تاریخ 1396/06/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نگراني‌هاي احمد خرم سرمربي تيم فوتسال پيمان شاهرود از حضور در ليگ يک

سرويس ورزشي:

در فاصله كمتر از يك ماه مانده به مسابقات ليگ يك فوتسال كشور احمد خرم سرمربي پيمان شاهرود طي گفتگويي از حمايت‌هاي نه چندان سال گذشته و نگراني‌هاي اين فصل مي‌گويد که اميدواريم حرف‌هاي اين سرمربي ارزنده استان که تمام زندگي خود را صرف موفقيت اين تيم نموده است، مورد عنايت شما مخاطبان عزيز قرار بگيرد.

با سلام و ارادت خالصانه خدمت کليه ورزش دوستان ويژه تماشاگران عزيز و گرانمايه خدا را شاکرم که در سايه عنايات باري تعالي تلاش و همت بي‌دريغ بازيکنان ارزشمند تيم برنامه ريزي کادرفني و از همه مهمتر تشويق و حمايت هميشگي تماشگران عزيز افتخاري بي‌نظير در صعود به ليگ يک فوتسال کشور رقم خورد و اينک دست در دست هم بايد تلاش کنيم که در مسير پيشرفت ادامه دهيم و حتما مستحضريد مسير سخت و دشواري را در پيش داريم که بايد با همفکري و حوصله و صبر و توکل به خداي منان تلاش کنيم.

-در اين برهه بد نديدم آنچه از منظر مديريتي بر باشگاه پيمان طي 6 فصل حضور در ليگ دو اتفاق افتاد را با شماعزيزان طرح موضوع کنم تا ضمن شفاف سازي و اطلاع شما که مالکين اصلي تيم هستيد از همفکري و مشاوره شما بزرگواران نيز بهره‌مند شويم:

-کل مبلغ هزينه شده طي 6 فصل گذشته 630 ميليون تومان بوده است.

- کمک‌هاي اسپانسر(سالکو_ کات) 110 ميليون تومان بوده است.

- سايرکمک‌هاي اداره ورزش ( هفته‌اي 3 جلسه تمرين رايگان _ خوابگاه براي بازيکنان غير بومي)

- چک‌هاي وصول نشده از اسپانسر مبلغ 90 ميليون تومان بوده است.

- کمک‌هاي اداره کل ورزش درطي 6 سال 20 ميليون تومان بوده است.

- کل مبلغ باقي‌مانده يعني هزينه‌هاي 6 فصل به مبلغ 500 ميليون تومان ازطريق هيات مديره باشگاه آقايان موسوي، احمدخرم، رضا فيروزآبادي و ابراهيم اصغري به صورت کاملا شخصي هزينه شده است.

- برآورد هزينه براي سالجاري حداقل 150 ميليون تومان براي صرفا حفظ سهميه ليگ يک، تاکنون هيچ اسپانسري جذب نشده و نگراني جدي بابت ادامه کار وجود دارد.

- دراين شرايط اگر بفکر تداوم اين موفقيت و رشد و توسعه فوتسال شهرهستيم بايد همه درکنار هم باشيم و حداقل حمايت معنوي خالصانه داشته باشيم متاسفانه تفکر حاکم بر دست‌اندرکاران حمايتي نيست و مقوله فوتسال مظلوم واقع شده است.

- حداقل با پرهيز از حرف‌هاي تفرقه افکنان ودادن انرژي مثبت به بهبود شرايط کمک کنيم.

- شاهرود شهر استعدادهاي ناب فوتسال است انشالله که با زحمات مربيان باانگيزه و هدفمند شاهد چندين تيم خوب در بالاترين سطوح باشيم.

ضمنا لازمه است از همه بازيکنانم که چندين سال هر روز تمرين و تلاش کردند و بدون چشم‌داشت و توقعي مردانه براي موفقيت تيم شهرمان جنگيدند و مي‌جنگند، کمال قدرداني و تشکر را دارم.

........................عکس 85


نسخه چاپي ارسال به دوستان