تاریخ 1396/03/29 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل امور اقتصادي و دارايي سمنان:
مشمولان سهام عدالت تا پايان شهريور براي ثبت شماره شباي بانکي فرصت دارند

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مديرکل امور اقتصادي و دارايي استان سمنان گفت: مشمولان سهام عدالت تا پايان شهريور 96، شماره شباي بانکي خود را وارد و ثبت‌نام کنند.

امير خليلي‌خواه افزود: بيش از 360 هزار نفر از اقشار مختلف استان سمنان جز مشمولان طرح توزيع سهام عدالت هستند.

وي با اشاره به مرحله دوم ساماندهي سهام عدالت مبني بر ثبت شماره شبا 24 رقمي حساب بانکي متعلق به هر شخص مشمول که از تاريخ سي‌ام ارديبهشت 96 آغاز شده است، خاطرنشان کرد: مشمولان مي‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌هاي عامل همه بانک‌هاي دولتي و خصوصي و سه موسسه مالي و اعتباري کوثر، ملل و توسعه استان سمنان که متصل به شبکه شتاب بوده و مورد تأييد بانک مرکزي هستند، شماره شباي خود را دريافت کنند.

وي با بيان اين که زمان واريز سود سهام عدالت نيز اوايل نيمه دوم سال 96 است، بيان داشت: تعدادي از افراد مشمول از زمان ثبت نام تا کنون فوت شده اند که در آينده درباره نحوه واريز سود اين دسته از مشمولان اطلاع‌ساني مي‌شود.

خليلي خواه، به اقدامات انجام شده براي پاسخگويي به متقاضيان سهام عدالت در خصوص وضعيت سهامداري و ثبت شماره شبا بانکي استان سمنان اشاره کرد و گفت: دوره صورتحساب مشمولان سهام عدالت و ارائه توضيح در خصوص آن بدون اخذ هرگونه وجهي بايد انجام شود.

مديرکل امور اقتصادي و دارايي استان سمنان با اشاره به تحويل برگه‌هاي دعوتنامه مشمولين سهام عدالت که تاکنون جهت دريافت دعوتنامه مراجعه ننموده و يا به هر دليلي برگه دعوتنامه آنها مفقود گرديده است، اظهار داشت: مردم مي‌توانند جهت راهنمايي مشمولين جهت ثبت نهايي به شرکت‌هاي تعاوني سهام عدالت استان مراجع کنند.

دولت يازدهم اقدامي مبني بر ساماندهي سهام عدالت، سازمان خصوصي‌سازي به عنوان متولي سهام عدالت راه‌اندازي کرد.

مشمولين مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با تعاوني‌هاي شهرستاني سهام عدالت در شهرستان سمنان با شماره تلفن: 3329711 در شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي با شماره تلفن 3345015 در شهرستان دامغان با شماره تلفن: 25248283 در شهرستانهاي گرمسار و آرادان با شماره تلفن: 24241524 و در شهرستان مهديشهر با شماره تلفن: 23629884 تماس حاصل نمايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان