تاریخ 1396/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري مسابقات ورزشي کارکنان زندان‌هاي استان سمنان در شاهرود
دامغان در فوتسال به قهرماني رسيد

سرويس ورزشي:

زندان شاهرود به مدت دو روز ميزبان مسابقات ورزشي کارکنان زندان‌هاي استان سمنان بود که سرانجام با قهرماني تيم زندان دامغان در رشته فوتسال به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي زندان‌هاي استان سمنان، در اين دوره از مسابقات که با حضور 43 نفر از کارکنان ورزشکار اداره کل و زندان‌هاي سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزي و کاردرماني سمنان در دو رشته فوتسال، و دارت در سالن ورزشي سرپوشيده زندان شاهرود برگزار شد، با شناخت تيم‌ها و نفرات برتر به پايان رسيد.

بازي پاياني رشته فوتسال ميان دو تيم زندان مرکزي سمنان و زندان دامغان برگزار شد که سرانجام تيم دامغان توانست با نتيجه چهار بر صفر حريف خود را شکست داده و مقام اولي را از آن خود نمايد.نمايندگان زندان مرکزي سمنان و زندان شاهرود نيز به ترتيب به مقام دوم و سوم رسيدند. همچنين در رشته دارت رجبعلي پرندک از زندان گرمسار، سيدصادق حسيني از اداره کل و محمودرضا گل‌هاشم از زندان سمنان به ترتيب صاحب مقام‌هاي اول تا سوم شدند.

اسامي بازيکنان و کادر فني فوتسال زندان دامغان قهرمان مسابقات به شرح زير است: عباس اميراحمدي، مرتضي سميعي‌نژاد، مرتضي داوديان، مصطفي نصرتي، اسحاق شنائي، علي‌اکبر سالم و ذوالفقار نجفي (مربي و سرپرست) گفتني است: در مراسم اختتاميه اين مسابقات که با حضور ايرج ميرزايي رئيس زندان شاهرود، حسيني مسئول تربيت بدني اداره کل و برخي از مسئولان زندان شاهرود برگزار شد، جوايز تيم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان