تاریخ 1396/01/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ديدار مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري استان سمنان با استاندار

سرويس خبر

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري سمنان به همراه جمعي از مديران و معاونين شرکت به ديدار دکتر خباز، استاندار سمنان رفتند و با حضور در دفتر وي ضمن عرض تبريک به مناسبت سال نو به ارائه گزارش از فعاليت‌هاي شرکت آبفا سمنان پرداختند.

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شرکت آب و فاضلاب شهري استان سمنان، در اين نشست استاندار سمنان ضمن ارائه رهنمودهاي لازم در خصوص تامين آب و ارائه راهکارهاي لازم براي رفع کمبود آب اظهار داشت: خوشبختانه طرح‌هايي براي تامين آب و ذخيره‌سازي براي شهرهاي استان سمنان به‌خصوص براي فصول گرم سال‌جاري برنامه‌ريزي شده و با ابلاغ اعتبار لازم، اميدواريم سال‌جاري کمبود آب به نسبت سال گذشته کمتر احساس شود و رضايت شهروندان حاصل گردد.

در ادامه اين نشست مهندس طاهري به ارائه گزارش عملکرد سال 95 و برنامه‌هاي سال جاري در بخش‌هاي مختلف آب و فاضلاب پرداخت و بيان داشت: يکي از بحث‌هاي مهمي که در سال 95 پيگيري شده، کاهش پرت آب بوده که طبق برنامه‌ريزي کلان قرار بود يک درصد کاهش پيدا کند ليکن با اقدامات انجام‌شده در شرکت توانستيم ميزان پرت آب را 2 درصد کاهش دهيم.

مديرعامل شرکت آبفا شهري استان سمنان در ادامه ضمن گزارشي از پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي اظهار داشت: دو پروژه در بخش اقتصاد مقاومتي تعريف شده که در حال پيگيري است. يکي تکميل شبکه فاضلاب شهر سمنان با مشارکت سرمايه‌گذار بخش خصوصي که کارهاي اجرايي آن به‌زودي آغاز مي‌شود و قرار بر اين است که از پيمانکاران مجرب بومي براي اجراي پروژه استفاده شود و ديگر پروژه اصلاح الگوي مصرف است که طي آن قرار است، سالانه 20 درصد از مشترکيني که ماهانه بيشتر از 20 مترمکعب مصرف دارند، با انجام راهکارهاي صحيح از جمله نصب لوازم کاهنده مصرف، به ميزان مصرف زير 20 مترمکعب در ماه برسند.

در پايان مهندس طاهري به ذکر چند درخواست از دکتر خباز پرداخت که از جمله آنها مي‌توان به پيگيري جذب اعتبار حهت تامين آب کوتاه مدت از منطقه شرق شهر سمنان (سوکان) و اجراي خطوط انتقال و تکميل ايستگاه پمپاژ و زون‌بندي و نيز انتقال آب چشمه‌هاي قطري به شاهرود، بازديد از تاسيسات آب و فاضلاب استان و رصد کردن مشکلات موجود اشاره کرد که در پاسخ، استاندار سمنان وعده پيگيري دادند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان