تاریخ 1396/03/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
جشن پيروزي دکتر روحاني در سمنان برگزار شد

 

جشن پيروزي دکتر روحاني در سمنان برگزار شد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

جشن پيروزي حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري سه‌شنبه شب در سالن ورزشي الغدير شهرستان سمنان برگزار شد.

در اين آيين شماري زيادي از حاميان دکتر روحاني در استان سمنان، جمعي از مسوولان و قشرهاي مختلف مردم اعم زن و مرد حضور داشتند.

80.3 درصد واجدين شرايط راي استان سمنان در انتخابات 29 ارديبهشت 96 شرکت کردند. دکتر حسن روحاني بيش از 46 درصد آراي اين استان را کسب کرد.

هواداران دکتر روحاني اعم مردان و زنان حاضر در سالن ورزشي غدير شهر سمنان با در دست داشتن بادکنک‌ها و پارچه‌هاي بنفش رنگ و سردادن شعار درود بر روحاني از وي حمايت کردند.

حجت‌الله اشرف‌زاده خواننده نام‌آشناي کشورمان در اين مراسم به اجراي چندين آهنگ و از جمله آهنگ "دوباره ايران" که به نمادي از تبليغات حسن روحاني در انتخابات اخير تبديل شده بود، پرداخت.

همچنين در اين جشن که در سالن ورزشي غدير سمنان برگزار، "ربناي استاد شجريان" نيز در سالن چند هزار نفري غدير پخش که با همخواني و استقبال چندهزارنفري هواداران روحاني در سمنان همراه بود.

رئيس ستاد انتخاباتي دکتر روحاني در استان سمنان در اين آيين پيروزي دکتر روحاني را به مردم اين استان تبريک گفت و افزود: مردم سمنان با حضور و انتخاب آگاهانه، به ايراني با آينده‌اي بهتر راي دادند.

فرامرز نيک سرشت افزود: شور و شوقي که مردم اين خطه از ايران اسلامي در پاي صندوق‌هاي راي از خود نشان دادند، چيزي جز تلاش براي آزادي و استقلال کشور نبود.

وي با اشاره به اينکه با پايان انتخابات دوران رفاقت‌ها آغاز و رقابت‌ها پايان يافت، اظهار کرد: همه ما بايد به دولت براي رسيدن به اهداف و برنامه‌ها کمک و براي ايجاد اميد در جامعه تلاش کنيم.

نيک ‌سرشت با بيان اينکه ملت بزرگترين برنده انتخابات اين دوره بود، افزود: مردم در اين انتخابات بر تداوم دولت دکتر روحاني تاکيد کردند.

رئيس ستاد انتخاباتي حسن روحاني در استان سمنان ضمن تجليل از همراهي آحاد مردم استان با اين ستاد از روساي ستادهاي شهرستاني و مسئولان کميته‌ها و بخش‌هاي مختلف ستاد روحاني تقدير کرد.

وي اين حد از اقبال به دکتر روحاني را يک سرمايه براي دولت دوازدهم برشمرد و گفت: دولت دکتر روحاني همه توان خود را در راستاي رفع مشکلات کشور به کار خواهد بست و همانگونه که رئيس‌جمهوري نيز فرمودند، دکتر روحاني به وعده‌هايي که به مردم داده وفادار خواهد ماند.

نيک‌سرشت با اشاره به انجام برخي تحرکات در روزهاي اخير در سمنان، گفت: انجام برخي ناهنجاري‌هاي اجتماعي در سطح شهر قطعا از سوي ما محکوم است و بايد با آن برخورد شود و ما نيز از اين گونه رفتارها اعلام برائت مي‌کنيم.

نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، سرخه و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي هم با تبريک به مردم براي پيروزي دکتر روحاني، گفت: بايد به مردم ايران تبريک بگوييم که آگاهانه و پرصلابت در انتخابات شرکت و به توصيه‌هاي مقام معظم رهبري عمل کردند.

احمد همتي با اشاره به اينکه حماسه بزرگ 29 ارديبهشت ‌ماه 96 از سوي مردم‌نشان از بلوغ سياسي و اجتماعي آنها بود، افزود: رئيس‌جمهور منتخب و شوراهاي اسلامي شهر و روستا بايد در پاسخ به اين حضور و حماسه بزرگ، براي ملت تلاش و خدمت‌رساني کنند و اکنون ديگر زمان پاسخ دولت و قدرداني آن از اين حماسه بزرگ است.

وي اظهار کرد: دولت بايد تلاش کند تا مشکلات کشور کم شود، کاستي‌ها را برطرف کند و ايران را به سمت مسيري هدايت کند که شايسته ملت بزرگ ايران است.

سيد‌مسعود سيادتي منتخب اول مردم شهر سمنان در پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي اين شهر، مرتضي دهرويه به نمايندگي از ورزشکاران، مهدي کرم‌الدين رئيس ستاد جوانان سمنان و فاطمه کفش‌دوزان عضو ستاد بانوان سمنان مطالبي ارايه کردند.

ميزان مشارکت مردم استان سمنان در انتخابات رياست جمهوري و شوراي شهر و روستا 80 درصد بود.

دانايي فرماندار سمنان، روساي ستادهاي انتخاباتي روحاني در استان، برخي منتخبين پنجمين دوره شوراهاي استان، جمعي از مسولان، اقشار مختلف مردم و... در اين مراسم حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان