تاریخ 1398/11/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5257 برو جستجو جستجوی پیشرفته   انفجار ناشي از نشت گاز يک کشته و 3 مجروح برجاي گذاشت 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي شهرستان "چناران"، گفت: در حادثه انفجار ناشي از نشت گاز در يک منزل مسکوني يک تن کشته و 3 نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"بهنام اويسي" در تشريح اين خبر گفت: در پي تماس با مرکز فوريت‌هاي پليس 110 مبني بر انفجار در يک باب منزل مسکوني در يکي از روستاهاي شهرستان "چناران" که منجر به تخريب کامل منزل شده است، بلافاصله ماموران انتظامي به همراه نيروهاي امدادي به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان "چناران" افزود: با حضور مأموران در محل و در بررسي اوليه مشخص شد بر اثر انفجار ناشي از نشت گاز کل خانه تخريب و مرد 38 ساله بر اثر شدت جراحات در دم فوت و 3 تن ديگر نيز به شدت مجروح که توسط نيروهاي امدادي، بلافاصله به مراکز درماني منتقل شدند.

سرهنگ اويسي با بيان اين که کارشناسان آتش‌نشاني علت انفجار را نشت گاز اعلام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تحقيقات در اين باره ادامه دارد.


 کشف شکر قاچاق در "چايپاره" 

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از كشف 50 تن شکر احتكار شده به ارزش يک ميليارد و 700 ميليون ريال در شهرستان "چايپاره" خبر داد.

سردار" مسعود خرم‌نيا" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در راستاي برخورد با اخلالگران و مفسدان اقتصادي، شناسايي باندهاي سازمان‌يافته و احتکارکنندگان کالاهاي اساسي در دستورکار مأموران قرار گرفت.

وي افزود: با اشرافيت اطلاعاتي و به دنبال دريافت خبري مبني بر دپوي مقاديري شکر در 2 باب مغازه، بلافاصله در يک اقدام عملياتي، مأموران پليس امنيت عمومي استان به همراه بازرسان تعزيرات حکومتي و سازمان صنعت و معدن در محل حاضر شدند.

اين مقام ارشد انتظامي، گفت: 50 تن شکر به ارزش يک ميليارد و 700 ميليون ريال بر‌اساس برآورد کارشناسان در بازرسي از محل مورد نظر کشف شد.

فرمانده انتظامي استان آذربايجان غربي تصريح کرد: برابر دستور قاضي تعزيرات حکومتي "چايپاره"، مکان موصوف پلمب و پرونده قضائي در اين خصوص تشکيل و با يک متهم به مراجع قضائي ارسال شد.