تاریخ 1396/02/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نماينده مردم شاهرود و ميامي درمجلس شوراي اسلامي:
در زمستان امسال اهالي تاش از نعمت گاز برخوردار خواهند شد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

نماينده مردم شاهرود و ميامي در مجلس شوراي اسلامي گفت: متاسفانه با سياست‌هاي غلطي که در کشور اجرايي شد. علي‌رغم گسترش خدمات در روستاها و انجام فعاليت‌هاي خوب زيربنايي نظير برق‌رساني، گاز‌رساني و احداث جاده براي روستاييان به علت عدم توجه به امر اشتغال روستاييان و با وجود مشکلات عديده در بخش کشاورزي شاهد مهاجرت گسترده جوانان روستايي بوده‌ايم.

نماينده مردم شاهرود وميامي در جمع اهالي روستاي تاش افزود: با وجود اين همه جوان شايسته هنوز نتوانستيم جهت حفظ اين سرمايه‌ها رونق در روستا‌ها ايجاد کنيم. دکتر حسيني با بيان اينکه در برنامه ششم توسعه در بخش اشتغال روستايي کارهاي خوبي انجام شده است، افزود: اميدواريم در پنج سال آينده شاهد رونق دوباره روستاها باشيم. وي به برخي از فعاليت‌هاي در دست انجام براي روستاي تاش اشاره کرد وگفت: بنياد مسکن انقلاب اسلامي در بحث بهسازي و اجراي ديوار ساحلي اقدامات اوليه را انجام خواهد داد و با انجام مطالعات در بالا‌دست براي جلوگيري از تخريب سيلاب نسبت به اجراي کامل طرح بهسازي همت خواهد کرد.

دکتر حسيني با بيان اينکه تلاش‌هاي زيادي از گذشته براي گاز رساني به اين روستا انجام شده است، افزود: قرارداد اين پروژه ظرف سه ماه اينده با پيمانکار منعقد خواهد شد و دولت براي اين پروژه بالغ بر 35 ميليار تومان هزينه پيش‌بيني کرده است و انجام اين کار قطعي شده است و انشا ا.. در زمستان امسال اهالي تاش از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

شايان ذکر است: در بازديد از روستاي تاش معاون استاندار و فرماندار شاهرود، معاون مدير کل گاز استان و جمعي از مديران کل ومسئولين وي را همراهي مي‌کردند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان