تاریخ 1396/06/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تازه‌ترين آمار فروش فيلم‌هاي روي پرده سينما

آمار فروش فيلم‌هاي سينمايي در هفته جاري در حالي توسط پخش کنندگان اعلام شد که همچنان فيلم‌هاي کمدي در صدر پرفروش‌ترين فيلم‌هاي سينمايي هستند

حبيب اسماعيلي ـ مدير دفتر پخش رسانه فيلمسازان آمار فروش فيلم سينمايي اکسيدان ساخته حامد محمدي را بعد از گذشت حدود يک ماه و نيم از آغاز اکران و در اختيار داشتن 70 سالن سينمايي، 9 ميليارد و 400 ميليون تومان اعلام کرد و همچنين فيلم سينمايي گذر موقت به کارگرداني افشين ‌هاشمي با نمايش در 20 سالن سينمايي تاکنون 200 ميليون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجي ـ مدير پخش حوزه هنري ـ آمار فروش فيلم سينمايي 21 روز بعد ساخته محمدرضا خردمندان که حدود يک ماه از اکران آن مي‌گذرد را در مجموع 810 ميليون تومان و به تفکيک 510 ميليون تومان در تهران و 300 ميليون تومان در شهرستان‌ها اعلام کرد.

وي در ادامه آمار فروش فيلم سينمايي فصل نرگس به کارگرداني نگار آذربايجاني که پنج هفته از اکران آن مي‌گذرد را در کل 200 ميليون تومان و به تفکيک 135 ميليون تومان در تهران و 65 ميليون تومان در شهرستان‌ها دانست.

علي سرتيپي ـ‌ مديرعامل فيلميران ـ آمار فروش فيلم سينمايي سارا و آيدا ساخته مازيار ميري را با در اختيار داشتن 70 سالن سينمايي در مجموع 1 ميليارد و 750 ميليون تومان و به تفکيک در روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه 90 ميليون تومان اعلام کرد.

او ادامه داد: فيلم سينمايي تابستان داغ به کارگرداني ابراهيم ايرج زاد که از روز چهارشنبه اکران آن آغاز شده است با در اختيار داشتن 28 سالن سينمايي در تهران، 90 ميليون تومان فروش داشته است و از شنبه هم اکران اين فيلم در شهرستان‌ها آغاز خواهد شد.

فيلم سينمايي نهنگ عنبر سلکشن رويا در مجموع 21 ميليارد و 80 ميليون تومان در 11 سالن سينمايي و رگ خواب ساخته حميد نعمت الله با در اختيار داشتن 14 سالن سينمايي 4 ميليارد و 900 ميليون تومان فروش داشته‌اند.

وي افزود: آمار فروش فيلم سينمايي ساعت 5 عصر مهران مديري شنبه اعلام مي‌شود. اين در حالي است که در آخرين آماري که از فروش اين فيلم منتشر شد، حکايت از فروش 8 ميلياردي آن دارد.

عبدالله عليخاني ـ مدير پويا فيلم ـ فروش فيلم سينمايي پاتو کفش من نکن ساخته محمد حسين فرحبخش را با در اختيار داشتن 45 سالن سينمايي در تهران و شهرستان و بعد از گذشت 6 هفته اکران، 1 ميليارد و 100 ميليون تومان اعلام کرد.

احمد مختاري ـ مدير پخش هدايت فيلم ـ آمار فروش فيلم سينمايي «زادبوم» به کارگرداني ابوالحسن داوودي را اعلام نکرد و علت آن را تمايل نداشتن تهيه‌کننده اين فيلم به اعلام آمار فروش بيان کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان