تاریخ 1396/06/25 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اعتراف سوناتا‌سوار به 58 فقره سرقت

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از اعتراف سارق حرفه‌اي سوناتاسوار به 58 فقره سرقت منزل به ارزش 9 ميليارد ريال خبرداد.

سردار "روح‌الامين قاسمي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهارداشت: سرقت به ويژه از نوع منزل، تهديدي جدي براي احساس امنيت و ايجاد فضاي ناامن و ملتهب به شمار مي‌رود.

سردار قاسمي به وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان گرمسار اشاره و تصريح کرد: با توجه به حساسيت موضوع، تيم مجربي از کارآگاهان پليس آگاهي با تشکيل پرونده اي، پيگيري ويژه اين سرقت‌ها را در دستور کار قرار دادند.

وي در ادامه به تحقيقات گسترده براي کشف اين پرونده اشاره کرد و گفت: ماموران با شگردهاي خاص پليسي، رد پاي يک سوناتاسوار را در اين سرقت‌ها به دست آوردند.

سردار قاسمي به هماهنگي با مرجع قضائي و تعامل موثر با پليس ديگر استان‌هاي کشور اشاره کرد و گفت: با تکميل تحقيقات و بررسي‌ها، تعقيب و بازداشت راننده سوناتا به عنوان عامل اصلي سرقت‌ها آغاز شد.

اين مسئول انتظامي افزود: پس از شناسايي کامل مخفيگاه متهم در يکي از استان‌هاي مرکزي کشور، در عملياتي يک هفته‌اي اين سارق سابقه‌دار دستگير شد و تحت بازجويي قرار گرفت.

به گفته سردار قاسمي، سارق در بازجويي‌ها به 58 فقره سرقت منزل از سال 1394 تاکنون در نقاط مختلف به ارزش 9 ميليارد ريال اعتراف کرد.

پرونده‌اي در اين زمينه تشکيل و در دست بررسي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان