تاریخ 1396/02/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
قهرماني تيم ملي ‌هاکي سالني در آسيا با درخشش ورزشکاران استان سمنان

سرويس ورزشي:

تيم ملي‌ هاکي کشورمان بادرخشش ورزشکاران مهديشهري و مربيگري اسفنديار صفايي از مهديشهر قهرمان مسابقات جام ملت‌هاي آسيا شد و جواز حضور در مسابقات جام‌جهاني 2018 آلمان دريافت کرد.

ملي‌پوشان ايران در ديدار فينال مسابقات جام ملت‌هاي آسيا روبه‌روي قزاقستان قرار گرفتند و توانستند اين بازي را 10 بر يک به سود خود به پايان ببرند و قهرمان اين دوره رقابت‌ها شوند.

تيم ملي‌هاکي سالني ايران در مرحله گروهي مالزي، عمان و قطر را شکست داده بود و در نيمه‌نهايي نيز ازبکستان را از پيش رو برداشت.

هفتمين دوره جام ملت‌هاي آسيا با حضور هشت تيم در دو گروه از چهارم لغايت هشتم ارديبهشت‌ماه به ميزباني دوحه قطر پيگيري شد. ملي‌پوشان‌هاکي ايران در گروه A با تيم‌هاي ملي مالزي، عمان و قطر (ميزبان مسابقات) هم‌گروه بودند و تيم‌هاي ملي قزاقستان، ازبکستان، چين تايپه و تايلند نيز در گروه B با هم رقابت کردند.

اين دوره از مسابقات انتخابي جام‌جهاني 2018 آلمان بود که دو تيم ايران و قزاقستان جواز حضور در جام جهاني 2018 را به دست آورد.

امير اروئي ، حميد نورانيان، عباس اروئي ورزشکاران ملي پوش مهديشهري و اسفنديار صفايي به عنوان سرمربي تيم ملي‌هاکي نيز از مهديشهراين تيم را در اين رقابت‌ها همراهي مي‌کنند.

سرويس ورزشي روزنامه پيام استان سمنان کسب اين عنوان را با مربي خوب تيم ملي، بازيکنان ملي‌پوش ارزنده مهديشهري و مردم تبريک مي‌گويد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان