soccer jerseys cheap soccer jerseys cheap soccer uniforms authentic soccer jerseys wholesale soccer jerseys
تاریخ 1396/03/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 4497 برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نکاتي چند درباره صداهاي ضد ‌وحدت
همه 41 ميليون راي مورد تاييد شوراي نگهبان حلال است
مشارکت 80.4 درصدي در انتخابات رکورد جديدي به نام مردم سمنان رقم زد
رهبر انقلاب در اجتماع عظيم مردم در حرم مطهر امام خميني(ره):
اصول و جاذبه‌هاي امام بزرگوار مانع شد عده‌اي بتوانند راه امام را تغيير دهند
آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي‌عصر (يکشنبه) در اجتماع عظيم مردم در بيست و هشتمين سالگرد رحلت امام بزرگوار و هميشه زنده ملت، خميني کبير تأکيد کردند: برخوداري از «روحيه، ذهن و عمل انقلابي» درس بزرگ امام راحل عظيم‌الشأن است و ملت ايران در پرتو اهداف و آرمانهاي همچنان پر جاذبه امام و هوشياري در مقابل شيطان بزرگ، راه تحقق اهداف انقلاب را در معناي حقيقي عقلانيت يعني انقلابي‌گري ادامه مي‌دهد.
رهبر انقلاب اسلامي ‌در ابتداي سخنان خود با گراميداشت سالگرد رحلت دردناک امام بزرگوار، به مطالب و حقايقي که در طول سالهاي گذشته درخصوص امام و انقلاب بيان شده، اشاره کردند و گفتند: درباره امام ناگفته‌هايي وجود دارد که بايد به تدريج به ذهنيت جامعه منتقل شود اما مطالبي هم که در طول سالهاي گذشته بيان شده‌اند، بايد تکرار و مرور شوند تا راه و مباني امام از گزند تحريف در امان بمانند و برخي افراد مجال تحريف امام را پيدا نکنند.
ايشان، مخاطب اصلي سخنان امروز خود را جوانان بيان و خاطرنشان کردند: از آنجا که جوانان دوران حماسه‌هاي بزرگ، پيروزي انقلاب اسلامي، دفاع مقدس و دوران حرکت‌هاي بزرگ در مقابل تجزيه‌طلبان را نديده‌اند، مخاطب اصلي توضيحات امروز من درخصوص امام، جوانان هستند، ضمن آنکه ذهن نسل جوان، بيش از ديگران در معرض حملات تحريف کنندگان قرار دارد.
رهبر انقلاب اسلامي‌خطاب به جوانان گفتند: پيروزي انقلاب اسلامي‌که تحقق اراده الهي به وسيله امام خميني و با کمک مردم بود، يک جابجايي سياسي صرف و کنار رفتن يک گروه از قدرت و روي کار آمدن گروه ديگر نبود، بلکه انقلاب اسلامي‌يک تحول عميق و عظيم در عرصه سياست کشور و در متن جامعه ايراني بود.
آيت‌الله خامنه‌اي به تحول عميقي که در عرصه سياست کشور بوجود آمد، ...
» ادامه
مدير کل کميته امداد استان سمنان عنوان کرد:
پرداخت 3ميليارد و 500ميليون ريال تسهيلات اشتغال به مشمولان معافيت سربازي
سرويس خبر
طي سال گذشته، هشت هزار و 542 خانوار معيشت بگير و چهار هزار و 391 خانوار در قالب تک و چند خدمتي از خدمات اين نهاد بهره‌مند بوده که از اين تعداد، 25 خانوار به دليل فوت سرپرست، 15خانوار به علت طلاق والدين و 11 خانوار به سبب تک فرزندي، مشمول معافيت ...

» ادامه
امام جمعه شاهرود:
مصرف زکات سامان‌دهي شود
شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
امام جمعه شاهرود با بيان اينکه از آن جايي که بيشترين پرداخت‌کنندگان زکات، کشاورزان و روستاييان هستند، خواستار ايجاد بانک اطلاعاتي جامع کشاورزي در حوزه روستايي شد و گفت: اين مي‌تواند در جمع‌آوري زکات تاثيرگذار ...

» ادامه
برنامه هدايت تحصيلي دانش‌آموزان نيازمند فرهنگ سازي و مشارکت همگاني
شماري از کارشناسان و مديران اداره کل آموزش و پرورش در ميزگردي، برنامه هدايت تحصيلي دانش‌آموزان پايه نهم دوره اول متوسطه را نياز ملي کشور دانستند و براي تحقق اين امر مهم بر ضرورت فرهنگ سازي و مشارکت همگاني تاکيد کردند.
انتخاب رشته، يکي از انتخاب‌هاي ...

» ادامه
نقش مساجد در کاهش آسيب هاي اجتماعي
امروزه اغلب نظام هاي کيفري به دنبال آن هستندکه با استفاده از روش هاي غير کيفري و با اتخاذ سياست ها و برنامه هاي پيشگيرانه، زمينه هاي جرايم در جامعه را از ميان ببرندکه در اين ميان مساجد در جوامع اسلامي به خصوص نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به عنوان کانون ...
» ادامه
آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان 96 گراميداشت زنده‌يادان مجيد و بهمن جعفري در سمنان
سرويس ورزشي:
به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، مسابقات فوتسال جام رمضان 96 گراميداشت زنده‌يادان مجيد و بهمن جعفري از شب گذشته دهم خردادماه در سالن کارگران آغاز گرديد.
پيش از ديدار اولين بازي فوتسال، بازيکنان و مربيان دو تيم شيشه ...

» ادامه
صف انتظار خواسته‌هاي مردم شاهرود از شورايي تازه نفس
شهر شاهرود با وجود مشکلات فراواني چون ترافيک و مشکلات حمل و نقل، کمبود فضاي سبز، نقص در اجراي مبلمان شهري در مناطق مختلف،عدم وجود ميدان‌ها با هندسي مناسب، مديريت نامناسب واحد شهري، حاشيه‌نشيني و... همچنان خواسته‌هاي مردم را در صف انتظار قرار داده است.
رأي ...

» ادامه
کيش شخصيت
زاهد غرور داشت سلامت نبرد راه
رند از ره نياز به دارالسلام رفت
غرور، خود‌بيني و شديدش، «کيش شخصيت» است و کيش شخصيت، آن نوع خود برتر بيني است که با به خدمت گرفتن جهل و ساده لوحي ديگران و نيز تملق‌گويي‌هاي افراطي توجيه‌گران و اطرافيان بر شخص عارض مي‌شود ...

» ادامه
21 برنامه درسي دانشگاهي در وزارت علوم تصويب شد
سرويس دانشجو :
شوراي برنامه ريزي آموزش عالي به رياست وزير علوم، تحقيقات و فناوري پس از بررسي برنامه هاي درسي پيشنهادي دانشگاههاي کشور،21 برنامه را به تصويب رساند.
به گزارش ايرنا وزارت علوم روز چهارشنبه اعلام کرد: در جلسه 883 شوراي برنامه ريزي آموزش ...

» ادامه
اخبار شهرستان ها
سمنان، شهر پيشرو در ارتقاء مولفه‌هاي محيط‌زيست شهري
ورزشي
سمنان ميزبان مسابقات ووشوي قهرماني کشور شد
دانشگاه آزاد اسلامي سمنان، هنرستان دخترانه ورزش راه‌اندازي مي‌کند
دانشجو
داوطلبان دانشگاه آزاد مي توانند در آزمون کارداني به کارشناسي شرکت کنند
نتايج اوليه آزمون ارشد امروز اعلام شد
مهندسي مواد
برگزاري جشنواره هفتمين مسابقه کتابخواني رضوي در شهرستان گرمسار
سمنان، شهر پيشرو در ارتقاء مولفه‌هاي محيط‌زيست شهري
بيش از 37 درصد طول راه‌هاي عشايري استان سمنان در شاهرود قرار دارد

اين نسخه 692 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک