تاریخ 1396/06/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف 348 راس دام قاچاق در ايستگاه بازرسي پليس سمنان

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از کشف 348 راس دام و دو نفر شتر خارج از شبکه توزيع و قاچاق توسط ماموران ايستگاه بازرسي شهيد نوري شاهرود خبر داد.

سردار "روح‌الامين قاسمي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس از تشديد برخورد با قاچاق کالا از سوي فرماندهي انتظامي استان خبرداد و تاکيدکرد: مبارزه با پديده قاچاق، نقش مهمي در کاهش قاچاق و عوارض آن دارد.

سردار قاسمي افزود: نظارت بر تردد خودروهايي که محموله‌هاي مختلف را از طريق محورهاي مواصلاتي استان منتقل مي کنند در قالب ايست و بازرسي‌هاي مقطعي و مستمر، يکي از اقدامات موثر پليس در اين حوزه به شمار مي‌رود.

وي تصريح کرد: در همين راستا، ماموران ايستگاه بازرسي شهيد نوري شاهرود پنج دستگاه کاميون حامل دام و احشام را متوقف کردند که در بررسي بيشتر مشخص شد خودروها حامل بار قاچاق هستند.

اين مسئول انتظامي از کشف 348 راس گوسفند خبرداد و افزود: ماموران اين ايستگاه همچنين با توقف يک دستگاه نيسان دو نفر شتر قاچاق را نيز کشف کردند.

قاسمي با استناد به اظهار نظر کارشناسان، ارزش اين محموله‌ها را بالغ بر يک ميليارد و 840 ميليون ريال اعلام کرد.

فرمانده انتظامي استان سمنان با بيان اين که برخورد با جرايم، همراهي و همکاري آحاد مردم و دستگاه‌ها را مي‌طلبد، اظهار داشت: پليس تمام توان خود را به ميدان مبارزه با جرايم و معضلات اجتماعي آورده، اما ريشه‌کني اين موارد توسط يک نهاد، انتظاري نابه‌جا است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان