تاریخ 1399/06/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5416 برو جستجو جستجوی پیشرفته   صعود کوهنوردان مخابرات منطقه سمنان به قله ارفع‌کوه 

سرويس ورزشي:

گروه کوهنوردي مخابرات منطقه سمنان موفق شد به قله 2730 متري ارفع‌کوه شهرستان سوادکوه استان مازندران صعود نمايد.

به گزارش روابط‌عمومي مخابرات منطقه سمنان، کوهنوردان مخابرات سمنان، طي يک برنامه صعود موفق شدند از مسير روستاي ارفع‌ده به قله 2730 متري ارفع‌کوه شهرستان سوادکوه استان مازندران صعود نمايند.

در اين برنامه صعود پرويز رضاييان، محمد عرب‌پناهان، غلامرضا رفيعي‌پور و حسن محبوبي حضور داشتند.

شايان ذکر است قله ارفع‌کوه در شرق البرز مرکزي با ارتفاع 2730 متر واقع شده و يکي از قلل مرتفع و مهم منطقه به‌شمار مي‌رود.

اين قله از سه مسير: 1- شرقي از روستاي ارفع‌ده که کوتاه‌ترين مسير است، 2- شمالي از دوآب و 3- جنوبي از ويسه‌سر که طولاني‌ترين مسير مي‌باشد، قابل صعود است.


 با انتشار يک بيانيه؛
 AFC رسما تکليف استقلال و گروه نخست ليگ قهرمانان را مشخص کرد 

سرويس ورزشي:

کنفدراسيون فوتبال آسيا ضمن اعلام رسمي کنار گذاشتن تيم الوحده امارات از ليگ قهرمانان آسيا تاکيد کرد امتياز و گل‌هاي اين تيم در بازي‌هاي قبل محاسبه نخواهد شد.

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام کرد بعد از تصميم باشگاه الوحده امارات براي انصراف از حضور در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، اين تصميم مورد بررسي قرار گرفت.

بر اين اساس، مسابقات تيم الوحده در دو هفته نخست ليگ قهرمانان باطل شده و به منظور جلوگيري از هرگونه ترديد، تصميم گرفته شد هيچ امتياز و گلي از ديدارهاي قبل در تعيين رده‌بندي گروه نخست محاسبه نشود.

سايت AFC در ادامه نوشته است: «باشگاه الوحده بايد چهار روز پيش از انجام بازي نخست خود وارد دوحه مي‌‌شد اما در تاريخ 9 سپتامبر اين باشگاه بعد از مثبت شدن تست کروناي چند بازيکن به کنفدراسيون آيا اعلام کرد قادر به سفر به قطر نيست. باشگاه الوحده توسط مقامات امارات در قرنطينه قرار گرفت و هم اين باشگاه و هم فدراسيون امارات درخواست تعويق بازي‌هاي الوحده را دادند اما اين امکان وجود نداشت.»

تيم فوتبال الوحده امارات در گروه نخست ليگ قهرمانان 2020 آسيا با استقلال ايران، الاهلي عربستان و الشرطه عراق هم‌گروه بود.

الوحده يک تساوي مقابل الاهلي عربستان و يک برد مقابل الشرطه عراق داشت و با 4 امتياز در رده دوم گروه قرار داشت.

به اين ترتيب و با ادعاي AFC، يک امتياز از تيم الاهلي عربستان که با 4 امتياز در صدر گروه قرار دارد، کسر مي‌‌شود (به خاطر ابطال نتيجه بازي با الوحده) و نماينده عربستان سه امتيازي خواهد شد. همچنين باخت الشرطه که بعد از استقلال ايران در انتهاي جدول قرار دارد، مقابل الوحده محاسبه نمي‌شود.


 آخرين وضعيت شروع فعاليت 10 رشته ورزشي 

سرويس ورزشي:

آخرين وضعيت فعاليت مجدد برخي از رشته‌هاي ورزشي در ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش اعلام شد.

در سي و يکمين جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش که در محل آکادمي ملي المپيک با حضور نمايندگان وزارت بهداشت، کميته ملي المپيک، وزارت ورزش و جوانان و روساي برخي فدراسيون‌هاي ورزشي، آخرين وضعيت فعاليت برخي رشته‌هاي ورزشي بررسي و اعلام شد که در مورد رشته‌هاي واليبال سالني، ساحلي و هندبال ابلاغيه مربوطه صادر مي‌شود تا بر اساس پروتکل‌هاي بهداشتي مقابله با شيوع کرونا فعاليت‌هاي خود را در راستاي برگزاري اردوها و تمرينات ورزشي از سر گيرند.

در اين جلسه همچنين اعلام شد ابلاغيه مربوط به شروع فعاليت در رشته ورزشي کشتي با تاييد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي صادر مي‌شود و در مورد رشته تکواندو، کاراته، جودو، بوکس و برخي ديگر از رشته‌هاي برخوردي نيز پروتکل بهداشتي مربوطه تعريف شده اما بايد بررسي‌هاي بيشتر در مورد آن صورت گيرد.

اين در حالي است که شروع فعاليت‌هاي ورزشي در رشته‌هاي دووميداني، دوچرخه‌سواري و وزنه‌برداري طي روزهاي آتي ابلاغ خواهد شد.


 سيمان شاهرود در يک‌قدمي ليگ سه 

سرويس ورزشي:

در هفته يازدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر استان سه بازي در شهرهاي مختلف استان برگزار شد.

در حساس‌ترين بازي تيم سيمان شاهرود در يک بازي خوب و حساب‌شده در استاديوم ولايت سمنان موفق شد تيم پاسارگاد را با نتيجه 4 بر 2 شکست دهد تا از هم اکنون با صدرنشيني علاوه بر کسب عنوان قهرماني براي رسيدن به ليگ سه کشور به عنوان نماينده استان نقشه بکشد.

براي تيم سيمان در اين بازي جواد قربانيان، امرالله ملک، امين عامري و حسين تيموري گلزني کردند.

اميد جناني و مهدي سلمان‌نژاد هم گلزنان تيم پاسارگاد بودند. در يک ديدار ديگر تيم چالا سنگسر با 2 گل علي آرو از سد تيم هدف شاهرود گذشت.


 سرويس ورزشي: 

ورود ديوان محاسبات به ماجراي قراردادهاي پرسروصداي فوتبال

سرويس ورزشي:

ديوان محاسبات کشور به ماجراي قراردادهاي پرحاشيه در فوتبال ورود کرده است.

ديوان محاسبات کشور طي نامه‌اي به وزارت ورزش و جوانان، به ماجراي قراردادهاي پرحاشيه در فوتبال ورود کرده و خواستار انتظام بخشي به آن شده است.

در اين نامه اشاره شده است: پيرو اشکالات به وجودآمده در اجراي قراردادهاي مربيان و بازيکنان ورزشي توسط باشگاه‌ها و فدراسيون فوتبال که اين روزها گريبان باشگاه‌هاي مختلف به ويژه پرسپوليس، استقلال و نيز تيم ملي را گرفته و آنها را درگير چالش‌هاي حقوقي نموده است و همچنين خسارت وارده به بيت‌المال ناشي از ساختار ضعيف قراردادها و ضعف کنترل‌هاي داخلي وزارت ورزش و جوانان، لازم است وزارت مذکور در انعقاد و اجراي قراردادهاي جديد مربيان و بازيکنان با فدراسيون و باشگاه‌هاي ورزشي، به جهت صرفه و صلاح بيت‌المال، حداکثر کنترل، دقت و انتظام بخشي را به عمل آورد.

بديهي است ديوان محاسبات کشور براساس تکليف قانوني، علاوه بر قراردادهاي پرحاشيه قبلي، به قراردادهاي سال آتي فوتبال ورود خواهد کرد و از ابزار نظارتي خود جهت حفظ بيت‌المال استفاده خواهد کرد.

انتخاب کياني، به عنوان سرپرست فدراسيون اتومبيل‌راني

سرويس ورزشي:

به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان در حکمي شهزاد کياني را به عنوان سرپرست فدراسيون موتورسواري و اتومبيل‌راني منصوب کرد.

پيش از اين مازيار ناظمي سرپرستي اين فدراسيون را برعهده داشت که با توجه به نام‌نويسي در انتخابات فدراسيون اتومبيل‌راني از سمتش کناره‌گيري کرد.

ولم کنيد، مي‌خواهم بزنمش!

سرويس ورزشي:

پاري‌سن ژرمن و المپيک مارسي از هفته دوم لوشامپيونه برابر هم قرار گرفتند. اين مسابقه با پيروزي يک بر صفر مارسي به پايان رسيد تا نيمار و هم‌بازيانش در دومين هفته از فصل جديد دومين شکست را تجربه کنند. اين نتيجه مهم بود اما حواشي مسابقه بيشتر از نتيجه در رسانه‌ها طرفدار داشت.

بازي پربرخورد دو تيم کار داور را سخت کرد و او تا پايان مسابقه 14 بار کارت زرد و 5 بار کارت قرمزش را از جيب بيرون آورد. سهم پي‌اس‌جي از کارت‌هاي قرمز 3 و مارسي 2 بود. بازيکنان در طول مسابقه بسيار خشن و محکم بازي مي‌کردند و در خيلي از صحنه‌ها از روي عمد همديگر را سرنگون مي‌کردند. بعد از هر خطا هم بازيکنان دو تيم يا به سمت داور هجوم مي‌بردند يا با هم درگير مي‌شدند. اما خشن‌ترين بخش مسابقه در دقايق پاياني رخ داد که حقيقتا شبيه يک نزاع خياباني بود و بازيکنان بدون در نظر گرفتن محروميت‌هاي احتمالي به سمت هم مشت و لگد پرتاب مي‌کردند. در همين درگيري‌ها بود که دو بازيکن با گرفتن کارت زرد دوم و دو بازيکن به صورت مستقيم اخراج شدند. همچنين داور بعد از بررسي تصاوير ويدئويي نيمار را به خاطر زدن يک مشت به پشت سر گونزالز، بازيکن مارسي اخراج کرد. درگيري اين دو بازيکن بعد از مسابقه و در شبکه‌هاي اجتماعي ادامه پيدا کرد و نيمار در توييتر از خجالت گونزالز درآمد. تصويري را Franck fife از درگيري‌هاي پايان مسابقه ثبت کرده که آماوي، بازيکن مارسي در تلاش است خودش را از دست بازيکنان جدا کند و به درگيري ديگري که کورزاوا، بازيکن پاريس آنجا بود، اضافه شود و از خجالت او دربيايد. آن سمت تصوير هم نيمار با گونزالز درگير است که البته در تصوير حضور ندارد. نيمار بعد از اخراج به داور چهارم گفت که گونزالز او را ميمون خطاب کرده است. بندتو و پارادس دو اخراجي ديگر بازي بودند.

بازيکن سابق پرسپوليس به مس رفسنجان پيوست

سرويس ورزشي:

هافبک فصل گذشته نفت مسجدسليمان به مس رفسنجان پيوست.

ميثم نقي‌زاده ‌هافبک فصل گذشته نفت مسجدسليمان، پس از توافق با مسئولان باشگاه مس رفسنجان با عقد قراردادي به جمع شاگردان محمد ربيعي پيوست.

نقي‌زاده سابقه حضور در تيم‌هاي پرسپوليس، شهرخودرو و پارس جنوبي جم را نيز در کارنامه خود دارد.

اطلاعيه

شرايط سني و شروع مسابقات ليگ واليبال سالني

جوانان و نوجوانان استان

واليبال ساحلي

سرويس ورزشي:

هيات واليبال استان سمنان با موافقت اداره کل ورزس و جوانان استان سمنان امسال با شرايط سني زير ليگ نوجوانان و جوانان و همچنين واليبال ساحلي در رده‌هاي مختلف را برگزار مي‌کند.

ليگ نوجوانان متولدين 11/10/83 به بالا

ليگ جوانان متولدين 11/10/81 به بالا

شرايط سني واليبال ساحلي در رده‌هاي مختلف:

رده زير 14 سال 11/10/85 به بالا

رده زير 16 سال 11/10/83 به بالا

رده زير 18 سال 11/10/81 به بالا

رده زير 20 سال 11/10/79 به بالا

رده زير 22 سال 11/10/77 به بالا

اين مسابقات با رعايت تمامي پروتکل‌هاي بهداشتي به زودي از طريق کانال تلگرامي هيات واليبال استان سمنان اطلاع‌رساني و زمان و محل برگزاري نيز متعاقبا اعلام خواهد شد.

قابل توجه هيات‌هاي واليبال شهرستان‌ها آمادگي کامل خود را جهت برگزاري مسابقات داشته باشند.

بخشنامه‌هاي مسابقات متعاقبا از سوي هيات واليبال استان اعلام خواهد شد.

مکاتبه وزارت ورزش با وزارت بهداشت

درخواست تجديدنظر در فعاليت رشته‌ها

و اماکن ورزشي

سرويس ورزشي:

وزارت ورزش و جوانان در نامه‌اي به وزارت بهداشت خواستار تجديد نظر در فعاليت رشته‌ها و اماکن ورزشي شد.

فرهاد مرادي، دبير ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش در سي و يکمين جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش که روز (دوشنبه) به ميزباني کميته ملي المپيک برگزار شد و در آن نمايندگان وزارت ورزش و جوانان، کميته ملي المپيک، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و نيز شماري از روساي فدراسيون‌هاي ورزشي و اعضاي ستاد مقابله با کرونا در ورزش حضور خواهند داشت، اظهار کرد: در نامه از سوي علي‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش و جوانان به رييسي، معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي درخواست تجديد نظر در فعاليت رشته‌ها و اماکن ورزشي شد.

وي ادامه ادامه داد: اين درخواست هفته گذشته از سوي وزارت ورزش به وزارت بهداشت ارائه و اعلام شده است که اماکن و فعاليت‌هاي ورزشي در زمره پرخطر‌ها در شيوع ويروس کرونا قرار نمي‌گيرد و بهتر است در اين زمينه تجديدنظر صورت گيرد.

دبير ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش خاطرنشان کرد: هنوز پاسخي در اين زمينه از سوي وزارت بهداشت و درمان داده نشده است و منتظر هستيم تا نظرشان را در اين رابطه به وزارت ورزش اعلام کنند.


 توضيحات مدير سابق روابط عمومي پرسپوليس درباره کت و شلوار 20 ميليوني انصاري‌فرد 

سرويس ورزشي:

مدير سابق روابط عمومي باشگاه پرسپوليس و مشاور محمدحسن انصاري‌فرد به خريد کت و شلوار براي وي از درآمد باشگاه واکنش تندي نشان داد.

حسين قدوسي درباره انتشار اسناد مربوط به خريد کت و شلوار محمدحسن انصاري‌فرد اظهار داشت: متأسفانه آقايان از زماني که محمدحسن انصاري‌فرد باشگاه پرسپوليس را ترک کرد، مکرر از طريق فضاي مجازي و رسانه‌ها و تريبون‌هايي که در اختيار دارند در حال تخريب و سم‌پاشي عليه انصاري‌فرد هستند.

انصاري‌فرد تنها مديرعامل تاريخ سرخابي‌ها بود که عضو هيات مديره نبود

وي افزود: انصاري‌فرد تنها مديرعامل تاريخ سرخابي‌ها بود که عضو هيأت مديره نبود و کارشکني‌هاي زيادي هم عليه وي انجام گرفت اما با تمام وجود و با چنگ و دندان امورات باشگاه را پيش برد و در چهارمين قهرماني پرسپوليس هم با مديريت بحران و تصميمات مهم درست از جمله بازگشت پيرواني و جذب بهترين مربي ايراني پس از جدايي کالدرون و تزريق پول به تيم به رغم پيش خور شدن کلان درامدها نقش موثري داشت.

انصاري‌فرد از پرسپوليس طلبکار است

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در زمان مديريت محمدحسن انصاري‌فرد تصريح کرد: امروز اسنادي را در اختيار يک رسانه قرار داده و مدعي شدند مديرعامل از محل پول باشگاه کت و شلوار خريده و اسناد آن را هم رونمايي کردند، اما اين بخش مهم خبر که هزينه خريد کت و شلوار از محل حقوق وي پرداخت شده است را مخفي کردند. آقاي انصاري‌فرد بابت حقوق و برخي مسائل ديگر به گفته ذيحساب باشگاه طلبکار هم هستند.

انصاري‌فرد به دليل آرامش پرسپوليس

سکوت اختيار کرده است

قدوسي اضافه کرد: خبر کت و شلوار در تمام رسانه‌ها و فضاي مجازي پخش کرده و با آبروي انصاري‌فرد بازي کردند. اين موضوع را هم نگفتند که پس از پرداخت پول از محل حقوق انصاري‌فرد هزينه کت و شلوارها داده شده است. چرا آقايان دست به اين کارها مي‌زنند؟ از مسؤولان مربوطه از مجلس و نهادهاي نظارتي گرفته تا وزارت ورزش مي‌خواهم به اين مسائل و تلاش مداوم براي تخريب انصاري‌فرد که پيشکسوت پرسپوليس است ورود کنند. 7 ماه است با تمام وجود در حال تخريب انصاري‌فرد هستند اما وي به دليل آرامش پرسپوليس سکوت اختيار کرده است.

انصاري‌فرد مي‌گويد نمي‌خواهم هواداران تصور کنند به خاطر خودم آرامش را از پرسپوليس گرفتم

وي افزود: من هر چه به آقاي انصاري‌فرد مي‌گويم پاسخ اين افراد را بدهد اعلام مي‌کند اگر قرار به مصاحبه باشد بايد هر روز من و اين افراد عليه هم صحبت کنيم و آرامش پرسپوليس در اين حالت به هم مي‌ريزد و نمي‌خواهم در آينده هواداران تصور کنند من به خاطر خودم آرامش را از پرسپوليس گرفتم. انصاري‌فرد مي‌گويد صبر مي‌کنم زيرا مي‌دانم مرور زمان همه چيز را نشان مي‌دهد. بنده هم از هواداران عزيز مي‌خواهم تحت تأثير اين جوسازي‌ها قرار نگيرد.

اينهايي که به پرسپوليس قبل از دربي رحم نکردند توقع داريد انصاري‌فرد را تخريب نکنند؟

مشاور مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: اين افراد همان‌هايي هستند که سه روز مانده به دربي برگشت ليگ نوزدهم و در زمان مديريت انصاري‌فرد اسناد قراردادها و ‌دريافتي بازيکنان را منتشر کردند تا به دروغ بگويند بازيکنان‌طلبي از ليگ هجدهم ندارند و تيم را قبل از دربي به هم ريختند. در آن زمان يک بازيکن مي‌گفت چرا بازيکن ديگر پول بيشتري گرفته و ديگري هم اعلام مي‌کرد با انتشار اسناد در اداره ماليات دچار مشکل مي‌شوم و چندين نفر مي‌ گفتند چرا به دروغ مي‌ گويند ما طلب نداريم و اينگونه آرامش تيم قبل از دربي گرفته شد. اينهايي که به پرسپوليس قبل از دربي رحم نکردند، توقع داريد انصاري‌فرد را تخريب نکنند؟

اين بار هم فضاي پيراموني پرسپوليس را

در آستانه بازي‌هاي آسيايي به حاشيه بردند

قدوسي افزود: مي‌دانيد چه کساني چنين اسنادي را به رسانه‌ها مي‌دهند؟ بار اولشان نيست که چنين کاري انجام مي‌دهند و فضاي پيراموني پرسپوليس را در آستانه بازي‌هاي آسيايي به حاشيه مي‌برند. آقاي انصاري‌فرد، ‌فرد نجيبي است که به خاطر پرسپوليس سکوت کرده ولو اين که اذهان هواداران تغيير کند. هواداران يادشان نرود وي با چه شرايطي کار کرد.

انصاري‌فرد بارها به خاطر پرسپوليس

با فدراسيون و رقيبان جنگيد و با دست خالي

و تنها امورات را پيش برد

وي اضافه کرد: انصاري‌فرد تيم را در حالي در هفته دوم تحويل گرفت که 30 ميليارد از درآمدهاي ليگ نوزدهم پيشخور شده بود و ريالي به تيم امسال پرداخت نشده بود. وي توانست به رغم آن فضاي پرتنش 50 درصد به بازيکنان و کادر فني پرداختي داشته باشد آن هم در حالي که هيچ حمايتي از انصاري‌فرد نمي‌شد و عليه او و تيم و مديريت حتي بارها کارشکني شد. او بارها به خاطر پرسپوليس با فدراسيون و رقيبان جنگيد. با دست خالي و تنها امورات را پيش برد.

حرمت پيشکسوت را هم نگه نداشتند

مشاور مدير عامل سابق پرسپوليس اظهار داشت: انصاري‌فرد پيشکسوت پرسپوليس است اما آنها حرمت پيشکسوت را هم نگه نداشتند. به وزير ورزش، نهادهاي نظارتي و مسؤولان ذي‌ربط مي‌گويم انصاري‌فرد 7 ماه است به خاطر پرسپوليس سکوت کرده اما برخي آقايان در حال تخريب و سمپاشي عليه وي هستند. وظيفه مسؤولان است که جلوي تخريب چهره افراد و تلاش براي بردن آبروي آنها را بگيرند.

حقوق انصاري‌فرد 11 ميليون تومان بود

اما برخي کارمندان باشگاه حقوق

7 تا 9 ميليون توماني دارند

قدوسي ادامه داد: انصاري‌فرد با اين مسائل خراب نمي‌شود زيرا با جان، دل، تمام و جود و با چنگ و دندان براي پرسپوليس جنگيد، اينها را با چشم خود ديدم. برخي مي‌‌گويند مگر حقوقش چقدر بوده. بايد بگويم حقوق انصاري‌فرد 11 ميليون تومان بود در حالي که همين الان برخي کارمندان حقوق 7 تا 9 ميليون توماني دارند.

چرا بايد با آبروي انصاري‌فرد به راحتي

بازي شود و دست از سر وي برندارند

وي تصريح کرد: آيا در فوتبالي که ميلياردي هزينه مي‌شود حقوق 11 ميليون توماني يک مديرعامل زياد است، آن هم در شرايطي که برخي مديران دولتي و حتي برخي کارمندان حقوق 10 تا 30 ميليون توماني دارند. چرا بايد با آبروي انصاري‌فرد به راحتي بازي شود؟ مسبب اين مسائل چه کساني هستند؟ چرا 7 ماه تمام دست از سر وي برنمي‌دارند؟ چرا وقتي به خاطر آرامش پرسپوليس سکوت کرده هر روز عليه انصاري‌فرد جوسازي مي‌کنند؟

از زماني که پاي برخي افراد به پرسپوليس باز شد شاهد انتشار اسناد باشگاه در رسانه‌ها هستيم

مدير روابط عمومي سابق پرسپوليس توضيح داد: منافع شخص من هم در سکوت است اما آقايان مطمئن باشند. زندگي شخصي خودم را هم بيش از اين قرباني کنم، اجازه نمي‌دهم بخواهند يک‌فرد را که براي پرسپوليس با دل و جان زحمت کشيده اين گونه تخريب کنند. کاري که امروز انجام شد زشت، ناپسند و کثيف بود و از زماني که برخي‌ها پايشان به باشگاه پرسپوليس باز شده مدام شاهد انتشار اسناد در رسانه‌ها هستيم. در پايان هم‌ بگويم در روز بسته شدن پنجره پرسپوليس اين خبر اذهان را به سمت کت و شلوار برد. خدا همه را به راه راست هدايت کند.

به زودي مي‌گويم پاداش‌هاي 50 تا 200 ميليوني در پرسپوليس به چه کساني داده شده است

قدوسي افزود: به زودي خواهم گفت چه ريخت و پاش‌هايي در پرسپوليس شده و پاداش‌هاي پنجاه تا دويست ميليون توماني به چه کساني داده شده است. انصاري‌فرد دو کت و شلوار گرفته و از حقوق يازده ميليوني‌اش کسر شده. من که نزديک‌ترين‌فرد به انصاري‌فرد و مشاورش بودم هفت ماه کار کردم و ريالي حقوق نگرفتم. او در حساب باشگاه بابت حقوق طلبکار است. برويد ببينيد کجاها ريخت و پاش شده است. کاش ليست پاداش‌هاي کلان که برخي‌ها و اطرافيانش در اين سال‌ها گرفته‌اند، منتشر شود. به هر حال در روزهايي که پنجره نقل و انتقالاتي در آستانه بسته شدن است با طرح اين مسائل اذهان را منحرف مي‌کنند.