تاریخ 1396/03/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون سياسي امنيتي فرماندار دامغان:
روز قدس روز مقاومت و ايستادگي در مقابل دشمنان است

دامغان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار دامغان از روز جهاني قدس به عنوان روز مقاومت و ايستادگي در مقابل دشمنان بيان کرد و گفت: مسلمانان جهان بايد دست از تفرقه بردارند و با وحدت کلمه در برابر دسيسه‌هاي دشمنان اسلام ايستادگي و مقاومت کنند.

به گزارش خبرنگارما از دامغان، حسين حاجي بگلو در نشست هماهنگي و برنامه‌ريزي راهپيمايي روز جهاني قدس به ميزباني فرمانداري اين شهرستان افزود: ملت ايران با حضور خود در راهپيمايي روز جهاني قدس ضمن اعلام همبستگي با ملت ستمديده فلسطين، نفرت و انزجار خود را از شرارت‌ها‌ي آمريکا و اسرائيل در منطقه اعلام کنند.

وي تصريح کرد: روز جهاني قدس بيانگر اتحاد مسلمانان عليه استکبار جهاني است و ملت ايران با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس نابودي اسرائيل را فراهم آورند.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي فرماندار دامغان با بيان اينکه بايد با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس جواب دندان‌شکني به دشمنان و ايادي آنان بدهيم اظهار داشت: مسلمانان بايد با حضور در راهپيمايي روز جهاني قدس صداي مظلوميت قدس را به گوش جهانيان برسانند.

وي خاطرنشان کرد: روز جهاني قدس براي ملت ايران يک شعار نبوده و نيست بلکه ايمان ولايت‌مداري علوي مردم است که پرچم آن اکنون به دست با کفايت مقام معظم رهبري است و قرار دارد.

وي از روز جهاني قدس به عنوان نه ابدي به آمريکا و ديگر متحدان او در منطقه است، افزود: مردم با حضور پرشکوه در راهپيمايي روز جهاني قدس بار ديگر اين آرمان خود را در معرض ديد جهانيان قرار مي‌دهند.

حاجي بگلو تصريح کرد: راهپيمايي روز جهاني قدس امسال از حساسيت بيشتري نسبت به گذشته برخوردار است و مردم بايد در اين راهپيمايي با شکوه هرچه تمام‌تر حضور يابند.

وي اضافه کرد: کمترين اقدامي که مسلمانان جهان در چنين شرايطي براي ملت مظلوم فلسطين مي‌توانند انجام دهند، حمايت از آنان و اعلام برائت از اسرائيل غاصب است.

وي گفت: روز قدس نماد وحدت مسلمانان و مقاومت ايران اسلامي در مبارزه با استکبار جهاني و ماليدن پوزه استکبار جهاني به خاک است و همه بايد در راهپيمايي روز جهاني قدس شرکت فعال داشته باشند.

در اين جلسه مقررشد راهپيمايي روز جهاني قدس همزمان با سراسر کشور در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان با شرکت مردم مومن و روزه دار ساعت 11: 30 دقيقه ظهر از ميدان شهداي شهر دامغان آغاز و تا محل برگزاري نماز عبادي سياسي جمعه مصلي امام خميني(ره) ادامه داشته باشد و سخنران اين مراسم دادستان عمومي و انقلاب دامغان خواهند بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان