تاریخ 1396/04/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان سمنان:
برگزاري 147 عنوان دوره کتب جديدالتأليف پايه يازدهم درسال 96

سرويس خبر

معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان سمنان از برگزاري 147 عنوان دوره کتب جديدالتأليف پايه نهم، دهم و يازدهم در سال 96 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان سمنان، يعقوب قوشچي افزود: از ابتداي سال 96 تاکنون، 18 دوره ضمن خدمت در قالب 38 کلاس در استان سمنان برگزار شد.

وي با بيان اينکه تعداد هزار و 375 فرهنگي در اين دوره‌ها شرکت کردند، اظهار کرد: از اين تعداد فرهنگي، 755 نفر مرد و 620 نفر خانم در اين دوره‌ها شرکت کردند.

معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان سمنان اظهار کرد: از ابتداي سال96 تا کنون بيش از 24 هزار و 976 نفر ساعت، آموزش ضمن خدمت براي فرهنگيان استان برگزار شده است.

يعقوب قوشچي افزود: با توجه به ضرورت آماده‌سازي معلمان براي صيانت از برنامه‌هاي درسي کتب تازه تاليف و در چار چوب سياست‌ها، ضوابط و ملاحظات اجرايي آموزش‌هاي کوتاه مدت، اجراي دوره‌هاي آموزشي تامين مدرسي و دوره‌هاي کتب تازه تاليف پايه يازدهم و تعدادي از کتب پايه‌هاي نهم و دهم به شهرستان‌ها و مناطق استان ابلاغ گرديد.

وي با بيان اينکه در سال‌جاري دوره‌هاي آموزشي کتب تازه تاليف به شيوه الکترونيکي، متمرکز کشوري و متمرکز استاني اجرا خواهد شد، افزود: تعداد67 عنوان دوره تامين مدرسي، تعداد 44 عنوان دوره‌هاي آموزشي به صورت متمرکز کشوري و 36 عنوان دوره‌هاي آموزشي به صورت الکترونيکي اجرا خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان سمنان در پايان خاطرنشان کرد: دوره‌هاي آموزشي متمرکز استاني پس از برگزاري دوره‌هاي تامين مدرسي در سطح استان در مرداد 96 برنامه‌ريزي و اجرا خواهد شد که برنامه‌ي آن که متعاقبا اعلام مي‌گردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان