تاریخ 1396/06/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان:
52 پروژه جهاد کشاورزي و منابع طبيعي استان سمنان در هفته دولت افتتاح مي‌شود

سرويس خبر

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان از افتتاح 52 پروژه اين سازمان و اداره کل منابع طبيعي استان سمنان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان، سيد‌حسن ميرعماد اظهار داشت: اين پروژه‌ها در 2 بخش عمراني و توليدي آماده بهره‌برداري در هفته دولت شده است.

وي با اشاره به مجموع هزينه انجام شده براي تکميل و بهره‌برداري از اين پروژه‌ها افزود: در مجموع بيش از 172 ميليارد و 593 ميليون ريال اعتبار براي تکميل و بهره‌برداري از اين تعداد پروژه هزينه شده است.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان اضافه کرد: اين ميزان اعتبار شامل اعتبارات عمراني ملي و استاني به همراه خودياري بهره‌برداران و نيز تسهيلات ريالي و آورده شخصي است.

به گفته ميرعماد، 81 ميليارد و 798 ميليون ريال از اين ميزان هزينه، سهم اعتبارات عمراني ملي و بيش از 17 ميليارد و 614 ميليون ريال نيز مربوط به اعتبارات عمراني استاني بوده است که در هفته دولت امسال افتتاح مي‌شود. وي افزود: در حوزه عمراني همچنين بيش از 25 ميليارد و 12 ميليون ريال اعتبارات پروژه‌هاي هفته دولت در استان سمنان، از محل خودياري بهره‌برداران تأمين شده است.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان با اشاره به اختصاص بيش از 37 ميليارد و 500 ميليون ريال تسهيلات ريالي براي تکميل و بهره‌برداري از اين پروژه‌ها، گفت: بيش از 110 ميليارد و 669 ميليون ريال از هزينه تکميل و بهره‌برداري از اين پروژه‌ها نيز از محل آورده شخصي بهره‌برداران تأمين شده است.

ميرعماد با بيان اينکه 13 پروژه از اين پروژه‌ها که قرار است، در هفته دولت امسال افتتاح شود مربوط به اداره کل منابع طبيعي استان سمنان بوده و يک پروژه نيز سهم تعاون روستايي اين استان است، اظهار داشت: 38 پروژه قابل افتتاح هفته دولت امسال نيز سهم سازمان جهاد کشاورزي اين استان است.

وي با بيان اينکه با افتتاح اين پروژه‌ها براي 145 نفر به صورت مستقيم و براي 433 نفر نيز به صورت غيرمستقيم اشتغال پايدار ايجاد مي‌شود، اضافه کرد: بهره‌برداري از اين پروژه‌ها سبب ايجاد شغل موقت براي 16 هزار و 441 نفر و تثبيث شغل براي 90 نفر در استان سمنان مي‌شود.

وي با اشاره به بهره‌مندي 244 خانوار در استان سمنان از افتتاح اين تعداد پروژه بيان کرد: عمليات اجرايي همه اين پروژه‌ها در سال‌هاي 95 و 96 آغاز و براي افتتاح در هفته دولت امسال آماده شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان