تاریخ 1396/04/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ورزشگاه پنج هزار نفري گرمسار تا پايان شهريور به بهره‌برداري مي‌رسد

سرويس ورزشي:

ورزشگاه پنج هزار نفري گرمسار تا پايان شهريور به بهره‌برداري مي‌رسد

فرماندار گرمسار گفت: ورزشگاه پنج هزار نفري اين شهرستان با بيش از 95 درصد پيشرفت فيزيکي تا پايان شهريور به بهره برداري مي رسد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ داريوش اظهار داشت: ساخت ورزشگاه پنج هزار نفري گرمسار از دولت دهم آغاز شد اما به دليل تخصيص يافتن منابع در دولت يازدهم و با تلاش مسوولان استاني و نماينده مردم شهرستان گرمسار و آرادان اين طرح مهم ورزشي تا شهريور به بهره برداري مي رسد.

وي خاطرنشان کرد: بيش از چهار ميليارد تومان براي ساخت اين ورزشگاه در دولت يازدهم هزينه شده است و با افتتاح اين طرح مهم ورزشي شور و نشاط اجتماعي در اين شهرستان دوچندان مي شود.

وي با اشاره به اجراي برنامه راه اندازي چمن مصنوعي اين ورزشگاه،گفت: براساس برنامه ريزي‌هاي انجام شده تا پايان مرداد 96 اين عمليات به پايان مي رسد.

طاهري تصريح کرد: با راه اندازي اين ورزشگاه فوتبال علاوه بر اين که تمايل جوانان گرمسار به حضور منسجم در ميادين ورزشي افزايش مي يابد همچنين به دليل همجواري اين شهرستان با استان تهران، تعداد قابل توجهي از تيم‌هاي فوتبال ليگ برتري و دسته اول کشور مي تواند اردوهاي تدارکاتي خود را در اين گرمسار برگزار کنند.

وي اضافه کرد: بيش از 200 ميليون تومان اعتبار براي تکميل طرح‌هاي ساخت خانه‌هاي ورزشي روستايي از محل اعتبارات ملي وزارت ورزش و جوانان تخصيص يافت که اين امر گامي مهم براي اتمام اينگونه طرح‌هاست.

فرماندار گرمسار تصريح کرد: يکي از راه‌هاي ارتقاي سلامت و افزايش نشاط اجتماعي افزايش سرانه ورزشي در منطقه است که در همين ارتباط در دولت يازدهم بيش از 20 خانه ورزشي روستايي در گرمسار به بهره برداري رسيد.

گرمسار غربي‌ترين شهرستان استان سمنان و پنج هزار و 182 کيلومتر مربع وسعت و بيش از 70 هزار نفر جمعيت دارد.

شهرستان گرمسار حدود هشت شهرک و ناحيه صنعتي و چند موسسه آموزش عالي دارد که ظرفيت بيشتري براي تردد به اين شهرستان به ويژه از مرکز کشور را نياز دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان