تاریخ 1391/10/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3269 برو جستجو جستجوی پیشرفته   ورزشکاران بايد از بهترين خدمات درماني بهره مند شوند  

سرويس ورزشي:
دکتر حيدريان اعلام کرد: هيئت پزشکي ورزشي استان سمنان با بزرگترين پلي کلينيک تخصصي استان قرارداد همکاري امضا کرد.  
رئيس هيئت پزشکي ورزشي استان سمنان در مصاحبه با سايت خبري سمنان افزود: جهت تسريع در درمان ورزشکاران آسيب ديده و بازگشت سريع تر ورزشکار بر عرصه ورزش با پلي کلينيک خاتم الانبيا (ص) در خصوص خدمات فيزيوتراپي، پاراکلينيک و خدمات سرپايي قرار داد منعقد گرديد.
وي گفت: پلي کلينيک خاتم الانبيا با سابقه 25 سال خدمات درماني بزرگترين و مجهزترين مرکز درماني سرپايي استان سمنان محسوب محسوب مي گردد  و خدمات راديولوژي، آزمايشگاه، دندانپزشکي ، فيزيوتراپي و... و خدمات سرپايي تخصصي بخصوص ارتوپدي را دارا مي باشد. در بخش فيزيوتراپي آمادگي ارائه خدمات ذيل به ورزشکار را دارد.
1- اولتراسوند ENS T
 2-جريان الکتريکي
 HP- (HOTPACK
3-RED INFOR - TR
 4-EMS
5-تمرين درماني Taping
6-Laser
7- wave Shock 
8- شوک ويو
تمرين درماني شامل تردميل، دوچرخه ثابت، صندلي کوآدر، شولدر ويل و کليه تجهيزات فريم

 


 عملکرد کميته مسابقات هيئت پزشکي ورزشي شاهرود در آذر ماه 91 

سرويس ورزشي:
مسئول کميته مسابقات هيئت پزشکي ورزشي شهرستان شاهرود از پوشش پزشکي بيش از 69 1ساعت مسابقه در سطح شهرستان شاهرود طي آذر ماه سال جاري خبر داد.  
به گزارش روابط عمومي، امين شهداد در گفت  وگو با سايت خبري هيئت پزشکي استان سمنان، از پوشش پزشکي بيش از 169 ساعت مسابقه در سطح شهرستان شاهرود طي آذر ماه سال جاري خبرداد.
امين شهداد در گفت گو با سايت خبري هيئت پزشکي استان اعلام کرد: به دنبال درخواست هاي کتبي اداره ورزش و جوانان شاهرود و هيئت هاي ورزشي اين شهرستان و تعامل همه جانبه به منظور حضور کادر پزشکي در مسابقات پزشکياران با تجربه را جهت پوشش مسابقات اعزام کرديم که بخش اعظم اعزام ها مربوط به مسابقات فوتبال ليگ استان و بسکتبال ليگ دسته يک کشور، مسابقات هندبال کشوري، مسابقات صحرانوردي و مسابقات دانشآموزي اداره آموزش و پرورش بوده است.
وي اعلام کرد: به دنبال درخواست هاي کتبي اداره ورزش و جوانان شاهرود و هيئت هاي ورزشي اين شهرستان و تعامل همه جانبه به منظور حضور کادر پزشکي در مسابقات پزشکياران با تجربه را جهت پوشش مسابقات اعزام کرديم که بخش اعظم اعزام ها مربوط به مسابقات فوتبال ليگ استان و بسکتبال ليگ دسته يک کشور، مسابقات هندبال کشوري، مسابقات صحرانوردي و مسابقات دانش آموزي اداره آموزش و پرورش بوده است.

 


 مسابقه دوستانه فوتسال کات شاهرود با تيم ياران شمسايي برگزار شد  

سرويس ورزشي:
مسابقه دوستانه تيم فوتسال کات شاهرود با تيم فوتسال ياران شمسايي بعدازظهر روز جمعه در سالن شهيد اکبري شاهرود برگزار شد.  
رييس هيات فوتبال شهرستان شاهرود در حاشيه اين مسابقه به خبرنگار ما گفت: اين مسابقه با هدف کسب آمادگي بيشتر، شناسايي نقاط ضعف و قوت تيم فوتسال کات شاهرود و تقويت اين تيم براي حضور در ليگ دسته دو فوتسال کشور برگزار شد.
احمد خرم افزود : تيم کات شاهرود در سال گذشته با نام سالکو در ليگ دسته دو فوتسال کشور حضور يافت و هم اکنون با تغيير اسپانسر اين تيم، با نام کات در اين ليگ حضور دارد.
وي با اشاره به پتانسيل هاي جوانان شاهرود در اين رشته ورزشي گفت: برگزاري اين ديدارهاي دوستانه، تاثير به سزايي در رشد و ارتقاي فوتسال شاهرود دارد.
وي تاکيد کرد: هماهنگي هاي لازم براي برگزاري اين ديدار، از سوي هيات فوتبال شاهرود انجام گرفت.
نکته قابل توجه در اين مسابقه حضور بي شمار تماشاگران بود که عده اي در سالن ايستاده بازي را تماشا مي کردند و عده اي هم پشت درهاي بسته باقي
ماندند. ضمن اينکه عليرغم دعوت فبلي متاسفانه هيچ مقام مسئولي براي تماشا به سالن نيامده بود.
اين مسابقه دوستانه با نتيجه 9 بر 3 به نفع تيم وحيد شمسايي کاپيتان سابق تيم ملي فوتسال جمهوري اسلامي ايران و آقاي گل فوتسال جهان به پايان رسيد. گل هاي تيم سالکو را در اين بازي محمد چرخاب دو گل و ابراهيم فلامرزي به ثمر رساندند.
اسامي بازيکنان تيم فوتسال سالکو:
مجتبي درويشي، مهران اسديان، امير نادعلي، امراله ملک، مهرداد لاري، علي اکبر عرب سرحدي، ميثم صفاري، مهرداد اعظمي، محمد چرخاب، ابراهيم فلامرزي، اسماعيل فلامرزي، مرتضي جمالي، محسن جمالي، محمدرضا خداوردي و محمد اميري
مدير عامل:يوسف قمي  
سرمربي:احمد خرمي     
مربيان:ابراهيم اصغري و حسن صائمي       
سرپرست: رضا فيروزآبادي       
مدير فني: ابوالفضل موسوي     
روابط عمومي: مصطفي ابوترابي
گفتني است که تيم سالکو دو هفته اي است که از دوران بدنسازي خارج شده و قرار است يک ديدار برگشت با تيم فوق هم در تهران برگزار شود.

 


 عملکرد مطلوب هيئت پزشکي ورزشي شاهرود از نظر خبر رساني 

سرويس ورزشي:
مدير روابط عمومي هيئت پزشکي ورزشي استان سمنان: روابط عمومي ها چشم و چراغ هر مجموعه هستند.  
به گزارش روابط عمومي هيئت پزشکي ورزشي استان سمنان: رضا رستميان در گفت وگويي با خبرنگار ان اعلام کرد روابط عمومي ها چشم و چراغ هر مجموعه هستند و هر مجموعه که از آن غافل باشد، نمي تواند رسالت خود را به نحو احسن انجام دهد. در بعضي مجموعه ها گاها ديده شده عملکرد بسيار بالا است ولي متاسفانه به خاطر نبود و يا ضعيف بودن روابط عمومي به چشم نيامده است و عکس اين مطلب نيز صادق است، مجموعه هاي ضعيفي که با روابط عمومي قدرتمند توانسته اند کليه ضعف هاي خود را پوشش دهند.
وي يادآور شد رسانه  به سوي تکنولوزي روز پيش مي رود. روش هاي سنتي ديگر جوابگو نيستد امر خبر رساني چنان پيچيده شده است که متخصصان خود را دارد.
وي در پايان هيئت پزشکي ورزشي شاهرود را در امر اطلاع رساني در مقايسه با شهرهاي دامغان و گرمسار، ميامي و مهديشهر بسيار کوشا توصيف کرد و از آقاي عزيزي و خانم ها هشترودي علمداري و طالع زاري تقديرکرد.

 


 برگزاري مسابقات نونهالان استان در سمنان 

سرويس ورزشي:
بنا به گزارش روابط عمومي هيات فوتبال استان مسابقات فوتبال نونهالان استان در رده هاي سني زير يازده، دوازده و سيزده سال در روزهاي دهم و سيزدهم بهمن ماه به ميزباني شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.
اين مسابقات به صورت مجتمع و رايگان خواهد بود.

 


 سرپرست هيئت اسکيت استان سمنان منصوب شد  

سرويس ورزشي:
بنا به پيشنهاد مديرکل ورزش و جوانان استان سمنان، و با حکمي از سوي فدراسيون اسکيت، سرپرست هيئت اسکيت استان سمنان منصوب گرديد. 
به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، مجيد مداح سرپرست هيئت اسکيت استان سمنان منصوب گرديد.  پيش از اين علي محمد صفايي به عنوان رئيس هيئت اسکيت استان سمنان فعاليت داشت.

 


 مربيان تيم ملي در رده پايه به سمنان خواهند آمد 

سرويس ورزشي:
بنا به گفته عليرضا باغبان رئيس کميته جوانان هيات فوتبال استان قرار است اردوي استعداديابي متولدين يازدهم ديماه سال 76 (رده ستي زير پانزده سال) در بهمن ماه در سمنان برگزار شود که در اين اردوي يک روزه مربيان پايه تيم ملي کشور هم حضور خواهند داشت.


 چهار بدمينتون باز استان سمنان به رقابت هاي دهه فجر راه يافتند  

سرويس ورزشي:
چهار دختر بدمينتون باز استان سمنان جواز حضور در رقابت هاي بين المللي دهه فجر را به دست آوردند.  
در پايان مسابقات انتخابي رقابت هاي بين المللي بدمينتون دهه فجر که با حضور 40 ورزشکار در تهران برگزار شد، صفورا زمانلو و فاطمه سروقدي در قسمت دوبل رده جوانان و پگاه کامراني و الناز فيض منش در قسمت انفرادي رده نوجوانان توانستند با کسب امتياز ورودي، جواز حضور در رقابت هاي دهه فجر را کسب کنند.
رقابت هاي بين المللي بدمينتون دهه مبارک فجر بيست و ششم تا بيست و نهم بهمن در تهران برگزار مي شود.

 


 عکس روز 

اختتاميه کلاس مربيگري دروازه باني در آکادمي ملي فوتبال در تهران