تاریخ 1392/11/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3571 برو جستجو جستجوی پیشرفته   براي اولين بار،
 شهرداري سرخه قهرمان مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي شهر ستان سمنان شد 

سرويس ورزشي:
مسابقات فوتبال دسته اول باشگاههاي شهرستان سمنان که از مدت ها پيش به همت هيات فوتبال شهرستان سمنان با حضور هشت تيم آغاز شده بود  بعد از انجام مسابقات به صورت دوره اي و رفت و برگشت با قهرماني قاطع تيم شهرداري سرخه به پايان رسيد.
اين تيم در اين فصل با  همدلي و جنگندگي بازيکنانش زير نظر مهدي ادهم توانست با اقتدار و بدون شکست به قهرماني اين فصل دست پيدا کند.
تيم شهرداري سرخه در آخرين بازي فصل در مقابل تيم وحدت قرار گرفت و با يک بازي کاملا هجومي و يک طرفه اين تيم را دو رقمي کرد و با حساب ده بر صفر به برتري دست يافت.
براي اين تيم محمد تقي کرماني با زدن سه گل هت تريک کرد، حامد داودي دو بار، محسن مونسان، حامد صفا، فرشيد اسلامي، مجيد معصوم، محمد يزدان فر گلزني کردند. ضمن اينکه تيم پيروزي هم در اين مسابقات به عنوان نايب قهرماني دست يافت تا در فصل آينده با توجه به اينکه شهرداري سرخه  شايد به عنوان نماينده استان به مسابقات ليگ استان راه يابد و آن گاه اين تيم هم به عنوان نماينده سمنان شانس صعود را داشته باشد.
اسامي  بازيکنان تيم شهرداري سرخه:
ابراهيم صفا، حامد داودي، جواد صفا، فرشيد اسلامي، محمد يزدان فر، مجيد معصوم، محمد تقي کرماني، مرتضي قيومي،محسن مونسان، حامد صفا، اسداله مهربان، مصطفي قيومي، رضا يعقوبي، مجتبي ذوالفقاري، مجتبي مسلم، مهدي امامي،  علي يعقوبي، حامد حمزه، حسين هدايتي، روح اله صفا، حسين احساني، احمد لتيباري،
مديرعامل: ابوالفضل فتحي     
سرپرست: مصطفي کرمعلي
مربي: مهدي ادهم

 


 محسن نوري آقاي گل سمنان شد 

سرويس ورزشي:
با توجه به پايان گرفتن مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي شهرستان سمنان  بهترين گلزن اين فصل شناخته شد که محسن نوري با زدن پانزده گل به عنوان بهترين گلزن مسابقات شناخته شد.
جدول گلزنان برتر به شرح زير مي باشد:
15 گل: محسن نوري(پيروزي)
11 گل: محمد علي اميني(وحدت اعلاي)
10 گل: اسماعيل احمديان(نيزوا)
9 گل: سيد علي اکبر عطايي راد(وحدت اعلاي)
8 گل: حسين مومن آبادي(علمدار) و اسداله مهربان(شهرداري سرخه)
- 7 گل: محمد تقي کرماني(شهرداري سرخه)
- 6 گل: عبدالحسين مومن آبادي(علمدار)
- 5 گل: جمشيد هدايت(عقاب)- بشير سالاري (وحدت)

 


 پايان مسابقات قهرماني پرورش اندام (پرس سينه) استان سمنان، جام فجر، انتخابي کشور به ميزباني شاهرود  

سرويس ورزشي:
مسابقات قهرماني پرورش اندام ( پرس سينه) استان سمنان، جام فجر، انتخابي کشور به ميزباني شاهرود به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي  اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان مسابقات قهرماني پرورش اندام (پرس سينه) استان سمنان گراميداشت دهه مبارک فجر به ميزباني هيات پرورش اندام شاهرود برگزار شد، در پايان تيم باشگاه تن آراي شاهرود قهرمان شد و تيم هاي رکورد سمنان و رويين تنان شاهرود هم به ترتيب عناوين دوم و سوم را کسب کردند،  در اين مسابقات 81 ورزشکار در قالب هشت تيم در رده هاي سني نوجوانان، جوانان،  بزرگسالان و پيشکسوتان از شهرهاي مختلف استان در مجموعه ورزشي راه آهن اين شهرستان به رقابت پرداختند، نفرات برتر با نظر کميته فني در قالب تيم استان به رقابتهاي کشور اعزام مي شوند.

 


 شرکت تيم واليبال نوجوانان گرمسار در مسابقات دوستانه پاکدشت  

سرويس ورزشي:
يک برد و يک باخت رهاورد تيم واليبال نوجوانان گرمسار در مسابقات دوستانه پاکدشت بود.
به گزارش روابط عمومي  اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تيم واليبال نوجوانان گرمسار در تاريخ هاي 11  و 12 بهمن ماه جهت  دو ديدار دوستانه با تيمهاي شهرستان پاکدشت عازم آن شهرستان گرديد.
تيم نوجوانان در اولين بازي خود موفق گرديد تيم شريف آباد را با نتيجه 3 بر  صفر مغلوب نمايد اما در بازي دوم علي رغم ارائه بازي خوب نتيجه را 3 بر 2 به تيم مقابل واگذار کرد.  

 


 دعوت ورزشکاران استان به دومين اردوي تدارکاتي
 تيم ملي هندبال نوجوانان جمهوري اسلامي ايران  

سرويس ورزشي:
شش تن از ورزشکاران استان به دومين  اردوي تدارکاتي تيم ملي هندبال نوجوانان جمهوري اسلامي  ايران  دعوت شدند.
به گزارش روابط عمومي  اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان شش تن از ورزشکاران استان به دومين  اردوي تدارکاتي تيم ملي هندبال نوجوانان جمهوري اسلامي ايران  دعوت شدند.
اين اردو از بيست و دوم بهمن ماه 92 لغايت بيست و پنجم 92 در شهرستان کاشان استان اصفهان برگزار مي شود.
علي شاکري،  ميلاد صلح جو، اميرحسين عجم،  سيد امير عزيزي، حميدرضا صابرنيا و احمدي ورزشکاران دعوت شده از استان سمنان به اين اردو هستند.

 


 استقلال حذف شد 

 تراکتورسازي- مس در فينال بيست و هفتم
سرويس ورزشي:
تيم فوتبال مس کرمان با برتري مقابل استقلال تهران در دومين ديدار مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشگاه  هاي کشور به فينال راه يافت و حريف تراکتورسازي تبريز شد.
لوسيانو ادينيو که در ديدار هفته گذشته دو تيم در رقابت هاي ليگ برتر دروازه استقلال را باز کرده بود، در اين ديدار نيز دو گل ديگر به ثمر رساند تا يکي از عوامل اصلي حذف شدن آبي پوشان تهران لقب بگيرد.
دومين ديدار مرحله نيمه نهايي رقابتهاي جام حذفي فوتبال باشگاه هاي ايران را تيم هاي استقلال و مس کرمان برگزار کردند.
در اين ديدار که از ساعت 17 روز سه شنبه در زمين برفي ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد تيم مس کرمان با حساب 2 بر يک از سد استقلال گذشت.
لوسيانو ادينهو در دقايق 7 و 86 براي مس گلزني کرد و صادقي در دقيقه 12 گل تيم استقلال را به ثمر رساند.
استقلال خيلي زود در اين بازي دروازه خود را باز شده ديد، در دقيقه هفتم ديدار بود که مس پشت محوطه جريمه استقلال صاحب يک ضربه کاشته شد و ادينهو با يک ضربه کاشته دقيقه دروازه رحمتي را باز کرد. استقلال دو دقيقه بعد مي توانست به گل تساوي دست يابد ولي ضربه سر نيکبخت از روي سانتر تيموريان با فاصله اي اندک از کنار دروازه حريف به بيرون رفت.
آبي ها در دقيقه 12 به گل تساوي دست يافتند. کاشته آندرانيک تيموريان را در دهانه دروازه حريف را صادقي با يک پرش بلند قبل از اينکه رودباريان به توپ برسد درون دروازه مس جاي داد. بازي دو تيم پس از اين گل در ميانه ميدان در جريان بود که بار ديگر استقلال صاحب ضربه کاشته شد ولي اين بار توپ صادقي را رودباريان در دو مرحله روي خط دروازه مهار کرد.
استقلال که در اين دقايق برتري نسبي بر حريف خود داشت روي شوت هاي بيک زاده و اولادي شانس خود را امتحان کرد ولي در نتيجه تغييري حاصل نشد. بازي دو تيم در ميانه هاي ميدان پي گرفته شد تا اينکه شوت ادينهو در دقيقه 43 يخ ورزشگاه را آب کرد. رحمتي با کف دست خود اين شوت زميني را دفع کرد تا نيمه نخست با تساوي يک بر يک خاتمه يابد.
با شروع نيمه دوم بازي کاملا افت کرد و توپ در ميانه ميدان ضربه مي خورد. بعد از گذشت 13 دقيقه از اين نيمه قلعه نويي تصميم به تعويض گرفت و آرش برهاني را جايگزين مهرداد اولادي کرد تا تحرک را در خط حمله تيمش افزايش دهد. در دقيقه 68 اين ديدار برهاني از راست فرار کرد ولي ضربه او چندان محکم نبود تا رودباريان به راحتي آن را مهار کند.
از اوسط نيمه دوم اين تيم مس بود که ميدانداري کرد و استقلال را به عقب نشيني وا داشت با اين حال شاگردان لوکا در ايجاد فرصت نتوانستند خوب کار کنند و حملات آنها به پشت محوطه جريمه استقلال ختم مي شد. اين موجب حملات مس تا دقيقه 80 ادامه داشت و پس از آن شاگردان قلعه نويي ميداندار شدند.
مس در دقيقه 86 روي يک حمله برق آسا به گل دست يافت. درست مثل بازي هفته گذشته برابر اين تيم در ليگ برتر و بار ديگر توسط ادينهو اين بازيکن از گوشه سمت راست با يک شليک ديدني دروازه رحمتي را باز کرد.
استقلال در ادامه نتوانست کار را به تساوي بکشاند و از جام حذفي کنار رفت تا مس حريف تيم تراکتورسازي در فينال بيست و هفتمين دوره رقابت هاي جام حذفي شود. قرار است ميزبان ديدار فينال که روز 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد،  از سوي سازمان ليگ مشخص شود.


 برگزاري مرحله مقدماتي واليبال بانوان کارمند به مناسبت دهه مبارک فجر  

سرويس ورزشي:
مرحله مقدماتي واليبال بانوان کارمند به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي  اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان اولين مرحله مسابقات واليبال بانوان کارمند ازمورخ 92/11/12 الي 92/11/14 در سالن ياس حجاب برگزار و تيم هاي دانشگاه سمنان و جهاد کشاورزي از گروه الف و تيم هاي ورزش و جوانان و صدا و سيما از گروه ب به دور نيمه نهائي راه يافتند.


 مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي سمنان از نگاه آمار و ارقام 

سرويس ورزشي:
-  تعداد تيم ها: 8 تيم
-  تعداد بازي: 56 مسابقه
-  تعداد گل هاي زده شده: 270 گل
-  تعداد بازيکنان گلزن: 83 بازيکن موفق به گلزني شدند
-  بهترين تيم: شهرداري سرخه
- بيشترين پيروزي: تيم پيروزي با 11 برد
- کمترين برد: تيم وحدت بدون برد
- بهترين خط حمله: شهرداري سرخه با 44 گل زده
- بدترين خط حمله: وحدت با 15 گل زده
- کمترين شکست: تيم شهرداري سرخه بدون شکست
- بيشترين شکست: وحدت با دوازده باخت
- کمترين گل خورده: شهرداري سرخه با 11 گل خورده
- بيشترين گل خورده: وحدت با 64 گل خورده
- بيشترين تساوي:علمدار با 6 تساوي
-  کمترين تساوي: پيروزي بدون تساوي

 


 تيم منتخب مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي شهرستان سمنان از نگاه سرويس ورزشي 

سرويس ورزشي:
با پايان گرفتن مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه هاي شهرستان سمنان تيم منتخب بازيکنان از نگاه سرويس ورزشي روزنامه پيام به شرح زير مي باشد:
مسعود اخلاقي(پيروزي)-ميثم حافظي(عقاب)- محمد تقي کرماني(شهرداري سرخه)- ابراهيم صفا(شهرداري سرخه)- سيد علي اکبر عطايي راد(وحدت اعلاي)- عادل رستميان(وحدت اعلاي)- حامد داودي(شهرداري سرخه)- اسداله مهربان(شهرداري سرخه)- محمد علي اميني(وحدت اعلاي)- حسين مومن آبادي(علمدار) و محسن نوري(پيروزي)
بهترين مربيان: فرامرز طاهري(پيروزي)- مهدي ادهم(شهرداري سرخه)
بهترين سرپرست: عليرضا غفور

 


 کلاس مربيگري درجه سه واليبال آقايان در شهرستان دامغان  

سرويس ورزشي: 
کلاس مربيگري درجه سه واليبال آقايان در شهرستان دامغان آغاز شد. 
به گزارش روابط عمومي  اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان يک دوره کلاس مربيگري درجه سه واليبال  ويژه آقايان از روز يکشنبه 13 بهمن لغايت 19 بهمن ماه در  استاديوم حمزه سيدالشهدا سالن  نه دي دامغان آغاز گرديده است.
در اين دوره  23 نفر شرکت کننده حضور دارند. فرامرز نوروزي مدرس رسمي فدراسيون واليبال جمهوري اسلامي  ايران تدريس اين دوره را به عهده دارد. ضمنا دوره تئوري مربيگري کلاس مذکور از 1 الي 4 بهمن ماه سال جاري برگزار شده بود.  

 


 مسابقات واليبال کارمندي جام فجر در گرمسار
 با ورود به ايام دهه فجر با شور و نشاط بيشتري ادامه يافت 

سرويس ورزشي:
مسابقات واليبال کارمندي جام فجر در شهرستان گرمسار با ورود به ايام مبارک دهه فجر با شور و نشاط دوچندان تيم هاي حاضر ادامه يافت و نتايج ذيل به دست آمد:
اداره زندان 2- اداره برق صفر
سپاه صفر- جهاد کشاورزي 3
آموزش و پرورش 2- نيروي انتظامي  1
اداره گاز 2- جهاد کشاورزي صفر  
آموزش پرورش 2- زندان 1