تاریخ 1398/11/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره 5257 برو جستجو جستجوی پیشرفته   معاون شهردار سمنان:
 تبليغات محيطي کانديداها فقطدر جايگاه‌هاي تعبيه شده مقدور است 

سرويس خبر

معاون خدمات شهري گفت: نوشتن هرگونه متن تبليغات انتخاباتي روي ديوارهاي شهر، پايه‌هاي پل‌ها و تقاطع‌هاي غير‌همسطح و... مصداق کامل تخريب اموال عمومي است. به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، جواد نجارياني اظهار داشت: شهرداري سمنان همچون دوره‌هاي مختلف، در کنار ديگر نهادهاي شهرستان و دستگاه‌هاي مجري امر انتخابات، اقدامات لازم جهت شناسايي فضاهاي تبليغاتي، فراهم‌سازي امکانات لازم جهت تبليغات و امحاء و پاک‌سازي فضاهاي بصري شهر بعد از انتخابات را انجام خواهد داد.

نجارياني با اشاره به اينکه امروزه بينش سياسي مسئولان و نامزدها افزايش يافته و استفاده از اعلاميه‌هاي کاغذي و بنرها در سطح شهر محدود شده و کانديداها عمدتا به اينترنت و فضاي مجازي روي آورده‌اند، گفت: شهرداري سمنان در راستاي فراهم کردن بستر حضور پرشور مردم اقدام به تعبيه 50 جايگاه ويژه تبليغات انتخاباتي در ميادين و معابر شهري به منظور نصب اقلام تبليغاتي نظير پوستر، تراکت و... در مناطق سه گانه شهري کرده است.

وي رعايت زيبايي شهر را در انتخابات مجلس شوراي اسلامي بسيار مهم خواند و از کليه افرادي که در تبليغات براي انتخابات پيش رو فعاليت مي‌نمايند درخواست نمود از نصب هرگونه داربست، تبليغات اتوبوس شهري و هرگونه شعارنويسي و ديوارنويسي جهت معرفي کانديداي مورد نظر اکيداً خودداري نمايند و گفت: اين اقدام سبب تخريب و آسيب رساندن به سيماي بصري شهر شده و پس از انتخابات شهرداري بايد از پول بيت‌المال براي پاکسازي اين مناطق استفاده کند.

اموال عمومي متعلق به همه شهروندان بوده و آسيب به آنها تجاوز به حقوق شهروندان محسوب مي‌شود. معاون خدمات شهري شهرداري سمنان رعايت اصول تبليغات محيطي را از سوي کانديداها و عموم شهروندان در تمامي زمينه‌ها امري لازم و ضروري خواند و بر تداوم آن تاكيد كرد.