soccer jerseys cheap soccer jerseys cheap soccer uniforms authentic soccer jerseys wholesale soccer jerseys
تاریخ 1399/04/30 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5369 برو جستجو جستجوی پیشرفته  
50 واحد پلاسما براي درمان کرونا به مراکز درماني سمنان ارسال شد
اعتمادسازي در نظام مالياتي
کشور توانايي عبور از اين شرايط دشوار را دارد
مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان خبر داد:
افتتاح 72 طرح اشتغال محور در روستاهاي استان
سرويس خبر
مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان سمنان با اشاره به اهميت و نقش پست بانک در بدنه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و ايجاد اشتغال پايدار روستايي بيان کرد: تاپايان سال جاري، تعداد 72 طرح اشتغال محور در سطح روستاهاي استان سمنان با اعتبار بالغ بر 240 ميليارد ريال افتتاح مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، سيد‌ياسر حسن‌پور ضمن اشاره به اينکه پست بانک ايران زيرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات تنها بانک تخصصي مي‌باشد که در حوزه ICT در روستاها فعاليت مي‌کند، گفت: اين بانک در چارچوب ماموريت‌هاي وزارت ارتباطات و قوانين برنامه‌هاي پنجم و ششم توسعه و نگاه جدي مهندس جهرمي به روستاها و مناطق محروم، تاکنون نقش بسزايي در توسعه فناوري اطلاعات و خدمات بانکي در روستاها و ايجاد اشتغال پايدار براي روستاييان داشته است.
حسن‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: پست بانک استان سمنان نيز با حمايت اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات، در سال جاري با اجراي 72 طرح اشتغال محور روستايي در سطح استان و اعتبار بالغ بر 240 ميليارد ريال در قالب تسهيلات از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي گام بلندي در اين مسير برداشته است تا به خودکفايي مردم روستاها و ايجاد اشتغال پايدار براي جوانان کمک فراواني نمايد.
مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان در پايان با اشاره به اينکه بالغ بر 60 دفتر و باجه پست بانک روستايي در روستاهاي استان فعاليت دارند ابراز اميدواري کرد: توسعه فناوري اطلاعات در روستاها با افزايش خدمات بانکي و حمايت از طرح‌هاي اشتغال محور روستايي، از برنامه‌ها و سياست‌هاي وزارت ارتباطات و پست بانک بوده که توانسته است در جلوگيري از مهاجرت روستاييان به شهرها و افزايش رضايتمندي ...
» ادامه
وزيرخارجه ايران با مقامات عالي رتبه عراقي ديدار و مذاکره کرد
سفر ظريف به بغداد قبل از سفر الکاظمي به تهران
ابهام درباره يک پيام
«محمد جواد ظريف»، وزير امور خارجه جمهوري اسلامي ايران براي چهارمين مرتبه، ديروز (يکشنبه) در راس هيات سياسي به بغداد سفر کرد، سفري راهبردي که افق روابط تاريخي و مناسبات گسترده دو کشور را در دولت جديد «مصطفي الکاظمي» ترسيم کرد.
پيگيري توافق‌هاي بغداد ...

» ادامه
امام جمعه سمنان:
هزينه‌هاي جشن غدير براي خدمات مومنانه هزينه شود
سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
نماينده ولي فقيه دراستان و امام جمعه سمنان گفت: هزينه‌هاي برپايي جشن‌ها و اطعام که به دليل شيوع کرونا در شرايط کنوني ميسر نيست، در مسير کمک‌هاي مومنانه در استان هزينه شود.
حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمد شاهچراغي ...

» ادامه
مديرکل اوقاف سمنان:
ستاد امور خيريه اداره کل اوقاف سمنان راه‌اندازي شد
سرويس خبر
مديرکل اوقاف و امور خيريه استان سمنان گفت: ستاد امور خيريه در اداره کل اوقاف و امور خيريه و 7 شوراي خيريه در واحدهاي شهرستاني اوقاف و امور خيريه استان سمنان راه‌اندازي شده‌اند.
به گزارش ستاد راهبردي اطلاع‌رساني وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمين ...

» ادامه
جمعي از کارگران در گفتگو با روزنامه پيام استان مطرح کردند؛
کارگران آسيب ديدگان اصلي تورم در کشور
با توجه به شرايط نابسامان اقتصادي، بحران و رکود اقتصادي ناشي از شيوع کرونا در ايران و تعطيلي بسياري از کسب و کارها، افت شديد صادرات کالا‌هاي غيرنفتي و تجارت خارجي ناشي از اپيدمي جهاني ويروس کرونا، کاهش چشمگير درآمدهاي نفتي به علت تحريم‌هاي سنگين نفتي ...
» ادامه
تلاش دو کانديدا براي رياست هيات فوتبال استان جدي‌تر شد
سرويس ورزشي:
امروز قرار است رقابت انتخابات رياست هيات فوتبال استان با برگزاري مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان رونمايي شود و از بين سه کانديدا يک نفر بر رياست هيات فوتبال استان سمنان براي مدت جهار سال تکيه بزند و براي نجات فوتبال ...

» ادامه
اخبار استان
رفع مشکل تعهد ارزي صادرکنندگان
خبر
نشست مديرکل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با هيات مديره جامعه هم‌گرايان توسعه و فرهنگ مازني‌زبان‌هاي استان سمنان
ورزشي
برترين دارت‌اندازان مشخص شدند
پيروزي تيم شهيد درخشاني گرمسار در ورامين

اين نسخه 27 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک