soccer jerseys cheap soccer jerseys cheap soccer uniforms authentic soccer jerseys wholesale soccer jerseys
تاریخ 1397/01/28 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4739 برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اميد به تحولات عظيم در استان
تجاوز نظامي به سوريه، ورشکستگي سياسي آمريکا بود
اصلاح برجام ازسوي آمريکا و اروپا گمانه زني است
فرمانده لشگر 58 تکاور ذوالفقار تشريح کرد؛
برنامه هاي هفته ارتش در استان سمنان
شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
فرمانده لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود در گفتگو با خبرنگاران گفت: اجازه نمي‌دهيم دشمن به خاک کشور نگاه بد کند و کوچکترين حرکتي در تمام محورهاي استان و شهرستان رصد مي‌شود.
امير سرتيپ دوم ستاد عليرضا فخرآبادي با اينکه با توجه به تهديدهاي موجود در اطراف کشور ارتقا سطح آموزش کارکنان در همه زمينه‌ها انجام و اين افراد از دانش و تجهيزات خوبي برخوردار هستند، افزود: با حفاظت از منطقه اجازه نمي‌دهيم، حتي دشمن نيم‌نگاهي به کشور داشته باشد و تمام مناطق ايران رصد مي‌شود.
وي افزود: به‌روزرساني و آماده بکار بودن تجهيزات و امکانات موجود در سطح يگان‌ها، توجه و اهتمام به عمليات چريکي و عمليات واکنش سريع در راستاي مقابله با نيروهاي فرا منطقه‌اي انجام مي‌شود، چراکه براي مقابله با جنگ‌هاي نيابتي و عمليات تروريستي ارتقا سطح آگاهي نيروهاي مسلح از کوچک‌ترين تا بالاترين رده ارتش در دستور کار قرار دارد.
فرمانده لشگر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود با بيان اينکه نيروهاي مسلح از توان رزمي بالايي در برابر تهديدهاي سخت برخوردار هستند، ابراز داشت: ازآنجاکه دشمن نمي‌تواند در برابر اين توان بالا مقابله کند به سمت جنگ نرم روي آوردند، اما با درايت حفاظت اطلاعات ارتش در سوريه و عراق و قسمت‌هاي ديگر بازهم شکست خوردند، عناصر تکفيري و تروريستي نمي‌توانند در برابر حفاظت اطلاعات ارتش قد علم کنند.
فخرآبادي در ادامه تصريح کرد: در سطح آمادگي يگان‌ها براي مقابله با عناصر تکفيري و تروريستي دشمنان اسلام خوب فهميدند، اگر دنياي اسلام با اختلافات مذهبي و غيره گريبان يکديگر را بگيرند، رژيم صهيونيستي نفس راحتي خواهد کشيد. بنابراين وجود اتحاد و همبستگي بين امت‌هاي اسلامي يک ضرورت انکارناپذير ...
» ادامه
«مشق‌ روز» شماره 130
هفته سوم فروردين 1397، هفته زجر بود که ناگهان بدون هيچ‌مساله‌اي «قطحي، جنگ و غيره» دچار نوسان شد و قيمت ارز و سکه بالا رفت و به 6 هزار تومان در دلار و يک ميليون و نهصد هزار تومان در سکه رسيد و به دليل فضاي مجازي توسعه‌يافته، همه جا موضوع ارز و سکه نقل ...
» ادامه
برگزاري همايش تخصصي "والدين موفق در عصر رسانه" در مرکز استان
سرويس خبر
نخستين همايش تخصصي"والدين موفق در عصر رسانه" در شهر اخلاق برگزار مي‌شود.
به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سرپرست سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري سمنان از برگزاري نخستين همايش تخصصي "والدين موفق در عصر رسانه" ...

» ادامه
بارش 14سانتيمتري برف در مناطق شمالي شهميرزاد بارندگي 28 ميلي‌متري در مجن شاهرود
سرپرست پيش‌بيني هواشناسي استان سمنان از بارش 14سانتيمتري برف در ايستگاه لرد در شمال شهميرزاد خبر داد و گفت: در ايستگاه‌هاي چاشم و فولادمحله نيز 11 و 5 سانتيمتر برف گزارش شده است.
ناديا ميرشجاع در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا-منطقه سمنان اظهار کرد: بيشترين ...

» ادامه
در ديدار با نماينده مردم شهرستان‌هاي شاهرود، ميامي در مجلس شوراي اسلامي مطرح شد؛
احداث کتابخانه در شهرستان شاهرود ضروري است
سرويس خبر
مدير کل کتابخانه‌هاي عمومي استان سمنان با بيان اينکه کتابخانه خيابان مزار شاهرود در سال‌هاي گذشته به علت فرسودگي و قدمت بالا تخريب شده است، گفت: راه‌اندازي و احداث کتابخانه استاندارد در شهرستان شاهرود لازم و ضروري است.
به گزارش روابط عمومي ...

» ادامه
مديرکل هواشناسي استان؛
تداوم «رکوردشکني گرما» در سال‌هاي اخير
الگوهاي معماري و شهرسازي بايد با شرايط جديد اقليمي سازگار شوند
مديرکل هواشناسي استان سمنان گفت: در سال‌هاي اخير، تابستان‌هاي استان رکورد تابستان‌هاي پيش از خود را در شدت گرما شکسته‌اند!
اگر تا چند سال پيش هنوز پيامدهاي منفي خشکسالي و تغيير اقليم را لمس نکرده بوديم، امروز که کم‌آبي و خشکسالي بيش از هر زمان ديگري ...

» ادامه
تحليل مهم‌ترين رويدادهاي خبري
تحليل يک خبر: «بررسي گردشگري گردشگران در استان»
در اقتصاد جهاني، يکي از مباني توسعه، صنعت گردشگري است که صنعتي پرسود به شمار مي‌آيد و در ايجاد شغل، نقش به‌سزايي دارد آن چنان که به قولي، به ازاي هر گردشگري که وارد کشور مي‌شود، ده نفر به طور مستقيم و غير‌مستقيم، داراي شغل مي‌شوند. به همين جهت، کشورهاي ...
» ادامه
شاهرود قهرمان مسابقات هندبال آموزشگاه‌هاي استان
سرويس ورزشي:
آتش‌‌بازي هندباليست‌هاي شاهرودي در مسابقات هندبال آموزشگاه‌هاي استان با برد‌هاي پياپي باعث شد، تا علاوه بر کسب عنوان قهرماني به عنوان نمايمده استان در مسابقات قهرمان کشوري نيز حضور پيدا کنند، اما نتايج اين تيم به شرح زير مي‌باشد:
‌- شاهرود28- ...

» ادامه
اخبارکشور
اخبار
اخبار استان
برگزاري نشست نقد کتاب «خواهرم جوشن» در حوزه هنري استان سمنان
اخبار شهرستان ها
برگزاري برنامه‌ها با محوريت نشاط اجتماعي در کتابخانه‌ها موجب جذب مخاطبان مي‌شود
سرويس خبر
تحليل اخبار
تحليل يک خبر
ورزشي
تير خلاص مهدي اسماعيلي براي قهرماني شاهرود در مسابقات مدارس استان
سايپا به رده دوم رسيد
دايي براي ترابي شرط گذاشت
سرويس ورزشي:

اين نسخه 373 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک