تسهيلات به تعداد 560 واحد توليدي در حوزه کشاورزي استان سمنان تا پايان نيمه نخست امسال تعلق يافته است.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان با اشاره به معضل کم‌آبي موجود در استان سمنان و لزوم مديريت مصرف آب در حوزه کشاورزي از اجراي طرح‌هاي ويژه مديريت مصرف آب در بخش کشاورزي اين استان خبر داد.

ميرعماد با اشاره به نحوه پرداخت مطالبات گندم‌کاران استان سمنان در اجراي طرح خريد تضميني گندم اضافه کرد: تا کنون بيش از 69 درصد از مطالبات گندم‌کاران استان سمنان پرداخت شده است.

حجت الاسلام عباسعلي جيراني امام موقت جمعه دامغان نيز در اين جلسه با اشاره به رشادت‌هاي جهادگران استان سمنان در هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز مسئوليت‌ها موضوع ماندگاري نبوده و فاني است و بايد از اين فرصت براي خدمت بيشتر به مردم استفاده شود.

علي اصغر مجد فرماندار دامغان نيز در اين جلسه با اشاره به اهميت توسعه سيستم‌هاي نوين آبياري عنوان کرد: پيش‌بيني مي‌کنيم که تا پايان امسال بيش از 2 هزار هکتار از اراضي کشاورزي دامغان به سيستم‌هاي نوين آبياري مجهز شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان