تاریخ 1396/03/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان؛
تساوي پرسپوليس برابر لخويا
پنالتي و موقعيت‌هاي طلايي سوختند

سرويس ورزشي:

تيم فوتبال پرسپوليس ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا برابر لخويا قطر را درشرايطي با تساوي به پايان برد که بهترين گلزن اين تيم يک پنالتي را هدر داد.

مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 19:30 دقيقه امروز با ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و لخويا قطر پيگيري شد که اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

در اين ديدار که بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه خالي آزادي برگزار شد، سرخ پوشان بيشتر از حريف تحت تاثير نبودن هوادارانشان قرار داشتند و عملا در نيمه اول نتوانستند موقعيت خطرناک و جدي را روي دروازه حريف ايجاد کنند.

اين در حالي بود که تيم قطري هم در ضد حملات خطرناک نشان داد و يک بار در دقيقه 14 تير دروازه پرسپوليس را به صدا درآورد. با اين حال نيمه اول اين بازي با تساوي به پايان رسيد.

نيمه دوم اما شرايط کاملا متفاوتي داشت و پرسپوليس در همان دقايق ابتدايي مي‌توانست، دروازه حريف را باز کند، اما بازهم مهاجمان اين تيم در زدن ضربات آخر کم دست بودند. برانکو که از عملکرد بازيکنانش راضي نبود، در دقيقه 71 عليپور را به جاي مسلمان به زمين فرستاد، تا روند هجومي سرخ‌پوشان بهتر شود.

چند دقيقه بعد از اين تعويض پرسپوليس صاحب بهترين و طلايي‌ترين موقعيت خود شد و مهدي طارمي در دقيقه 82 يک پنالتي از حريف گرفت و خودش پشت توپ ايستاد، اما دروازه بان لخويا دست او را خواند و ضربه‌اش را مهار کرد.

پرسپوليسي‌ها در دقيقه 85 هم مي‌توانستند، دروازه لخويا را باز کنند. در اين دقيقه مهدي طارمي با توپ ربايي از بازيکن حريف داخل محوطه جريمه پاس خوبي را براي اميري فرستاد که اين بازيکن در موقعيتي تک به تک توپ را به بدن دروازه‌بان حريف کوبيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان