تاریخ 1396/03/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور قائم مقام معاون وزير و معاون پرورشي اداره کل آموزش و پرورش:
همايش تجليل از رتبه‌هاي برتر استاني مسابقات قرآني و فرهنگي- هنري

سرويس خبر

175 نفر دانش‌آموز و 20 همکار شهرستان مهديشهر که حائز رتبه‌هاي برتر استاني گرديدند، تقدير و تجليل به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع‌رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان سمنان به نقل از شهرستان مهديشهر، طي همايشي تعداد 175 نفر دانش‌آموزان برگزيده استاني مسابقات پرسش مهر، مسابقات قرآني و فرهنگي-هنري سال تحصيلي 96-95 و منتخبين شوراهاي دانش‌آموزي و 20 همکار موثر فرهنگي در کسب نتايج استاني از سوي معاونت پرورشي اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و معاونت پرورشي شهرستان مهديشهر مورد تقدير و تجليل قرار گرفتند.

در اين همايش با شکوه که در کانون شهيد بيدقي شهرستان و با حضور جناب آقاي رمضاني قائم مقام معاون پرورشي وزير و آقاي اظهري رئيس موسسه فرهنگي منادي تربيت، شريفي معاون پرورشي اداره کل، لطفي مدير آموزش و پرورش شهرستان و جمعي از کارشناسان اداره کل و شهرستان، مديران، معاونين و مربيان پرورشي، اولياء و دانش‌آموزان منتخب استاني برگزار گرديد. در ابتدا آقاي لطفي به اهميت پرداختن به مسائل تربيتي و پرورشي در مدارس اشاره نمودند و شرکت در مسابقات فرهنگي- هنري و قرآن و عترت را راهي براي شناختن استعدادها و هدايت صحيح دانش‌آموزان بسيار ضروري دانستند.

در ادامه آقاي شريفي معاون پرورشي اداره کل استان گفت:در سال تحصيلي گذشته شهرستان مهديشهر 103 عنوان رتبه استاني را کسب نموده که امسال اين رقم با احتساب منتخبين شوراهاي دانش‌آموزي و پرسش مهر به 175 نفر رسيده است. وي افزود: رشد 70 درصدي کسب عناوين استاني توسط دانش‌آموزان و همکاران اين شهرستان، نشان از حمايت و همدلي مجموعه مديريت آموزش و پرورش شهرستان، برنامه‌ريزي و هماهنگي صحيح معاونت پرورشي شهرستان و تلاش و همدلي مديران، مربيان پرورشي، اعضاي ستاد مسابقات مدارس و انگيزه بالاي دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مسابقات دارد.

در ادامه برنامه آقاي رمضاني قائم مقام معاون پرورشي وزير،طي سخناني از تلاش‌هاي معاونت پرورشي اداره کل و شخص آقاي شريفي تقدير به عمل آورد.

لازم به ذکر است: در ادامه اين برنامه تعداد 175 نفر دانش‌آموز برگزيده استاني (رتبه اول تا سوم) و همکاران موثر ضمن دريافت تقديرنامه جوايز و هداياي نقدي خود را دريافت نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان