تاریخ 1396/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرقت 5 ميلياردي باند 6 نفره با کمک 3 نوجوان 12 ساله در مهديشهر

سرويس حوادث :

فرمانده انتظامي استان سمنان از کشف 62 فقره انواع سرقت به ارزش بالغ بر 5 ميليارد ريال در شهرستان مهديشهر خبرداد و گفت: سرکرده معتاد و سه عضو نوجوان اين باند دستگير شدند.

سردار روح‌الامين قاسمي با اعلام اين خبر اظهار کرد: به‌دنبال گزارش مردمي مبني بر وقوع چندين فقره سرقت‌هاي مختلف در سطح شهرستان مهديشهر، پيگيري ويژه پرونده توسط ماموران پليس آگاهي آغاز شد.

وي افزود: اشراف اطلاعاتي و تحقيقات ميداني پليس حکايت از فعاليت باندي 6 نفره با بهره‌گيري از سه نوجوان 12 ساله در اين گروه داشت.

اين مسئول انتظامي به هماهنگي‌هاي لازم قضائي براي دستگيري سارقان اشاره کرد و گفت: پليس در يک عمليات غافلگيرانه سرکرده و سارقان نوجوان اين باند را دستگير کرد.

وي با اشاره به اعتياد شديد سارق 40 ساله اين باند به انواع موادمخدر گفت: سارقان نوجوانان به ازاي تحويل اموال سرقتي به اين مجرم مبالغ ناچيزي دريافت مي‌کردند.

سردار قاسمي تصريح کرد: در بررسي‌هاي تخصصي پليس اعضاي اين باند به 62 فقره انواع سرقت به ارزشي بالغ بر 5 ميليارد ريال اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي استان سمنان با بيان اين که پرونده به همراه متهمان براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي ارسال شد با هشدار به عموم مردم تصريح کرد: شهروندان مي‌توانند با تجهيز و ايمن‌سازي خانه، محل کار و... دست سارقان را کوتاه و زمينه‌هاي وقوع سرقت را از بين ببرند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان