تاریخ 1392/04/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3397 برو جستجو جستجوی پیشرفته   تيم ميني دختران شهرستان شاهرود قهرمان استان شد 

سرويس ورزشي:
مسابقات ميني بسکتبال دختران استان با حضور 4 تيم سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان در تاريخ 6 و 7 تيرماه در سالن حجاب شهرستان سمنان برگزار شد که در نهايت تيم ميني بسکتبال دختران شهرستان شاهرود قهرمان شد و تيمهاي دامغان، گرمسار و سمنان بترتيب مقام هاي دوم تا چهارم را کسب نمودند.
در اين مسابقات ثريا فائزي فر به عنوان نماينده هيئت و ايثار صالحي بعنوان سرپرست فني و سعيده باباعلي بعنوان سرپرست کل عهده دار برگزاري مسابقات فوق بودند.
نتايج به دست آمده به شرح زير مي باشد:
سمنان13- دامغان14  
شاهرود 19- گرمسار8  
سمنان 7- گرمسار16  
شاهرود 11- دامغان4  
شاهرود 21- سمنان9  
گرمسار 12- دامغان19


 تيم نوجوانان شهرستان گرمسار قهرمان استان شد 

سرويس ورزشي:
مسابقات بسکتبال قهرماني نوجوانان پسران استان که با حضور 4 تيم سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود در تاريخ هاي 6 و 7 تيرماه برگزار شد با قهرماني تيم نوجوانان پسر شهرستان گرمسار به پايان رسيد و تيم هاي سمنان، شاهرود و دامغان بترتيب مقام هاي دوم تا چهارم را کسب نمودند.
در اين مسابقات حميد گراميان به عنوان سرپرست کل مسابقات، مرتضي دربان بعنوان نماينده هيئت و محمدرضا صالحيان بعنوان سرپرست فني مسابقات عهده دار برگزاري مسابقات فوق بودند. نتايج حاصل شده مسابقات به شرح زير مي باشد:
دامغان 49- سمنان 34  
گرمسار 65- شاهرود 59
سمنان 52- شاهرود 31
 دامغان 54- گرمسار63
 سمنان 34- گرمسار 58
 شاهرود 72- دامغان 54


 دو اتفاق در فوتبال نونهالان استان 

سرويس ورزشي:
مسابقات فوتبال نونهالان قهرماني استان از روز چهارشنبه تا جمعه هفته گذشته در دو گروه سه تيمي در شهرهاي سمنان و گرمسار برگزار گرديد در اين دوره از مسابقات دو اتفاق منحصر به فرد حاصل شد که به شرح زير مي باشد:
1- در بازي دو تيم نونهالان شاهين سمنان و شهداي خطيرکوه که در استاديوم تختي سمنان در جريان بود يک کودک خردسال شش ساله در نيمه دوم وارد زمين بازي شد و به برادر خود اصرار داشت که زمين بازي را ترک کرده و با همديگر به خانه بروند و به هيچ طريقي حاضر نبود زمين بازي را ترک کند که با وساطت چند نفر و تاخير چند دقيقه اي بازي دوباره به جريان افتاد
2- در بازي دو تيم نونهالان آينده سازان شاهرود و هوما کلاته اسد ميامي از سري مسابقات قهرماني استان تيم آينده سازان شاهرود موفق شد 29 گل به ثمر برساند که معلوم نبود اين بازي فوتبال است يا هندبال؟! به هر حال اين اختلاف سطح بازي نوبر است!


 در مسابقات فوتبال نونهالان قهرماني استان;
 ثامن دامغان و انصار آينده سازان شاهرود صدرنشين شدند 

سرويس ورزشي:
در مسابقات فوتبال قهرماني نونهالان استان که در روزهاي پاياني هفته گذشته در دو گروه سه تيمي بصورت دوره اي در شهرهاي سمنان و گرمسار برگزار شد دو تيم آينده سازان شاهرود و ثامن دامغان صدرنشين گروه خود شدند تا در مرحله نيمه نهايي ميزبان باشند در گروه يک دو تيم شاهين و ثامن دامغان موفق شدند با نتيجه هفت بر يک و نه بر صفر از سد تيم شهداي خطيرکوه گذشتند و در ديدار روبرو نيز اين دو تيم با حساب يک بر يک به تساوي رسيدند ولي تيم ثامن با تفاضل گل بهتر صدرنشين گروه خود شد اما در گروه دوم تيم آينده سازان با برتري در مقابل تيم هاي هومار کلاته اسد ميامي و پيروزي گرمسار صدرنشين گروه خود شد.  
لازم به ذکر است در مرحله نيمه نهايي تيم ثامن دامغان ميزبان تيم پيروزي گرمسار است و تيم آينده سازان شاهرود هم در خانه اش از تيم شاهين سمنان پذيرايي خواهد کرد در مرحله نيمه نهايي و نهايي بازي ها به صورت تک مسابقه برگزار خواهد شد، اما نتايج کامل مسابقات به شرح زير مي باشد:
شاهين سمنان 7- شهداي خطيرکوه 1
گل ها: عباس علي نژاد چهار گل، عماد احساني، پژمان و جواد احمدي(شاهين)-ابوالفضل عاليشاه(خطيرکوه)
- ثامن دامغان 9 - شهداي خطيرکوه صفر
گل ها: سجاد سبحاني سه گل، مسعود ابيار دو گل، علي سيد مومني دو گل، سيدرضا مغاني و ابوالفضل صادقيان
- شاهين سمنان 1- ثامن دامغان1
گل ها: عماد احساني (شاهين)- منصور عادلي (ثامن)
- انصار آينده سازان شاهرود 29- هوما کلاته اسد ميامي صفر
گل ها: همايون عباسي 12 گل، محسن غلامي5 گل، پدرام محمدي 3 گل، مهدي نورزوزي، علي بهنام، احمدرضا کريمي پور و اميرحسين جعفري هر کدام دوگل و عرفان عرب عامري
- پيروزي گرمسار 3 - هوما کلاته اسد ميامي صفر
(تيم ميامي حاضر نشد)
- انصار آينده سازان شاهرود 4 - پيروزي گر مسار 1
گل ها: پدرام محمدي دو گل: همايون عباسي و علي جلالي(آينده سازان)
اسامي بازيکنان تيم ثامن دامغان:
ابوالفضل شکاري، عليرضا جعفرآبادي، سيدحسين حسيني، محمدمراديان گرجي، محمدحسين قربانيان، سيد محمدرضا مغاني، محمد طاهران پور، مسعودابيار، اميرمحمد مومن، عليرضا بينائيان، علي سيدمومني، منصور عادلي، سيدعرفان شمسي پور، محمد کشاورزيان، اميررضا شريفي، متين وفايي نژاد، محمدرضا عبداللهي، سجاد سبحاني، ابوالفضل صادقيان، امير سروش ابري، متين پورسميعي
سرپرست: حسينعلي اکبرپور
مربي: محمدحسين کاشفي        مربي: محمد دولي

اسامي بازيکنان تيم انصار آينده سازان شاهرود:
علي بهنام، محسن غلامي، رضا نوروزي، سيدعليرضا حسيني،علي سعيدي،همايون عباسي، احمد کريمي پور، صابر حاج حسيني، مجتبي حيدري،عرفان سليماني،علي جلالي،حسين تيموري، اميرمحمد خارکش، عرفان عرب عامري، پدرام محمدي، مجيد صفري، محمد پارسا باقري،حسن غريب، اميرحسين جعفري
مربي و سرپرست: عبدالحسين مشتاقي

 


 امضا تفاهم نامه باشگاه مهرام تهران و باشگاه هدف دامغان 

سرويس ورزشي:
به منظور برقراري ارتباطات فرهنگي و ورزشي بين باشگاه مهرام تهران و باشگاه هدف دامغان تفاهم نامه اي منعقد گرديد. در اين تفاهم نامه که از يک سو به امضا گنجي مدير عامل باشگاه مهرام و از سوي ديگر به امضا شهرام فدائيان مديرعامل باشگاه هدف دامغان رسيده استفاده از برند و نام باشگاه مهرام و مواردي از جمله استفاده مربيان از آکادمي مهرام و حضور بازيکنان در تمرينات دو باشگاه و استفاده از پايگاه استعداديابي و معرفي به تيم مهرام از جمله موارد تفاهم شده مي باشد.

 


 جلسه قرعه کشي ليگ دسته دوم به 24 تيرماه موکول شد 

سرويس ورزشي:
جلسه قرعه کشي ليگ دسته دوم باشگاه هاي کشور در روز يکشنبه 2 تيرماه در محل سالن کنفرانس تالار بسکتبال آزادي تهران برگزار شد بدون نتيجه خاصي به روز 24 تيرماه موکول گشت در اين جلسه 11 تيم از جمله تيم هيئت بسکتبال شهرستان دامغان اعلام آمادگي نمود بودند که عباس سعيدي به عنوان هيئت بسکتبال شهرستان دامغان و نماينده تيم در جلسه مذکور حاضر شده بود.

 


 راهيابي تيم واليبال دانشگاه پيام نور شاهرود به المپياد ورزشي دانشجويان 

سرويس ورزشي:
  يک دوره مسابقات واليبال دانشجويان پسر دانشگاه هاي پيام نور استان سمنان به ميزباني دانشگاه پيام نور شاهرود روز پنج شنبه مورخ 92/4/6 در سالن انقلاب اين شهرستان برگزار گرديد. اين دوره از مسابقات با حضور  تيمهاي دانشگاههاي پيام نور سمنان، دامغان و شاهرود به صورت دوره اي انجام پذيرفت. در ابتدا دو تيم شاهرود و دامغان به مصاف يکديگر رفتند که تيم شاهرود توانست با نتيجه 2 بر 1 تيم دامغان را شکست دهد سپس دو تيم دامغان و سمنان روبروي يکديگر قرار گرفتند که تيم سمنان با نتيجه  2 بر 1 بازي را به نفع خود به پايان رساند و در پايان دو تيم شاهرود و سمنان به مصاف يکديگر رفتند که تيم شاهرود با نتيجه 2 بر صفر پيروز ميدان بود و عنوان قهرماني اين دوره از مسابقات را کسب نمود.
هدف از برگزاري اين دوره از مسابقات انتخاب تيم اول و شناسايي بازيکنان شاخص جهت حضور در   مسابقات المپياد ورزشي کشوري دانشگاههاي پيام نور که شهريور ماه در استان اصفهان برگزار مي گردد مي باشد.

 


 پيکر پهلوان شعبانعلي شجاعان (شجاعي) در قطعه پيشکسوتان و نام آوران ورزش در وادي اسلام سمنان آرام گرفت 

خبر درگذشت پيشکسوت ورزشي وزنه برداري و پهلواني اين خطه، پهلوان  شعبانعلي شجاعان(شجاعي) در ششمين روز تيرماه 92 جامعه ورزشي استان سمنان را به ماتمي ابدي فرو برد.
پيکر اين فقيد سعيد با حضور خيل عظيمي از اقشار مختلف جامعه خصوصا پيشکسوتان و قهرمانان سال هاي دور با احترام در قطعه پيشکسوتان و نام آوران ورزش آرام گرفت و ارادتمندان آن مرحوم خصوصا جامعه ورزشي  را سوگوار ساخت، يقينا مردم شريف و قدرشناس اين خطه خدمات بي شائبه و چندين ساله پهلوان شجاعي را درعرصه ورزش فراموش نخواهند کرد.
از اين پهلوان مردمي چهار دختر و يک پسر و همسري وفادار به يادگار مانده که همگي منشا خدمات خداپسندانه براي ميهن اسلامي مي باشند.
در رثاي اين عزيز سفر کرده بايد گفت:
چهره در خاک کشيد آن که کشيد آنکه صفاي جان بود
مظهر مهرو وفا آئينه عرفان بود
شايان ذکر است، مراسم سوم و پنجمين روز خاموشي اين پهلوان مردمي روز دوشنبه مورخ 92/4/10 از ساعت 17 الي 30:18 بعدازظهر در چهارراه صاحب مسجد صاحب الامر برگزار مي گردد و پس از پايان مراسم عازم آرامگاه ابديش خواهند شد.
سرويس ورزشي روزنامه پيام استان مصيبت درگذشت  اين عزيز سفرکرده را به خانواده آن مرحوم خصوصا همسرو فرزندان داغدار ايشان تسليت عرض مي نمايد.
روحش شاد و يادش گرامي باد.


 فينال جام کنفدراسيون ها
 برزيل با برد قاطعانه برابر اسپانيا قهرمان شد  

سرويس ورزشي: 
برزيل و اسپانيا فينال جام کنفدراسيون ها را ساعت 30:2 بامداد دوشنبه به وقت ايران در ورزشگاه ماراکاناي شهر ريودوژانيرو آغاز کردند که اين ديدار با برتري سه بر صفر شاگردان اسکولاري به پايان رسيد. فرد در دقيقه 2 با تيزهوشي دروازه ايکر کاسياس را گشود و نيمار هم در دقيقه 44 گلزني کرد تا هر دو بازيکن چهارمين گل خود را در اين مسابقات به ثمر برسانند و نيمه اول با برتري سلسائو به پايان برسد. در يکي از صحنه هاي جالب نيمه اول در شرايطي که ضربه تياگو در آستانه ورود به دروازه برزيل بود داويد لوئيس با تکلي ديدني و فوق العاده توپ را از روي خط دروازه به کرنر فرستاد تا يک گل را براي تيمش بخرد. در نيمه دوم بازهم برزيل بازي را بهتر آغاز کرد و اين فرد بود که روي حرکت بدون توپ نيمار در دقيقه 47 براي بار سوم دروازه اسپانيا را گشود. پس از اين گل ماتادورها بر روي دروازه برزيل فشار وارد کردند تا توانستند يک ضربه پنالتي به دست آورند که سرخيو راموس اين موقعيت را هدر داد و توپ را به بيرون زد.
شاگردان دل بوسکه به تلاش خود براي بازکردن دروازه برزيل بازهم ادامه دادند، اما موفق به گلزني نشدند. در يکي از موقعيت هاي بازي و در يک ضد حمله تند و تيز نيمار قبل از ورود به محوطه جريمه اسپانيا توسط پيکه سرنگون شد که خطاي مدافع اسپانيا با کارت قرمز داور هلندي همراه شد و اسپانيا از دقيقه 68 بازي را 10 نفره ادامه داد.
در ادامه دو تيم موقعيت هايي را بر روي دروازه يکديگر ايجاد کردند که ثمري نداشت و بازيکنان برزيل با نتيجه قاطع سه بر صفر به سلطه ماتادورها و شکست ناپذيري آن ها در فوتبال جهان پايان دادند.

 


 واليبال ايران در مجموع امتيازي برنده شد 

زايتسف ايتاليايي بهترين بازيکن ديدار ايران برابر ايتاليا بود.
به گزارش ايسنا، دومين مسابقه دو تيم واليبال ايران و ايتاليا با برتري 3 بر 2 آبي پوشان اروپايي به پايان رسيد. در اين مسابقه «ايوان زايتسف» مهره کليدي ايتاليا در اين مسابقه با کسب 18 امتياز بهترين بازيکن ايران بود. او با 17 حمله و يک دفاع اين آمار را ثبت کرد. در ترکيب ايران نيز محمد موسوي با کسب 15 امتياز بهترين بازيکن ايران بود. بهترين مدافع ايران در اين رقابت ها با سه حمله، دو سرويس و 10 دفاع بهترين بازيکن ايران بود. پس از او شهرام محمودي با 14 امتياز ديگر بازيکن موثر ايران بود.
تيم ملي واليبال ايران در حالي در بازي دوم بازنده شد که در مجموع امتياز 105بر 103 ميزبانش را شکست داده است.
ايران در پايان دو بازي 4 امتياز گرفت و ايتاليا تنها 2 امتياز به دست آورد.


 سوالات بدنسازي و تناسب اندام از شما. 

پاسخ از امير طاهري پور دارنده مدرک مربيگريپرورش وتناسب اندام از فدراسيون جهاني   کشور و آسيا.(شما مي توانيد سوالات خود را از طريق پيامک به شماره09353313444بفرستي)

 با سلام. در حرکت جلو بازو فرق بين هالتر صاف و هالتر ويژه يا خم در چيست؟ کدام بهتر است؟

عضله بازو از دو بخش داخلي و بيروني تشکيل شده است.هنگامي که شما با هالتر صاف حرکت بازو را انجام مي دهيد مچ شما حالت صاف و رو به بالاست در اين حالت فشار به دو سر عضله وارد مي شود. در هالتر ويژه مچ شما ديگر حالت صاف را ندارد و فشار را به يک قسمت وارد مي کند. شما بايد ببينيد در کدام قسمت از بازو ضعف داريد سپس هالتر را انتخاب نماييد.


 عکس روز 

دو غيرايراني محبوب ايرانيان  


کارلوس کي روش سرمربي تيم ملي فوتبال و خوليو ولاسکو سرمربي تيم ملي واليبال ايران اين روزها از محبوبيت خاصي ميان ورزش دوستان ايران برخوردار شده اند