تاریخ 1391/08/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 3214 برو جستجو جستجوی پیشرفته   هفته سوم ليگ فوتبال استان به کام علي اکبر مختاري و رضا غفاري 

سرويس ورزشي:
هفته سوم مسابقات فوتبال ليگ استان در روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در شهرهاي مختلف استان برگزار شد و با توجه به نتايج کسب شده رقابت در گروه يک بسيار نزديک مي باشد چون تيم صدرنشين شش امتيازي است و چهار تيم ديگر با داشتن پنج و چهار امتياز شانه به شانه صدرنشين قرار دارند حتي تيم ته جدولي غرب استيل هم با کسب يک امتياز در اين هفته براي رسيدن به بالاي جدول اميدوار شد. اما در گروه دوم دو تيم اتحاد مهديشهر و سرخ پوشان گرمسار به دنبال جدا شدن از ساير تيم هاي گروه خود هستند و اما دو تيم آبي پوش گرمسار و دامغان هم در ميانه جدول رقابت دارند ضمن اينکه دو تيم علمدار و قائم ميامي حال و روز خوشي ندارند و براي رهايي از انتهاي جدول بايد در هفته هاي آينده به دنبال پيروزي باشند.
نتايج به دست آمده هفته سوم به شرح زير مي باشد:
********
شاگردان هادي رنجبر هفت امتيازي شدند
در يکي از بازي هاي هفته سوم مسابقات فوتبال ليگ استان از گروه دوم تيم سرخ جامگان گرمسار ميزبان تيم استقلال دامغان بودند. در اين بازي هر دو تيم به دنبال کسب سه امتياز براي رسيدن به رتبه بالاي جدول بودند و همين امر باعث شد تا بازي بيشتر در ميانه زمين دنبال شود و نيمه اول با حساب صفر بر صفر به پايان برسد. در نيمه دوم هم هر دو تيم بازي را با احتياط دنبال مي کردند تا اينکه در دقيقه هفتاد بازي مهدي نعمت شاهي مهاجم ارزنده سرخپوشان با تيزهوشي موفق شد دروازه تيم مهمان را باز کند تا شاگردان هادي رنجبر سه امتياز شيرين را کسب کنند و از مجموع سه بازي هفت امتيازي شوند و تيم استقلال هم در حال حاضر سه امتيازي است.
اتحاد مهديشهر در ميامي هم با همدلي پيروز شد
دو تيم قائم ميامي و اتحاد مهديشهر برگزار کننده يکي ديگر از ديدارهاي ليگ استان از هفته سوم بودند. در اين بازي شاگردان حسين عرب با همدلي و اتحاد توانستند با ارايه يک بازي هجومي تيم ميزبان را غافلگير کرده و در هر نيمه دو بار دروازه اين تيم را باز کنند براي تيم اتحاد مصطفي سعيديه، علي آرو، مجيد جعفري و عباسعلي آرو گلزني کردند. تيم اتحاد که يکي از مدعيان جدي عنوان قهرماني است با کسب اين پيروزي هفت امتيازي شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به تيم سرخ جامگان در صدر جدول تکيه زد. تيم قائم هم از سه بازي انجام شده با داشتن دو مساوي دو امتيازي است.
علمدار مومن آباد شرمنده هوادارانش شد!
تيم علمدار مومنآباد در روزي که مي توانست اولين پيروزي اش را در استاديوم تختي سمنان مقابل هوادارانش را رقم بزند با واگذاري نتيجه به تيم رقيب شرمنده حضور خوب هوادارانش شد. در اين بازي تيم استقلال گرمسار در حالي که سرمربي خود را بر روي سکو مي ديد در نيمه اول با گل عباس کمالي از ميزبان جلو افتاد ولي در نيمه دوم تيم علمدار با هجوم هاي زياد خود و ارايه بازي مستقيم به دنبال جبران بود که بالاخره توانست توسط محمد مومنآبادي به گل تساوي دست پيدا کند اما اين پايان کار نبود چون در دقايق پاياني بازي موفق شد بار ديگر توسط عباس کمالي به گل برتري دست پيدا کند و سه امتياز شيرين را از اين بازي خارج از خانه کسب کند و چهار امتيازي شود. اين در حالي بود که در ده دقيقه پاياني بازي بنا به حکم داور يکي از بازيکنان تيم استقلال هم از زمين بازي اخراج شده بود و حتي مربي اين تيم و يکي از بازيکنان نيمکت نشين هم با حکم داور از کنار زمين به روي سکوها منتقل شدند و بر روي نيمکت تيم استقلال به جز چند بازيکن ذخيره از کادر فني هيچ خبري نبود در پايان بازي کادر فني و بازيکنان هر دو تيم از نحوه قضاوت شاکي بودند. تيم علمدار هم اکنون فقط يک امتياز در کارنامه خود دارد.
سيمان شاهرود در دقيقه 94 غافلگير شد  
تيم خوب سيمان شاهرود با مربيگري احمد فغاني در هقفته سوم مسابقات فوتبال ليگ استان در شاهرود ميزبان تيم علمي، کاربردي غرب استيل بود. در اين بازي بازيکنان تيم سيمان با انديشه کسب سه امتياز و صدرنشيني مطلق وارد زمين شدند ولي در عمل اسير دوندگي و تلاش بي وقفه بازيکنان غرب استيل با هدايت مهدي رشيدي شدند و در حالي که تا دقيقه 93 از مهمان خود با حساب سه بر دو جلو بود در دقيقه 94 غافلگير شد و بازي به تساوي سه بر سه رسيد تا تيم غرب استيل به اولين امتياز خود بعد از دو هفته شکست دست پيدا کنند و از آن سوي تيم سيمان پنج امتيازي شد تا با اختلاف اندک يک امتياز نسبت به صدرنشين در رتبه دوم جدول جا خوش کند. امين عامري دو بار و رضا علي محمدي براي تيم سيمان شاهرود و مهدي سليماني، محمد ملک احمدي و مازيار حسن زاده براي تيم غرب استيل گلزني کردند. تيم غرب استيل با کسب همين يک امتياز براي حضور هر چه قوي تر در ادامه راه اميدوار شد.
ياران گرمسار صدرنشين گروه يک شدند
تيم ياران گرمسار در شهر خود ميزبان رضا آتشي و شاگردانش بودند تا به وضعيت خود در جدول سر و سامان دهند و همين امر باعث شد تا با ارايه يک بازي منطقي و حساب شده در هر نيمه يک بار دروازه تيم اطلس دامغان را باز کنند تا با کسب شش امتياز صدرنشين گروه يک شوند.
سعيد مهدوي و محسن نوري در اين بازي براي تيم ياران گلزني کردند. تيم کابينت اطلس دامغان هم که در اين بازي با دوازده نفر به گرمسار سفر کرده بود و برخي بازيکنانش را به همراه نداشت در حال حاضر چهار امتيازي است.
علي اکبر مختاري 3- رضا غفاري 3
بازي دو تيم شهرداري سمنان و سفير شاهرود در هفته سوم ليگ استان را مي توان رقابت علي اکبر مختاري و رضا غفاري دانست چون که در نيمه اول تيم سفير شاهرود با ارايه بازي هجومي ميزبان خود را غافلگير کرد و سه بار توسط بازيکن خوب خود يعني رضا غفاري به گل رسيد تا به تيم شهرداري در خانه اش شوک وارد کند اما در نيمه دوم ورق بازي برگشت و اين بار نوبت تيم شهرداري بود که توانست سه بار توسط بازيکن کهنه کار و با تجربه خود علي اکبر مختاري به گل دست پيدا کند تا بازي به تساوي کشيده شود. تيم شهرداري در يک ربع پاياني بازي حتي محمدحسين نوحي مصدوم را هم وارد زمين مسابقه کرد تا شايد به سه امتياز بازي دست پيدا کند که اين چنين نشد تا تيم شهرداري با همين يک امتياز چهار امتيازي شود و تيم سفير هم چهار امتيازي شد. 


 مسابقات اسکيت در سمنان برگزار شد 

سرويس ورزشي:
نائب رئيس هيئت اسکيت استان سمنان گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته تربيت بدني هيئت اسکيت استان سمنان مسابقه اسکيت دختران و پسران را در شهرستان سمنان در کارتينگ پارک سيمرغ برگزار کرد.
الهام شکري افزود: مسابقه پسران در تاريخ 28 مهرماه سال جاري برگزار که در پايان تيم سي تي ران الف سمنان مقام نخست، تيم شهرستان شاهرود مقام دوم و تيم سي تي ران ب سمنان مقام سوم را در مسابقه پسران کسب کردند.
وي ادامه داد: در مسابقه دختران که در تاريخ 21 مهرماه سال جاري برگزار شد تيم هاي سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار شرکت کردند و تيم سمنان با کسب 54 امتياز تيم برتر و تيم هاي دامغان و گرمسار نيز به ترتيب با کسب امتيازات  27 دوم و 5 سوم شدند.
نفرات برتر مسابقه پسران:
متولدين 85 (100 و 200 متر) مقام نخست: ماهان حسيني مقام دوم: مهبد توراني
متولدين 83 و 84 (100 و 200 متر) مقام نخست: ماهان جغتايي
متولدين 81 و82 (300،200 و 500 متر) مقام نخست: اميرحسين رهبر مقام دوم: متين تاراجي مقام سوم: عرفان بشيريان
متولدين 79 و80 (300 متر) مقام نخست: سورن ميرپناهي مقام دوم: امير محمد خيرخواه مقام سوم: اردوان قاسمي
متولدين 79 و 80 (1000 متر) مقام نخست: عباس صفايي مقام دوم: سورن مير پناهي
متولدين 78 و 77 (300و500) مقام نخست: متين قرباني مقام دوم: عليرضا فخاريان مقام سوم: محمد شاهوراني
متولدين 75 و 76 (300 متر) مقام نخست: ايمان پرچ مقام دوم: امير حسين شوشيان مقام سوم: پدرام باقري
متولدين 75 و 76 (500 متر) مقام نخست: عرفان عالمي مقام دوم: سبحان ذاکريان مقام سوم: امير حسين شوشيان
متولدين 75 و 76 (1000متر) مقام نخست: عرفان عالمي مقام دوم: فرزين يونسان
متولدين 72 و 74 (300 متر) مقام نخست: محمد کرک آبادي مقام دوم: اشکان ترحمي مقام سوم: کيوان عموزاده
متولدين 72 و 74 (500 متر) مقام نخست: اشکان ترحمي مقام دوم: کيوان عموزاده مقام سوم: محمدرضا صحافي
متولدين 72 و 74 (1000 متر) مقام نخست: محمد کرک آبادي مقام دوم: محمدرضا صحافي
رده سني بزرگسالان متولدين 71 به پايين: (300متر) مقام نخست: اردشير ترحمي مقام دوم: آيدين آپسالان مقام سوم: مرتضي عابدي
رده سني بزرگسالان متولدين 71 به پايين: (500 متر) مقام نخست: اردشير ترحمي مقام دوم: ابوالفضل بلالي شاهرودي مقام سوم: حميدرضا يورد خواني
رده سني بزرگسالان متولدين 71 به پايين: (1000 متر) مقام نخست: آيدين آپسالان مقام دوم: ابوالفضل بلالي شاهرودي مقام سوم: حميدرضا يورد خواني
نفرات برتر مسابقه دختران:
متولدين 85 (100 متر) مقام نخست: آرشيدا مطلبي مقام دوم: هليا گليني مقام سوم: پريماه عظمت پناه
متولدين 84-83 (100 متر) مقام نخست: نگار حاجي پروانه مقام دوم: بشري عباسي مقام سوم: ريحانه رحيمي
متولدين 82-81 (500 متر) مقام نخست: کوثر حيدريان مقام دوم: فاطمه السادات تقوي مقام سوم: الهه پرچ
متولدين 82- 81 (300 متر) مقام نخست: کوثر حيدريان مقام دوم: مهرانه طالبي مقام سوم: کيميا لطفي
متولدين 80 -79 (300 متر) مقام نخست: فاطمه علايي مقام دوم: نيلوفر يحيايي مقام سوم: مهديه خالصي
متولدين 78 -77 (300 متر) مقام نخست: ايناز ميررحيمي مقام دوم: ستايش کهترمنش مقام سوم: مبينا قدس و آناهيتا رحمانيان
متولدين 76- 75 (500 متر) مقام نخست: پريسا ملک مقام دوم: زهرا حاجي طاهري مقام سوم: سرور نيکزاد
متولدين 76- 75 (300 متر) مقام نخست: پريسا ملک مقام دوم: ناديا درخشاني مقام سوم: زهرا حاجي طاهري
متولدين 74 -72 (1000متر)  مقام نخست: مريم حيدريان مقام دوم: پرستو موذني مقام سوم: آتوسا مقيمي
متولدين 74-72 (1000متر) مقام نخست: مريم حيدريان مقام دوم: پرستو موذني مقام سوم: هانيه حاجي طاهري

 


 کاراته کاهاي استان سمنان چهار سهميه مسابقات بين المللي کسب کردند  

سرويس ورزشي:
نوجوانان کاراته کاي استان سمنان با درخشش در پيکارهاي کاراته کشوري سبک شوتوکان بانوان موفق به کسب چهار سهميه رقابت هاي بين المللي شدند.  
در اين رقابت ها تيم استان سمنان که با 13 کاراته کا شرکت کرده بود، چهار مدال نقره و سه مدال برتز کسب کرد.
در پيکارهاي مذکور زينب عاليشاه، کوثر جندقي، فاطمه جمشيدي و ستايش جعفري تسليمي در رده هاي مختلف سني موفق به کسب مدال نقره شدند.
همچنين ام البنين صفري، هانيه پويان و زهرا يزداني در رده هاي مختلف سني و وزن هاي مربوطه به مدال برنز رسيدند.
مسابقه هاي کشوري با حضور بانوان کاراته کا 15 استان کشور سوم و چهارم آبان در استان البرز برگزار شد و رقابت هاي بين المللي دي ماه انجام مي شود.

 


 فوتسال مسابقات جشنواره فرهنگي ورزشي کارکنان
 تيم اداره کل قهرمان شد  

سرويس ورزشي:
مسابقات فوتسال کارکنان ادارات ورزش و جوانان استان سمنان با شور و حرارت خاصي صورت پذيرفت که تيم اداره کل در بازي پاياني به برتري رسيد و قهرمان شد. 
به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، در بازي پاياني اين مسابقات دو تيم اداره کل و اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان در يک بازي حساس به مصاف هم رفتند که تيم اداره کل با نتيجه 5 بر2 به برتري دست يافت.  در بازي رده بندي تيم اداره کل (ب) و اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود رو در روي هم قرار گرفتند که تيم (ب) اداره کل به پيروزي رسيد و سوم شد. 
اسامي بازيکنان تيم قهرمان:  همت هاديان، عليرضا مردادي ساران، حسين زياري، مرتضي نوراني، جعفر کردي، نقي دارايي، مهدي عبدوس، مجيد مداح، آرمين کسائيان، اميرحسين قديري، مهدي عمادي

 


 برترين گلزنان ليگ استان تا پايان هفته سوم 

3 گل: مهدي نعمت شاهي (سرخ جامگان)، علي اکبر مختاري و محمد حسين نوحي (شهرداري سمنان)، رضا غفاري (سفير شاهرود)، امين عامري (سيمان شاهرود)
2 گل: علي قاضي (سفيرشاهرود)، احسان کمالي و سعيد مهدوي (ياران)، جواد ده بالايي، رضا علي محمدي (سيمان شاهرود)، علي آرو و مصطفي سعيديه (اتحاد مهديشهر)، مهدي سليماني (غرب استيل)، وحيد حسني (استقلال دامغان) و عباس کمالي (استقلال گرمسار)  


 به ميزباني هدايتي و حضور 110 ميهمان برگزار مي شود عيد غدير خم، روز آشتي ملي فوتبال  

سرويس ورزشي:
مالک باشگاه استيل آذين،  روز عيد غدير خم جشن آشتي ملي در فوتبال را با حضور 110 ميهمان برگزار مي کند.
حسين هدايتي، شنبه 13 آبان مصادف با عيد غديرخم با دعوت از 110 چهره سرشناس فوتبال و ورزش ايران روز آشتي ملي در فوتبال برگزار مي کند.
وي در نظر دارد به مناسبت عيد غدير خم جشن باشکوهي بگيرد و  قرار است در اين روز جشن آشتي ملي در فوتبال و ورزش برگزار شود.
  گفته مي شود تلاش براي آشتي محمد رويانيان و علي دايي يکي از موارد مد نظر اين جلسه است.

 


 جشنواره ورزشي درون دانشگاهي دانشگاه صنعتي شاهرود آغاز شد  

سرويس ورزشي:
مدير تربيت بدني و فوق برنامه ورزشي دانشگاه صنعتي شاهرود از آغاز به کار شانزدهمين جشنواره درون دانشگاهي در اين دانشگاه خبر داد.  
علي حسني روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اين جشنواره با هدف فعال کردن ورزش درون دانشگاهي و ترغيب دانشجويان به فعاليت در رشته هاي مختلف ورزشي برگزار مي شود.
وي افزود: اين جشنواره در رشته هاي تنيس روي ميز، بدمينتون، بسکتبال، واليبال، فوتسال، آمادگي جسماني و شنا در بخش برادران و در رشته هاي طناب کشي، بسکتبال، شنا، آمادگي جسماني، فوتسال، واليبال و دارت در بخش خواهران در حال برگزاري است و با استقبال خوبي از سوي دانشجويان روبه رو شده است.
وي زمان اعلام نهايي نتايج را تا پايان ترم جاري اعلام کرد و افزود: طي مراسمي دانشکده برتر در مجموع رشته ها معرفي و از افراد و تيم هاي برتر با اهداي جوايز و حکم قهرماني قدرداني خواهد شد.