تاریخ 1392/08/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3494 برو جستجو جستجوی پیشرفته   در سمنان رخ داد ;
 هود آشپزخانه باز هم حادثه آفريد 

 يک ساختمان مسکوني در چند روز گذشته دچار آتش سوزي شد که با تلاش آتش نشانان ايستگاه مرکزي شعله هاي آتش به سرعت مهار و خاموش شد.  
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان  ، در پي تماس شهروندي در ساعت 13/37 با سامانه 125 آتش نشاني و اعلام حادثه آتش سوزي در يک منزل مسکوني بلافاصله آتش نشانان ايستگاه مرکزي رهسپار بلوار نهضت شمالي  شدند.
علي اصغر تاج آبادي رئيس ايستگاه مرکزي گفت: به محض رسيدن مشاهده شد که هود آشپزخانه دچار حريق شده است. وي افزود: آتش نشانان مشغول خاموش کردن آتش شدند که موفق شدند از سرايت آتش به ديگر نقاط ساختمان جلوگيري کنند.
تاج آبادي با ابراز اين مطلب که علت اين آتش سوزي توسط کارشناسان آتش نشاني در حال بررسي است، ايشان در ادامه به مردم توصيه نمود: براي جلوگيري از حوادث هود، اقدام به نظافت به موقع هود و اجاق گاز جهت عدم تجمع روغن گردد.


 اعدام يک قاچاقچي مواد مخدر در سمنان  

سرويس حوادث:  
روابط عمومي دادگستري کل استان سمنان از اعدام احدي از قاچقچيان مواد مخدر خبر داد.
به گزارش روابط عمومي دادگستري استان سمنان، در اين گزارش آمده است اين مجرم به نان (م - س) اهل افغانستان بوده و به جهت ارتکاب جرم حمل ونگهداري مواد مخدر از نوع هروئين فشرده (کراک) صبح روز چهارشنبه اعدام شد.


 دستگيري دو شکارچي سابقه دار در استان سمنان 

سرويس حوادث :  
روابط عمومي حفاظت محيط زيست استان سمنان اعلام کرد: مامورين اجرايي پاسگاه محيط باني افتر موفق به دستگيري دو شکارچي سابقه دار با 4 لاشه شکار شدند. به گزارش روز چهارشنبه اين روابط عمومي فيروز منيري فرمانده يگان حفاظت محيط زيست استان سمنان گفت: مامورين پاسگاه محيط باني افتر و مامورين اجرائي گروه سيار اداره کل طي گشت و کنترل مناطق آزاد و شکار ممنوع خنار با شنيدن صداي گلوله متوجه حضور شکارچيان در منطقه شده که پس از تشکيل چند اکيپ کنترل راه هاي خروجي را در دست گرفته و پس از ساعت ها تلاش موفق به شناسايي2 نفر از متخلفين سابقه دار منطقه مي شوند.
براساس اين گزارش، متخلفين با استفاده از تاريکي شب و با يک راس چهار پا لاشه هاي شکار شده را پنهان نموده و خود را در يک ساختمان حبس مي نمايند که با اخذ مجوزهاي لازم از مقامات قضايي قفل درب اين ساختمان شکسته و متخلفين به همراه لاشه 4 راس قوچ و ميش بازداشت و تحويل مراجع قضائي مي شوند.