تاریخ 1398/11/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5257 برو جستجو جستجوی پیشرفته   رده‌بندي باشگاه‌هاي اسکيت استان در بخش دختران و پسران 

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي هيئت اسکيت استان سمنان چهارمين مرحله ليگ اسکيت سرعت سال98 استان در دو بخش آقايان و بانوان و در دو سطح حرفه‌اي و آماتور با 150ورزشکار اسکيت در پيست اسکيت استاديوم ولايت سمنان همراه با گراميداشت ياد شهيد حاج‌قاسم سليماني و ايام‌الله دهه فجر برگزار گرديد.

در مراسم اختتاميه اين دوره از مسابقات از همسران شهيدان برهاني و صحافي به مناسبت سالروز گراميداشت مقام همسران شهداء تقدير به عمل آمد، همچنين آقاي علي ديابي به عنوان ورزشکار اخلاق پخش پسران و خانم انيس ميرنژاد به عنوان ورزشکار اخلاق بخش دختران معرفي شدند.

* باشگاه ستارگان سرعت سمنان قهرمان بخش دختران و پسران شد.

* همچنين روياي طلايي دامغان نائب‌قهرمان بخش پسران و پيشتاز دامغان نائب‌قهرمان بخش دختران شدند.

* ضمنا آراز سمنان مقام سوم بخش پسران و ويژن سمنان مقام سوم بخش دختران شدند.

* در پايان نتايج انفرادي ليگ اسکيت سرعت استان سمنان به شرح ذيل مشخص شد:

* دختران حرفه‌اي رده سني 91-92

آيناز طاهريان- سلوا قوسي و اسرا خواجه‌زاده

***رده سني 89-90

يگانه محرابي- نازنين زهرا ناظريه وکيانا محقق

***رده سني 87-88

آتنا تجلي- حسنا ميري و مبينا سنگسري

***رده سني 85-86

مريم زاهدي‌فر -يگانه قاسمي و پرستش بخشي

***رده سني 83-84

آيدا جعفري - فاطمه گودرزي و صبا متقي

***رده سني 79 تا 82

ستايش رجبي- کوثر حيدريان- فاطمه‌سادات تقوي

* دختران آماتور

***رده سني 93-94

حسنا‌سادات احمدي- پريسا بختيان و سارينا رجبي

***رده سني 91-92

آدرا قرباني- دينا مجيدپناه و زهرا ارسطو

***رده سني 89-90

طاهره گيلوري- کيانا عندليب و معصومه سرهنگي

***رده سني 87- 88

سايدا دربندي - نيايش اعرابيان و سبا آلبويه

***رده سني 85-86

نيايش عباس‌زاده -نگار عزيزي و آيلين اکبري

* ?پسران حرفه‌اي

***رده سني 91-92

رادوين نيک‌بين- محمد قاسمي و اميرعلي پريمي

***رده سني 89 -90

آريا آخوندي- کيان شادکام و عرشيا کبيريان

***رده سني 87-88

علي حسني- ابوالفضل داوري و محمدياسين عبداللهي

***رده سني 85 -86

محمدامين سلامت- سمان نوبخت و آرتين خرميان‌فر

***رده سني 83 و 84

آرمان آخوندي

***رده سني 79 تا 82

عرشيا محمدزاده- محمد آجوداني و عباس صفايي

* پسران آماتور

***رده سني 93 -94

محمدحسين تجلي- ابوالفضل پريمي و اميرمهدي لشکر بلوکي

***رده سني 91-92

محمدصدرا محمدي- مهدي دارايي و سامين جوادي‌نيا

***رده سني 89 -90

ايليا مقصوديان- اميرحسين عسگرزاده و اميرحسين شريفي

***رده سني 87 _88

نويد نوروزي- عليرضا پورتيموري و محمدرضا آهنگران

***رده سني85-86

اميرمهدي اوروئي- پارسا قاسمي

***رده سني 83 و 84

ابوالفضل قادري


 تيم زنده‌ياد محسن سلامت‌منش قهرمان مسابقات فوتسال کارگري جام دهه فجر شد 

سرويس ورزشي:

مسابقات فوتسال جام دهه فجر يادواره سردار شهيد قاسم سليماني به همت انجمن فوتبال کارگري و هيات فوتبال شهرستان سمنان با حضور چهارده تيم از تاريخ چهاردهم بهمن‌ماه آغاز گرديد و با قهرماني تيم زنده‌ياد محسن سلامت‌منش به پايان رسيد.

اين تيم در ديدار نهايي موفق شد تيم سنگ‌فروشي الماس را با نتيجه دو بر يک شکست دهد تا عنوان قهرماني را کسب کند ضمن اين که در ديدار رده‌بندي تيم دهياري لاسجرد با حساب دو بر يک از سد تيم صنعت آب غلبه کرد و به مقام سومي رسيد از سوي برگزار‌کنندگان تيم رستوران طلايي به عنوان تيم اخلاق شناخته شد.

در مراسم اختتاميه که با حضور مسئولين اجرايي برگزار شد، از تيم هاي برتر تجليل شد.

***اسامي بازيکنان تيم قهرمان:

احسان بهمن‌فر، اسحاق مطهري‌نژاد، محمد اسماعيلي، حامد حيدري، مجتبي خزائي، ميثم خزائي، محمد شعبانپور، نادر باجان، اميد شرفيه، بهروز برادران

سرپرست: عارف اعلاء‌الملکي

مربي: سعيد فلاح


 برگزاري مسابقات کشتي در گرمسار 

سرويس ورزشي:

برگزاري مسابقات کشتي رده‌هاي سني شهرستان گرمسار به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات کشتي شهرستان گرمسار در رده سني نونهالان و نوجوانان به ميزباني شهرستان گرمسار در سالن شهيد حاتمي احمد اين شهرستان در تاريخ 21 بهمن‌ماه 1398 با حضور 50 کشتي‌گير در اوزان مختلف برگزار شد و در پايان به نفرات برتر به دست يادبود حکم و مدال اهدا گرديد.


 مسابقات بدمينتون استعداد هاي برتراستان سمنان  

سرويس ورزشي:

مسابقات بدمينتون استعدادهاي برتر استان سمنان در ردهاي سني زير 11 سال و زير 13 سال برگزار شد.در پايان اين مسابقات در رده خردسالان زير 11 سال آراد پيوندي، علي سينا قديري و صدرا نمدچي از سمنان اول تا سوم شدند.در رده نونهالان زير 13 سال مقام اول به کيان بنک دار از شاهرود رسيد و صدرا شاکري انارکي از شاهرود هم دوم شد و طاها خيالي از سمنان هم بر سکوي سوم ايستاد.


 سرويس ورزشي: 

مسابقه تنيس روي ميز جام فجر

در راه‌آهن شمالشرق

سرويس ورزشي:

مسابقه تنيس روي ميز جام فجر در راه‌آهن شمالشرق در آکادمي تنيس روي ميز راه‌آهن شمالشرق برگزار شد که در پايان اميرحسين فرومدي به مقام نخست رسيد و ?قايان سعيد اسدي و آريا شمس دوم و سوم شدند.

بيانيه کانون مربيان فوتبال ايران

درخصوص انتخاب سرمربي جديد تيم ملي

نمايندگي حقوق و منافع مشروع مربيان کشور در ارگان‌هاي داخلي و بين‌المللي به عنوان نخستين هدف در اساسنامه کانون مربيان فوتبال ايران قيد گرديده است و بر اين اساس تلاش کانون مربيان انتقال و انعکاس دغدغه‌ها و تفکرات اعضا در اتفاقات مهم فوتبال کشور مي‌باشد.

در آخرين بيانيه کانون مربيان در تاريخ 23 آذرماه 1398 و پس از بررسي‌هاي کارشناسي، پيشنهاداتي به شرح زير جهت بهبود شرايط ارائه گرديد:

- تشکيل کميته فني متشکل از بزرگان و کارشناسان خبره فوتبال کشور.

- شفافيت در نحوه تصميم گيري و انتخاب مربيان و احترام و تمکين از تصميمات کميته فني.

- انتخاب سرمربي ايراني براي تيم ملي فوتبال بزرگسالان کشورمان و انجام حمايت همه جانبه از او.

اما در روز پنج شنبه 17 بهمن ماه 1398 و در حاليکه نام برخي مربيان داخلي براي هدايت تيم ملي بزرگسالان مطرح بود، رسانه‌ها در خبري قطعي آقاي اسکوچيچ را بعنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران معرفي نمودند. خبري ناگهاني و بهت‌آور که بيش از هر چيز از افراط و تفريط و سياه و سپيد ديدن تصميم‌گيران فوتبالي حکايت مي‌کند، نه به آن دست و دلبازي‌هاي کي‌روشي و ويلموتسي و هزينه‌هاي افسانه‌اي آنها و نه به اين ناخن‌خشکي‌هاي کرواتي که البته کانون مربيان هر دو روش را معقول و منطقي نمي‌بيند.

از سوي ديگر گويي تصميم‌گيران در انتخاب اخير تنها دل به چشمان آبي و موي روشن منتخب‌شان، خوش کرده‌اند و تساهلي در نگاه و انتخاب شان به عنوان امري بي‌اهميت مشهود است که جاي بسي تعجب دارد. سرمربي جديد تيم ملي، کار در تيم باشگاهي را به علت مشکلات قلبي و جسماني نيمه‌کاره رها کرده‌اند،آيا مشکلات قلبي ايشان مرتفع شده است؟ آيا فشار ذهني و رواني در تيم ملي کمتر از تيم باشگاهي است؟

در هر صورت به نظر مي‌رسد در اين مهم همه جوانب فوتبالي مدنظر قرار نگرفته و شرايط سياسي، اقتصادي و فرهنگي جداي از فوتبال، اولويت‌هاي اين انتخاب بوده است. طبيعي است که اگر فوتبال در اين برهه، در لايه‌هاي چندم اهميت است، پس انتخاب سرمربي تيم ملي آن نيز، از لايه چهارم و پنجم طبقه‌بندي مربيان انتخاب شود.

در نهايت سوالات ذيل براي جامعه و نهادهاي فوتبالي کشور بي‌پاسخ مانده است:

1- کميته فني فدراسيون فوتبال از چه کساني تشکيل شده است؟

2- آيا سرمربي جديد تيم ملي، توسط اعضاي کميته فني فدراسيون فوتبال انتخاب شده است؟

3- دلايل انتخاب چه بوده است؟

4- وقتي وزير محترم ورزش و جوانان، کانون مربيان فوتبال را بهترين اتاق فکر جهت مشورت فدراسيون اعلام نمودند آيا کانون در اين مهم نبايد مرجع مشورت قرار مي‌گرفت؟

به اميد روزي که فوتبال بتواند به عنوان ابزاري درجه اول جهت وفاق ملي و سرافرازي کشور به کار گرفته شود و تيم ملي کشورمان با همين استطاعت هم به جام جهاني راه پيدا نمايد. در پايان کانون مربيان فوتبال ايران با تمام توان و ظرفيت‌هاي موجود، خود را ملزم به همکاري و تلاش براي توسعه فوتبال کشور مي‌داند.

برگزاري مسابقات شنا در گرمسار

سرويس ورزشي:

مسابقات شناي پسران در رده سني نونهالان و نوجوانان به ميزباني استخر آريا گرمسار به مناسبت دهه مبارکه فجر برگزار شد.

مسابقات شنا پسران شهرستان گرمسار به ميزباني استخر آريا در تاريخ 21 بهمن ماه 1398 برگزار شد. در اين مسابقات که با حضور چهل شناگر برگزار شد نفرات برتر حکم و مدال اهدا گرديد.

.

طلوع جديد مازيار؛

ما در انتخابات فدراسيون دخالت نمي‌کنيم!

سرويس ورزشي:

سخنگوي وزارت ورزش و جوانان انتصاب نامزدهاي انتخابات فدراسوين فوتبال به وزارتخانه و حمايت از آنها را تکذيب کرد.

اين روزها بحث انتخابات فدراسيون فوتبال و ثبت‌نام نامزدها يکي از داغ‌ترين بحث‌هاي ورزشي کشور است. در حالي که حواشي زيادي از چند ماه پيش پيرامون اين اتفاق وجود داشته، حالا وزارت ورزش موضع خودش را نسبت به برگزاري انتخابات و ثبت‌نام نامزدها اعلام کرده. مازيار ناظمي مديرکل روابط عمومي و اطلاع‌رساني وزارت ورزش اظهار داشت: انتصاب نامزدها به وزارتخانه و حمايت از آنها به هيچ عنوان صحت ندارد و گمانه‌زني بي‌اساس برخي افراد و رسانه‌هاست.

وي افزود: حضور افراد از تمايلات فکري و سياسي مختلف در انتخابات فدراسيون فوتبال ايران نشانه خوبي از نشاط و اعتماد به مجموعه مديريتي ورزش کشور است و تضمين مي‌کنيم انتخابات فدراسيون فوتبال در نهايت سلامت و بي‌طرفي برگزار مي‌شود. وزارت ورزش و جوانان در موضوع انتخابات فدراسيون فوتبال وظيفه نظارتي و رعايت قوانين عمومي کشور را برعهده دارد و قطعا بي‌طرف هستيم.سخنگوي وزارت ورزش و جوانان از نامزدها خواست برنامه‌هاي مديريتي خود را به نقد و بحث رسانه‌ها بگذارند و صدا و سيما هم با طراحي برنامه‌هاي مناسب و آگاهي بخش در اين مورد فرصت بررسي و ارائه اطلاعات صحيح را براي سنجش وزن و ميزان دانش و توان مديريتي نامزدها براي فوتبال کشور فراهم کند.


 جديدترين سورپرايز فدراسيون براي فوتبال
 فاجعه روي نيمکت تيم‌ ملي! 
نويسنده : احسان خراساني

اين روزها ترس اصلي مردم ايران از است که به گردن نگرفتن انتخاب اسکوچيچ به اين معنا باشد که فدراسيون يا هر نهاد ديگري که او را انتخاب کرده، از همين حالا اعتقاد دارد پروژه اين سرمربي کروات شکست خورده است!

احسان خراساني؛ وقتي چند ساعت تا شروع دربي 92 مانده بود، درست در ساعت‌هايي که همه طرفدارهاي فوتبال در ايران يا روي سکوهاي آزادي نشسته بودند، يا در محوطه استاديوم دنبال راهي براي ورود بودند و يا پاي تلويزيون براي شروع مچ‌اندازي فرهاد و يحيي لحظه‌شماري مي‌کردند؛ خبر انتخاب دراگان اسکوچيچ به عنوان سرمربي تيم‌ملي روي خروجي سايت رسمي فدراسيون فوتبال رفت. انتخاب سرمربي حالا ديگر سابق صنعت نفت آبادان توسط سايت فدراسيون فوتبال اعلام شد اما هنوز با گذشت چند روز از اين اتفاق خيلي‌ها شک دارند که آيا واقعا فدراسيون فوتبال ايران، اسکوچيچ را به عنوان سرمربي تيم‌ملي فوتبال انتخاب کرده؟ از روز انتخاب اسکوچيچ به عنوان سرمربي طعنه‌هاي زيادي به سمت فدراسيون رفت. خيلي‌ها از حرکت رونالدينيويي مسئولان فوتبال کشور گفتند. حرکتي که البته فقط در ظاهر شبيه رونالدينيو بود و در کيفيت از نظر خيلي‌ها هيچ شباهتي به آن ندارد. اتفاقا خيلي‌ها معتقدند اين حرکت از نظر کيفيتي به هيچ وجه نمي‌تواند الگو گرفته از حرکت رونالدينيو باشد و دقيقا شبيه حرکات يک فوتباليست ايراني، فدراسيون سرمربي خودش را انتخاب کرده. هنوز يک هفته از انتخاب اسکوچيچ نگذشته و نکته عجيب و قابل‌توجه اين است که هيچکس در فوتبال ايران انتخاب اين سرمربي را گردن نمي‌گيرد!

در کوران نام‌نويسي نامزدهاي رياست فدراسيون، فعلا حتي خبري از سرپرست فدراسيون فوتبال هم نيست و سخنگوي فدراسيون هم که اين روزها به بهترين شکل ممکن يک‌سري جملات استفاده شده را دوباره مطرح مي‌کند. عجيب‌ترين قسمت داستان انتخاب اسکوچيچ به عنوان سرمربي تيم‌ملي تازه همينجا شروع مي‌شود که فقط فدراسيون فوتبال سکوت را در دستور کار قرار نداده. همين چند ساعت پيش بود که حتي علي‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرماني کشور، از اين گفت که فدراسيون با اختيار خودش اسکوچيچ را انتخاب کرده و هيچ نهاد ديگري در انتخاب اين سرمربي کروات نقش نداشته. از داخل فدراسيون اما انگار هنوز هيچکس نمي‌خواهد انتخاب اسکوچيچ را گردن بگيرد و اين موضوعي به شدت تامل‌برانگيز است.

اعضاي هيئت‌رئيسه فدراسيون فوتبال که علاقه‌اي به فاش شدن اسم‌شان ندارند، در مصاحبه با چند خبرنگار از اين گفتند که اصلا در جريان انتخاب اسکوچيچ نبودند. اعضاي کميته‌فني هم که طبق صحبت‌هاي قبلا شنيده شده، روي انتخاب مربي ايراني اصرار داشتند، حالا اظهارنظري در خصوص انتخاب اسکو انجام نمي‌دهند. شايد اتفاقي که اين روزها براي فوتبال ايران و تيم‌ملي رخ داده جديدترين سورپرايز فدراسيون فوتبال براي هواداران فوتبال در ايران باشد. اينکه سرمربي تيم‌ملي يک کشور انتخاب شود اما هنوز کسي نمي‌داند انتخاب اصلي او در کدام ساختمان و در کدام اتاق انجام شده؟ اين بدون شک براي فدراسيون فوتبال يا هر نهاد مسئول ديگري مي‌تواند يک دستاورد جديد در سطح جهاني و يک "اولين شدن" ديگر باشد اما براي هوادارهاي فوتبال، چيزي جز نااميدي، سرخوردگي و هرروز بيشتر دل‌چرکين شدن نسبت به ديروز به همراه نخواهد داشت. اين روزها ترس اصلي مردم ايران از است که به گردن نگرفتن انتخاب اسکوچيچ به اين معنا باشد که فدراسيون يا هر نهاد ديگري که او را انتخاب کرده، از همين حالا اعتقاد دارد پروژه اين سرمربي کروات شکست خورده است! همين حالا هيچکس در وزارت ورزش و فدراسيون مسئوليت انتخاب ا

ين مربي را قبول نمي‌کند حالا تصور کنيد خداي‌ناکرده تيم ملي شکست بخورد؛ کسي هست که مسئوليت آن شکست را بپذيرد؟