تاریخ 1396/03/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آخرين خبرها از فصل دوم «شهرزاد»

سرويس هنري :

تهيه‌کننده «شهرزاد» از پخش جهاني فصل دوم اين سريال همزمان با آغاز پخش آنلاين آن توسط سايت لوتوس پلي خبر داد.

محمد امامي که در جلسه پرسش و پاسخي به همراه حميد فرخ نژاد در دانشگاه تورنتو کانادا پاسخگوي سوالات دانشجويان بود، گفت: «شهرزاد» در مديوم جديد و قابل دسترس همگاني طي قرارداد سايت نت فليکس با پخش‌کننده جهاني عرضه خواهد شد و اميدواريم راه سريال‌هاي ايراني را براي جهاني شدن باز کند.

وي در پاسخ به سوال ديگري با اشاره به مديوم جديد و منحصر به فرد شبکه نمايش خانگي در ايران و مشکلات کپي رايت و حق مؤلف از مشکلات تهيه‌کنندگي چنين سريال‌هايي سخن گفت و اظهار کرد: «شهرزاد 2» فصلي جديد در سريال‌سازي ايران است و کيفيت داستاني و ساختاري و تکنيکي اين فصل از فصل قبلي بسيار بالاتر است و مخاطبان سريال اين نکته را در همان قسمت اول درخواهند يافت. جا دارد از آقاي حسن فتحي کارگردان و همه عوامل سريال براي تلاشي که دارند، تشکر کنم.

امامي درباره حواشي ايجاد شده براي اين سريال گفت: ما اين موارد را به مرجع اصلح يعني قوه قضاييه سپرده‌ايم. ما به اصل دموکراسي معتقديم و قضاوت را به مرجع قانوني مي‌سپاريم. «شهرزاد» متعلق به ملت ايران است و حواشي ايجاد شده لطمه‌اي به آن نخواهد زد، چراکه اثري را که متعلق به مردم است را فقط مردم مي‌توانند به قضاوت بنشينند.

وي تاکيد کرد: از اين پس از شايعه‌پراکنان و کساني که از حواشي «شهرزاد» براي مطرح کردن خود استفاده مي‌کنند، به مراجع اصلح شکايت خواهيم کرد.

در اين نشست دانشجويان و حضار سوالات زيادي نيز پيرامون بازيگري، نقش‌هاي ماندگار، تکنيک‌هاي بازيگري و اقتصاد سينماي ايران از حميد فرخ‌نژاد و فعاليت‌هاي آتي آن پرسيدند که اين بازيگر از آينده بازيگري در سينماي ايران اظهار خوش‌بيني کرد.

او در پاسخ به سوال دانشجويي که از «خاک سرخ» به عنوان تنها ساخته سينمايي‌اش پرسيد، گفت: کارگرداني را دوباره تجربه خواهد کرد.

اين بازيگر در فضايي مفرح تجربه‌اش را از تئاترهاي بهرام بيضايي تا امروز براي علاقه‌مندان تعريف کرد و دانشجويان را با فضاي سينماي ايران آشنا کرد.

حميد فرخ نژاد که دو فيلم اخيرش، «خوب بد جلف» و «گشت 2»، در کانادا اکران شده است، در سفري يک هفته‌اي به کانادا به دعوت دانشگاه تورنتو کارگاه بازيگري اي دراين دانشگاه برگزار کرد.

محمد امامي تهيه‌کننده «شهرزاد» و «خوب بد جلف» مهمان ديگر دانشگاه تورنتو بود که کارگاه آموزشي تهيه‌کنندگي را برگزار کرد. توزيع فصل دوم سريال «شهرزاد» از دوشنبه‌(29 خرداد ماه) آغاز خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان