تاریخ 1396/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رييس سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري سمنان در گفتگو با روزنامه پيام
از فعاليت‌هاي فرهنگي و هنري سمنان حمايت مي‌کنيم

مقدمه

بيش از 5 ماه نيست که جواد نجارياني به سازمان فرهنگي و ورزشي رفته اما بدون اغراق فعاليت‌هاي فرهنگي و هنري اين سازمان به چشم مي‌آيد. حمايت شهردار محترم و جواد نجارياني از فعاليت‌هاي هنري، ما را بر آن داشت تا گفتگوي کوتاهي با وي ترتيب دهيم.

خودتان معرفي نماييد.

جواد نجارياني متولد 42هستم و بيش از 4 سال است در معاون خدمات شهري فعاليت دارم و چند ماهي است با خواسته شهردار محترم به سازمان فرهنگي و ورزشي سمنان نيز رفته و خدمت مي‌کنم.

چطور شد قبول کرديد که به سازمان فرهنگي و ورزشي رفتيد؟

با آن‌که در خدمات شهري بسيار سرم شلوغ بود اما به خاطر علاقه خودم به فرهنگ شهرم قبول کردم.

جناب نجارياني شما در اين مدت کوتاه با آن‌که سرتان شلوغ نيز هست، اتفاقات خوبي را در اين سازمان رقم زده ايد، در اين خصوص برايمان توضيح دهيد.

شما لطف داريد اما من بسيار علاقه به فرهنگ و هنر و البته ورزش دارم و سعي نمودم در اين مدت کوتاه با برنامه‌ريزي از کارهاي شاخص حمايت کنم.

در اين مدت از چه برنامه‌هاي هنري حمايت کرده‌ايد؟

ما مکمل ارشاد هستيم و سعي کرده‌‌ايم از تمام برنامه‌هاي هنري حمايت ويژه‌اي شود به طوري که در تمام نمايش‌هاي ايجاد شده در اين مدت که من در سازمان هستم و حمايت شهردار محترم مشارکت داشته‌ايم و از ديگر برنامه‌ها نيز از جمله کنسرت‌ها نيز در حد سازمان کمک شده است.

آيا سازمان در زمينه هنري نيز فعاليت مي‌کند؟

بله در همين مدت براي نشاط و شادي جوانان ما برنامه‌هايي را برگزار نموده‌ايم که مي‌توان به جنگ خنده هنرمند کشورمان حسن ريوندي اشاره نمود البته از فعاليت‌هاي مذهبي نيز حمايت کرده‌ايم و در تاريخ‌هاي مناسبتي برنامه‌هايي را داشته‌ايم.

آيا در حال حاضر برنامه‌اي داريد و در آينده چطور؟

بله در حال حاضر از يک نمايش کودک به نام حسن کچل و پهلوان به کارگرداني حسين سلطانعليان حمايت کرده و در آن مشارکت داشته‌ايم.

در آينده نيز سعي بر برگزاري برنامه‌اي فاخر در حوزه موسيقي و برگزاري جشنواره فولکلور موسيقي هستيم و بايد يادآور شوم در اين مدت کوتاه سعي نموده‌ايم از هنرمندان تجسمي و سفال نيز حمايت‌هايي داشته باشيم و ساخت المان‌هاي شهري‌مان را به اين هنرمندان واگذار نماييم.

جناب نجارياني صفحه ما هنري است و بايد سوال‌هاي هنري پرسيده شود اما اگر بخواهيد فقط يک اتفاق ويژه در حوزه ورزش را بگوييد، چيست؟

در آن حوزه فعاليت‌هاي خوبي داشته‌ايم اما چون صفحه شما هنري است فقط مي‌گويم مهمترين اتفاق آن شکل‌گيري تيم ساحلي شهرداري مي‌باشد.

جناب نجارياني از وقتي که در اختيار ما قرار داديد، سپاسگزاريم. اگر صحبت خاصي هست، بفرماييد.

از شما بايد تشکر کرد که حساسيت در حوزه فرهنگ و هنر داريد. من هم بايد از شهردار محترم کمال قدرداني را براي حمايت‌هايش از سازمان داشته باشم و از همکاران خودم نيز تشکر مي‌کنم. قطعا از تمام کارهاي هنري و فرهنگي تا زماني که خدمت خواهم کرد، حمايت مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان