تاریخ 1392/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3356 برو جستجو جستجوی پیشرفته   معاون استاندار سمنان بر برگزاري هر چه باشکوه تر سوم و 14خرداد تاکيدکرد 

  سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
معاون سياسي امنيتي استانداري سمنان سالروز فتح خرمشهر و ارتحال امام راحل از مناسبت هايي دانست که نقطه عطف در تاريخ انقلاب اسلامي است و بايد هرچه باشکوه تر برگزار شود.
 عليرضا خلخالي در نشست هماهنگي برنامه هاي بزرگداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و 14 خرداد سالروز عروج ملکوتي امام راحل (ره) افزود: با بزرگداشت اين ايام بايد پيام بنيانگذار جمهوري اسلامي را به نسل هاي بعد و به ويژه نسل جوان منتقل کنيم.
وي با تاکيد بر اهميت اين ايام گفت: دستگاه هاي مختلف اجرايي بايد در هرچه باشکوه تر برگزاري اين ايام تلاش و مشارکت نمايند.
جانشين فرماندهي سپاه قائم (عج) استان سمنان هم در اين نشست گفت: براي بزرگداشت سالروز عروج ملکوتي امام راحل (ره) بيش از هفت هزار زائر از استان سمنان به تهران اعزام مي شوند.
اسحاق هراسانيان افزود: اين زائران با قطار براي همراهي با شيفتگان خميني به مرقد اما عزيز سفر کرده اعزام مي شوند.
وي گفت: از اين تعداد دو هزار نفر از سمنان، يک هزار و 400 نفر از شاهرود، يک هزار نفر از دامغان، 400 نفر از ميامي، 500 نفر از مهديشهر، 200 نفر از آرادان و يک هزار و 500 نفر از گرمسار به مرقد خميني کبير اعزام مي شوند.
جانشين فرماندهي سپاه قائم (عج) استان سمنان گفت: براي بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر نيز برنامه هاي متنوعي از جمله گلباران مزار شهدا، صبحگاه مشترک و ... در استان سمنان برگزار مي شود.
در اين نشست که مسوولان دستگاه هاي مختلف استان سمنان حضور داشتند، برنامه هاي مختلف بزرگداشت ايام آزاد سازي خرمشهر و سالروز رحلت امام راحل (ره) مورد بحث و بررسي و تصويب قرار گرفت. 

 


 از سوي کميته امداد امام خميني (ره) در سطح کشور صورت مي گيرد;
 راه اندازي 1500 مرکز نيکوکاري با محوريت مساجد  

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
مدير کل امورهماهنگي شبکه هاي مردمي و موسسات عام المنفعه کميته امداد مرکز از ايجاد يک هزار و 500 مرکز نيکوکاري در سال جاري خبر داد و گفت: اين مراکز با محوريت مساجد در سطح کشور راه اندازي مي شود.
به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني کميته امداد استان سمنان، حميد نصيري که در جلسه شوراي مديران و در جمع معاونان و مديران اين نهاد در استان سمنان سخن مي گفت  هدف از ايجاد اين مراکز را واگذاري برخي از فعاليت خدمات رساني اين نهاد به مردم و نيز توسعه فرهنگ انفاق ياد و تصريح کرد: اجراي اين طرح کاهش هزينه ها، ارتقا» سطح رضايت مندي خيرين و نيازمندان و نيز افرايش سطح دسترسي نيازمندان به خدمات امداد  را در پي خواهد داشت.
نصيري با بيان اينکه مقررات اجرايي اين طرح تدوين و به تمامي استان ها ابلاغ شده پيش بيني کرد اين طرح در ماه هاي شعبان و يا رمضان امسال اجرايي شود.
مدير کل امور هماهنگي شبکه هاي مردمي و موسسات عام المنفعه کميته امداد گفت: 750 مرکز در نيمه اول سال و بقيه در نيمه دوم سال در سطح کشور ايجاد مي شود.
وي اين طرح را مکمل طرح هاي مسجد محوري دانست و گفت پيش بيني مي شود با استقبال خوب و گسترده مردم روبرو شود.
نصيري همچنين اظهار داشت: در اين طرح کمک هاي مردمي از سوي معتمدين محلي جمعآوري و با کمک هاي امداد به نيازمندان شناسايي شده اهدا» مي شود.
در اين مراسم مدير کل کميته امداد استان نيز با اشاره به سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي، عملکرد امدادگران استان در توانمندي مددجويان و نقش مشارکت هاي مردمي را خوب توصيف و بر جديت و تلاش نيروهاي اين نهاد در جهت تحقق شعار امسال با محوريت گسترش حضور و مشارکت عمومي، توانمندي و سلامت خانواده و اصلاح سبک زندگي تاکيد کرد.
انتظاري با بيان ديدگاه هاي حضرات آيات عظام در ديدار با اعضاي شوراي مرکزي در خصوص عملکرد و فعاليت اين نهاد مقدس اظهار داشت: تمامي اين حضرات از کميته امداد به عنوان دستگاهي خدمت رسان به محرومان ياد کردند و تاکيد کردند اين نهاد با توانمند کردن مددجويان در فقرزدايي جامعه تلاش مي کند.

 


 مدير کل فني و حرفه اي استان سمنان خواستار شد :
 استفاده حداکثري از آموزش هاي فني و حرفه اي در زندان ها 

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
محمودي مدير کل فني و حرفه اي استان سمنان در حاشيه بازديد از زندان شاهرود گفت: استفاده و بهره گيري حداکثري از آموزش هاي فني و حرفه اي در زندان ها از جمله اهداف سازمان آموزش فني و حرفه اي است.
به گزارش روابط عمومي اداره کل زندان هاي استان سمنان به نقل از روابط عمومي زندان شاهرود، محمودي پس از بازديد از کلاس ها و اماکن آموزشي زندان خاطرنشان کرد: استفاده حداکثري زندانيان از فضاهاي آموزشي بر تنوع رشته هايي که از بازار کار مناسبي برخوردار است، افزوده است.
وي پس از بازديد از کارگاه هاي توليدي منبت و خياطي  ضمن تشکر از اهتمام و تلاش رييس زندان و همکاران وي تصريح کرد: علاوه بر ايجاد اشتغال در اين کارگاه ها امکان آموزش هاي استاد شاگردي نيز که بسيار ارزشمند مي باشد، مهياست.  
همچنين با حضور رياست اداره فني و حرفه اي شاهرود کلنگ احداث گلخانه در زندان به زمين زده شد.
اميد کهربائي رييس زندان شاهرود با اعلام اين خبرافزود: در راستاي تحقق اجراي تفاهم نامه همکاري فيمابين زندان و اداره فني و حرفه اي شاهرود با هدف ايجاد اشتغال و حرفهآموزي مددجويان با حضور رييس اداره فني و حرفه اي کلنگ احداث گلخانه در زندان به زمين زده شد.
وي در ادامه تاکيد کرد: حرفه آموزي و اشتغال زائي از سياست هاي مهم و راهبردي سازمان زندان ها در جهت کاهش آسيب رفتارهاي پرخطر در داخل زندان ها بوده و نيز سبب ايجاد منبع درآمد اقتصادي و بازگشت مددجويان به زندگي شرافتمندانه پس از آزادي خواهد شد.
کهربايي خاطرنشان کرد: در آينده نزديک اين گلخانه در زميني به مساحت يکصد مترمربع احداث گشته و مددجويان داوطلب با چگونگي پرورش گل هاي تزئيني و آپارتماني آشنا خواهند شد.
رئيس زندان شاهرود همچنين افزود: آن دسته از زندانياني که در آزمون مربوطه موفق به کسب نمره قبولي شوند از سوي اداره فني و حرفه اي گواهينامه مهارت دريافت خواهند کرد.

 


 فراخوان همايش "خانواده، جوان و زندگي سالم" اعلام شد  

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان    
رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان مهدي شهر گفت: با هدف تبيين رابطه سبک زندگي در کاهش يا افزايش گرايش به مواد مخدر، همايش زندگي سالم بدون اعتياد در شهرستان مهدي شهر برگزار مي شود.    
محمد علي يوسفيان افزود: در نظام فرهنگي جمهوري اسلامي ايران، خانواده به عنوان کانون جامعه سالم و جوانان به عنوان سرمايه اصلي کشور ارکان تحقق سبک زندگي اسلامي مي باشند. بر اين اساس در نظر است با همکاري نهادهاي فرهنگي و اجرايي استان سمنان همايش (خانواده، جوان و زندگي سالم) برگزار شود.
وي با بيان اينکه از استادان، صاحبنظران و محققان حوزه و دانشگاه، پژوهشگران، دانشجويان و عموم علاقمندان دعوت مي شود تا مقالات علمي و پژوهشي و نتايج تجربيات عملي و علمي خود را به دبيرخانه همايش به نشاني استان سمنان- شهرستان مهديشهر - بلوار کارگر- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان مهديشهر ارايه نمايند، اظهار داشت:  محورها و عناويني که در اين همايش بررسي مي شود شامل نقش و تاثير سبک زندگي سالم در پيشگيري از اعتياد، راهکارهاي فرهنگي پيشگيرانه در سبک زندگي موجود، نقش آموزش و تحصيلات در پيشگيري از مصرف مواد مخدر، نقش باورها، سنت ها و فرهنگ فولکلور در پيشگيري يا گسترش مواد مخدر، اشکال اعتياد در جامعه امروز با توجه به مواد صنعتي جديد، نقش دين و فرهنگ در پيشگيري از مصرف مواد مخدر،  بررسي راهکارهاي فرهنگي و هنري در پيشگيري از اعتياد، راه هاي آگاه سازي جوانان و جامعه در پيشگيري از اعتياد،  تاثير رسانه هاي جمعي در گرايش يا عدم گرايش به اعتياد، بن مايه هاي فرهنگ زندگي (خردورزي، اخلاق و حقوق و رابطه آن در پيشگيري از اعتياد)، نقش اماکن تفريحي سالم و خدمات اجتماعي در پيشگيري از اعتياد و  نقش آموزش و پرورش و نهادهاي فرهنگي کشور در پيشگيري از اعتياد است.
رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان مهدي شهر با اشاره به اينکه مقالات ارسالي به همايش، بايد داراي محتواي پژوهشي در چارچوب مباني نظري، الگوها و تجربيات عملي، فنون و مهارت هاي تخصصي متناسب با محورهاي همايش باشد و چکيده مقاله ارسالي نيز حداکثر 3000 کلمه در محيط نرم افزار Worb  از طريق رايانامه (پست الکترونيک) يا از طريق CD  ارسال گردد، گفت:  عنوان مقاله ارسالي بايد مرتبط با محورهاي همايش باشد ضمن اينکه ارسال مشخصات نويسنده مقاله (نام و نام خانوادگي، سطح تحصيلات، شغل، شماره تلفن همراه و محل کار يا منزل و نشاني) ضروري است.
محمدعلي يوسفيان تاکيد کرد: آخرين فرصت ارسال چکيده مقالات پنجشنبه بيست و سوم خرداد ماه امسال، ارسال اصل مقالات پنج شنبه سي ام خرداد ماه  و زمان برگزاري همايش نيز پنجشنبه سيزدهم تير ماه امسال است.  
وي با بيان اينکه مقاله بايد در برگيرنده راهکارهاي اجرايي و داراي پيشنهادات کاربردي باشد و در جايي ديگر ارائه نشده باشد، اظهار داشت: به همه ارائه دهندگان مقالات به همايش لوح يادمان اهدا» خواهد شد و به برگزيدگان همايش که بهترين مقالات را ارائه نمايند علاوه بر لوح سپاس و ديپلم افتخار جوايز نقدي بر اساس نظر کميته داوران اعطا» مي شود.
يوسفيان افزود: علاقمندان به مشارکت در برگزاري اين همايش مي توانند به وبلاگ همايش به نشاني
 ir.arshdlog.hamayeshe  مراجعه کنند.

 


 روز گذشته در سراسر استان صورت گرفت
 نمازگزاران استان اهانت به قبور صحابه اسلام را محکوم کردند 

سمنان- خبرگزاري مهر: مردم ولايتمدار استان سمنان هتک حرمت مرقد صحابه گرانقدر پيامبر اسلام (ص) و حضرت اميرالمومنين علي (ع) را محکوم کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، گروه هاي مختلف مردم سمنان در اعتراض به جنايت معاندان و تروريست هاي جهان اسلام در هتک حرمت مرقد حجر بن عدي پس از نماز جمعه از مسجد امام تا ميدان امام اين شهر در تظاهراتي با فرياد مرگ برآمريکا و مرگ بر اسرائيل اين اهانت را محکوم کردند.

هتک حرمت به حرم حجر بن عدي  قلب مسلمانان را به درد آورد
مردم استان سمنان در اين تظاهرات خشم خود را از اين اقدام سخيف به جهانيان و به ويژه عاملان اين حرکت وحشيانه به نمايش گذاشتند و گفتند: هتک حرمت به صحابي عظيم الشان پيامبر (ص) و امام علي (ع) قلوب تمام مسلمانان و ارادتمندان اهل بيت عصمت و طهارت را خدشه دار کرده است.
مردم استان  اظهار داشتند: تداوم جنايت هاي دردناک سلفي هاي تروريست مورد حمايت استکبار جهاني در قتل عام مردم مقاومت و بي دفاع سوريه و اقدامات شنيع وقيحانه تکفيري هاي مزدور در اهانت بي شرمانه به مقدسات ديني، از تدارک حمله مذبوحانه به حرم مطهر حضرت زينب کبري گرفته تا تخريب و نبش قبر صحابي جليل القدر پيامبر گرامي اسلام و يار مولاي متقيان حضرت علي (ع) از يک سو و تجاوز هوايي رذيلانه ارتش خونآشام رژيم جعلي صهيونيستي به کشور سوريه از سوي ديگر نقاط از چهره سياه اتحاديه شوم سردمداران استکبار برداشت.

هتک حرمت به قبر مطهر حجر بن عدي نشانه ترس از شيعه است
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه شهرستان سمنان با اشاره به تخريب مدفن مطهر حجر بن عدي گفت: اين عمل قبيحانه نشانه ضعف دشمن و ترس از شيعه است.
حجت الاسلام محمدتقي خيري گنجي اظهار داشت: حجر بن عدي از ياران باوفاي حضرت علي (ع) و جزو کساني بود که براي اثبات شايستگي ايشان از حضرت علي (ع) حمايت کرد و به خاطر ايستادگي اش به شهادت رسيد.
وي با حرام شمردن نبش قبر بر اساس قرآن افزود: دشمنان با انجام دادن اين کار پست نمي  توانند شيعه را تضعيف کنند و مسلمانان در مقابل اين اعمال ناپسند سکوت نخواهند کرد.

چراغ محبت به اهل بيت(ع) و بزرگان دين هرگز به خاموشي نخواهد گراييد
مدير کل اداره منابع طبيعي و آبخيز داري استان سمنان نيز با بيان اينکه امروزه جهان اسلام و انسانيت شاهد جنايتي بس عظيم است که قلم را ياراي نوشتن و شرح آن نيست، اظهار داشت: سردمداران جهالت و کوردلي که جيره خوار استعمار پير انگليس و سرسپردگيشان به آمريکاي جنايتکار و صهيونيست جهاني بر کسي پوشيده نيست دست به جنايتي عظيم زده و قبر مطهر مردي بزرگ از انصار رسو ل الله(ص)، جناب حجربن عدي را مورد هتک حرمت قرار دادند و به زعم خود با اين جنايت چراغ محبت پيامبر و اهل بيت و ياران پاکبازش را کم سو و کم فروغ نمايند، غافل از اينکه چراغ محبت به پيامبر و اهل بيت (ع) و بزرگان دين چراغي است که خداوند بزرگ آن را فروزان کرده و هرگز به خاموشي نخواهد گراييد.
سيد حسن مير عماد گفت : اين اقدامات مزدورانه نيز همچون گذشته از آبشخور آمريکا و اسرائيل سرچشمه گرفته است و هدفي جز تفرقه افکني و آتش افروزي جنگ هاي فرقه اي و مذهبي در ميان مسلمين را دنبال نمي کند.
وي اظهار داشت: امروز قبر شخصيتي را تخريب کردند که مدال شرف و شهادت و شهامت و پيشگامي دفاع از حق داشت، او که سخنگوي مکتب و مبلغ دين رسول(ص) بود و در راه ولايت به شهادت رسيد، ولي فريادهاي خفته تمامي مسلمين جهان و ميليون ها شيعه روزي تمامي عالم را فرا مي گيرد که آنان از فرط زبوني و حقارت و خجلت سر در گريبان متنفر از خود برده اند، آن روز دير نيست و بزودي او خواهد آمد.

امروز دست مکار و جنايتکار استکبار جهاني از آستين وهابيون درآمده است
مديرکل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان نيز گفت: امروز دست مکار و جنايتکار استکبار جهاني و صهيونيست غاصب از آستين وهابيون مزدور درآمده و تعرض و جسارت وقيحانه به اعتقادات مسلمانان و مقدسات اسلام را در دستورکار قرار داده است.
ايرج کارخايي تصريح کرد: هتک حرمت مرقد مطهر صحابي جليل القدر حضرت رسول اکرم (ص) و ياور باوفاي حضرت اميرالمومنين علي بن ابيطالب (ع) جناب حجر بن عدي و ياران عظيم القدر ايشان در سوريه توسط جنايتکاران و دژخيمان موجب تاثر و تاسف شديد مسلمانان جهان و دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام شد.
وي با بيان اينکه بر اساس آموزه هاي قرآني و دين مبين اسلام، انسان اشرف مخلوقات بوده و احترام به جسم و بدن او در هر دو حالت زنده و مرده واجب است، اظهار داشت: هتک حرمت به قبر حجر بن عدي صحابه پاک رسول خدا (ص) و يار وفادار علي (ع) موجب وحدت بيشتر امت اسلامي در مقابله با توطئه هاي استکبار جهاني شده است.

هتک حرمت حرم مطهر حجر بن عدي باعث جريحه دار شدن قلوب مسلمانان جهان و شيعيان شد
رئيس اتحاديه انجمن اسلامي دانش آموزان استان سمنان نيز افزود: اقدام متحجرانه و بي شرمانه گروهک تروريستي موسوم به النصره، از دست نشاندگان و جيره خواران سازمان القاعده- در هتک حرمت مرقد مطهر جناب حجربن عدي(ره) صحابي جليل القدر حضرت رسول اکرم (ص) و سردار سپاه اميرالمومنين امام علي (ع)، برگرفته از روح خبيث و متوحش وهابيت پليد است که باعث جريحه دار شدن قلوب همه مسلمانان جهان و شيعيان گشته است.
سيد محمد مهدي سيادتي تصريح کرد: اين روزها مزدوران و جيره خواران استکبار جهاني و صهيونيسم بين المللي که توان مقابله با بيداري اسلامي را ندارند در يک عمل غيرانساني، مضجع شريف شهيد بزرگوار جناب حجربن عدي اين صحابي راستين پيامبر بزرگ اسلام (ص) را تخريب و بدن مطهر او را مي ربايند و در اردن نيز مرقد مطهر جناب جعفربن ابيطالب را به آتش مي کشند; گويا مي خواهند شکست ها و رسوايي هاي خودشان را با اين عمل وقيحانه جبران کنند ولي بايد بدانند اصحاب با وفاي رسول خدا (ص) در محضر حق تعالي و در جايگاهي رفيع و در قلوب مسلمانان همچنان جاويدند و راهشان سرلوحه رفتار و گفتارآزادگان خواهد بود.
بار ديگر دشمنان حق و حقيقت با جنايتي هولناک چهره پليد خود را به نمايش گذاشتند
رئيس سازمان بسيج هنرمندان استان سمنان گفت: تخريب و جسارت وقيحانه حرم نوراني عاشق آل الله جناب حجري بن عدي که عمري را در دفاع از اسلام ناب محمدي و ايثار و فداکاري در مسير اهل بيت عصمت و طهارت گذاردند مايه تاسف قلبي و جريحه دار شدن قلوب مسلمانان و آزادگان جهان شد.
محمد نوروزيان افزود: با توسعه امواج بيداري اسلامي در گوشه گوشه جهان، اين کوردلان، هرگز به ذره اي از اهداف شوم خويش دست نيافته و با تحقق وعده الهي براي استقرار حکومت جهاني اسلام و اداره آن به دست صالحان و مومنان، بساط کفر و نفاق و بي عدالتي از صحنه جهان برچيده شود.
وي در خاتمه تصريح کرد: بار ديگر دشمنان حق و حقيقت با جنايتي هولناک چهره حقيقي پليد خود را به نمايش درآوردند.


 ارائه خدمات بانکي متنوع به قشرهاي مختلف از ابتکارات بانک مهر اقتصاد است 

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با دبيرشوراي عالي هماهنگي بانک هاي اين استان ديدار و گفتگو کرد.   
به گزارش روابط عمومي بانک  مهر اقتصاد استان سمنان، خانکش دبير شوراي عالي هماهنگي بانک هاي استان سمنان در اين ديدار خدمات ارائه شده توسط بانک مهر اقتصاد راقابل تحسين دانست و گفت: رشد چشمگير و افزايش ضريب نفوذ در بازار و استفاده مطلوب از فرصت هاي جامعه، حاصل وجود نيروهاي متخصص و توانا در اين بانک است.   
خانکش، ارائه خدمات بانکي متنوع به قشرهاي مختلف از جمله پزشکان، اعضاي هئيت علمي و اساتيد دانشگاه ها را از ابتکار بانک مهر اقتصاد در طراحي محصولات براي گروه هاي مختلف دانست.  
ماشا»ا...جديدي مدير کل بانک مهر اقتصاد استان سمنان هم  در اين ديدار به ايجاد و تثبيت شش هزار شغل در طول سه سال گذشته و  پرداخت بيش از 750 ميليارد تومان تسهيلات از ابتداي تاسيس اين بانک در استان اشاره کرد و گفت: 38 ميليارد تومان  وام قرض الحسنه در سه سال اخير به اقشار مختلف جامعه جهت امور درمان، تحصيل و ازدواج پرداخت شده است .
جديدي با بيان اينکه، اين بانک در حال حاضر به لحاظ دارا بودن منابع بانکي مقام سوم را به خود اختصاص داده است، افزود: پرداخت 240 ميليارد تومان تسهيلات و ايجاد دو هزار و 500 فرصت شغلي از برنامه هاي اين بانک در سال 92 براي حمايت از اقشار مختلف جامعه است.
مدير کل امور شعب بانک مهر اقتصاد، با بيان اينکه در حال حاضراين بانک داراي  50 هزار پرونده فعال است، افزود: از هر چهار هم استاني يک نفر از تسهيلات بانک مهر اقتصاد استفاده کرده است.
جديدي همچنين، جذب 135 هزار مشتري درسطح استان را از ديگر افتخارات اين بانک شمرد.              


 روي خط پيام 

مجلس نبايد قيمت حامل هاي انرژي را گران کند

چند وقت پيش در خبرها آمده بود کميسيون مجلس با افزايش 38 تا 39 درصدي قيمت حامل هاي انرژي موافقت کرده است. آيا اين تصميم با افزايش تنها 25 درصدي حقوق ها در کنار افزايش قيمت ديگر کالاها سنخيت دارد ؟  
يک حقوق بگير  

از مجلس انتطار نداشتيم

از مجلس محترم انتظار نداشتيم با گران کردن حامل هاي انرژي، دولت را ياري و ملت را دچار مشکلات معيشتي بيشتري کند !  
کرمعلي  

زندگي بي پول هرگز

يکي از بزرگان فرموده اند با پول نمي توان مردم را اداره کرد، اتفاقا مشکل اينجاست که دولت به مردم پول آن چناني نمي دهد تا به اين وسيله مشکلات اقتصادي شان برطرف شود. بنابراين با پول مي توان مردم را اداره کرد تا حقوق بگيران ثابت خجالت زده اهل و عيالشان نباشند.  
يک شهروند  

تقاضا از مسئولين آموزش پرورش دامغان

مدتي است که حق عائله مندي بازنشستگان آموزش و پرورش دامغان پرداخت نشده است از مسئولين محترم آموزش و پرورش دامغان تقاضا داريم رسيدگي نمايند و به فکر بازنشستگان باشند.  
يک بازنشسته