تاریخ 1396/06/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
عزت و استقلال کشور ثمره فداکاري شهدا، جانبازان و ايثارگران است

سرويس خبر

مدير کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان سمنان به‌مناسبت هفته دولت با حضوردر منزل شهيدان سعيدکردواني و داساربند با خانواده اين شهيدان والامقام دفاع مقدس ديدار و گفت‌وگو کرد.

علينقي حيدريان در اين ديدار با تجليل از صبر، ايثار و فداکاري‌هاي خانواده معظم شهيدان، جانبازان و ايثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زماني که کشور به آنها نياز داشت در راه اسلام و انقلاب تقديم کردند و اين اجري بي پايان در نزد خداي متعال خواهد داشت. به گزارش مرکز اطلاع رساني اداره کل منابع طبيعي و آبخيزداري استان سمنان، مدير کل منابع طبيعي و آبخيزداري تصريح کرد: مردم ايران قدردان ايثار و فداکاري شهدا و خانواده‌هاي معزز آنان هستند و مي‌دانند اگر اين ايثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمي‌شد.

حيدريان افزود: اميدواريم خداوند به ما توفيق دهد، تا بتوانيم ادامه‌دهنده راه شهيدان عزيزمان باشيم و آرامش و امنيت اين جامعه مديون و مرهون خون پاک شهدا است. در اين ديدار خانواده شهيدان داساربند و کردواني به بيان خاطراتي از سجاياي اخلاقي و رشادت‌هاي فرزندان شهيد خود پرداختند.

علينقي حيدريان خطاب به خانواده شهيدان کردواني و داساربند با بيان اينکه من به شما تبريک مي‌گويم، چراکه فرزندان شما شجاعانه براي دفاع از دين و وطن رفتند و شجاعانه جان خود را تسليم کردند، گفت: پيام خون شهدا، استقلال کشور و سربلندي نظام و ستيز با استکبار است و اميدوارم پيام شهدا را اجرا کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان