تاریخ 1396/06/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
توسط اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان صورت گرفت؛
آيين رونمايي از دو عنوان کتاب امامزادگان شهرستان سمنان و چهره ماندگار فوتبال نوشته جمشيد صفاري

سرويس خبر:

آيين رونمايي از دو عنوان کتاب "امامزادگان شهرستان سمنان" و "چهره ماندگار فوتبال "نوشته جمشيد صفاري با حضور سيد‌عباس دانايي فرماندار سمنان، اعضاي شوراي شهر، مديران، اساتيد حوزه و دانشگاه و مسئولين در سالن استاد فرهنگ شکوهي کتابخانه مرکزي سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه‌هاي عمومي سمنان، نورعلي غلامحسين نيا سماکوش، مديرکل اين اداره در اين آيين با بيان اينکه رسانه‌ها و فضاي مجازي مهمترين دغدغه اهالي فرهنگ است، گفت: رسانه‌ها با حمايت از کتابخانه‌ها به ترويج فرهنگ مطالعه کمک کنند.

وي با اشاره به اينکه امروز در عصر تکنولوژي و پيشرفت، فضاي مجازي جايگزين کتاب و مطالعه شده که بايد در اين زمينه چاره‌اي انديشه شود، ابراز داشت: مشکل کتابخواني رسانه‌هاي نوظهوري است که گريبانگير اهالي فرهنگ شده است و بايد براي ترويج فرهنگ کتابخواني با استفاده ظرفيت دستگاه‌هاي دولتي و خيران در افزايش سطح آگاهي مردم چاره‌اي تدبير کرد.

وي ضمن بيان اينکه مردم فرهنگي سمنان به کتاب و مطالعه بسيار علاقمند هستند، گفت: حضور گسترده مردم سمنان در جشنواره کتابخواني رضوي و کسب مقام برتر کشوري نشان از اهميت کتاب و کتابخواني و آموزه‌هاي ديني در استان است.

ادامه در صفحه 8


نسخه چاپي ارسال به دوستان